18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palec Biedronia.

Pan_Generał • 2013-06-24, 23:26
Powinno być to raczej w dziale 'brązowe fotki' :lol:




https://www.facebook.com/pages/Ernesto-Che-Guevara-zajeba%C5%82-mi-browara/589700557727764

Fa...........um

2013-06-25, 09:49
Alonso napisał/a:

Amerykańscy naukowcy zbadali sprawę i ujawnili, że 83% mężczyzn, którzy nienawidzą pedałów sami kiedyś mieli grzeszne myśli z chłopcem w roli głównej. Najczęściej to miało miejsce w dzieciństwie, w okresie dojrzewania, ale niesmak i wstyd przed samym sobą pozostaje im do końca życia.
Wyzywając od pedałów w jakiś sposób rekompensują sobie myślami zbrukane dzieciństwo, ale to nie pomaga.



Oho … już pierwszy oburzony pedał wyskoczył.

Alonso

2013-06-25, 10:00
@up
Oho.... wspomnienia z dzieciństwa nie dają spokoju:)

Szerokikarq

2013-06-25, 10:22
"Dzięki atmosferze farsy jeden epizod z dziejów współczesnej psychiatrii uzyskał legendarny status. W korespondencyjnym głosowaniu z roku 1974 członkowie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (APA) przegłosowali – raczej niewielkim marginesem głosów – usunięcie homoseksualizmu ze swego katalogu zaburzeń psychicznych. Głosowanie poprzedzone było szalonym, a czasem brutalnym lobbingiem: spotkania stowarzyszenia były szturmowane przez aktywistów Gay Lib (…). Podczas kongresu przemówił przebrany i zakryty kapturem "Dr Anonymous", który zadeklarował, że jest gejem i zakomunikował, że ponad 200 innych członków APA też jest gejami, w ten sposób niejako grożąc ich ujawnieniem."

Fa...........um

2013-06-25, 10:24
Alonso napisał/a:

@up
Oho…. wspomnienia z dzieciństwa nie dają spokoju:)



Gówno nas interesuje twoje dzieciństwo :roll:

Zjuq

2013-06-25, 11:10
Alonso napisał/a:

@up
Oho.... wspomnienia z dzieciństwa nie dają spokoju:)


Idź być pedałem gdzie indziej

clf111

2013-06-25, 11:44
nie śmieszne, słabe i ląduje na głównej... Teraz każdy post o pedale ląduje na głównej?

virdem

2013-06-25, 14:16
Alonso napisał/a:

Amerykańscy naukowcy zbadali sprawę i ujawnili, że 83% mężczyzn, którzy nienawidzą pedałów sami kiedyś mieli grzeszne myśli z chłopcem w roli głównej. Najczęściej to miało miejsce w dzieciństwie, w okresie dojrzewania, ale niesmak i wstyd przed samym sobą pozostaje im do końca życia.
Wyzywając od pedałów w jakiś sposób rekompensują sobie myślami zbrukane dzieciństwo, ale to nie pomaga.



Wszyscy w dziecinstwie mieli okres w ktorym byli "biseksualni", kazdy za malolata mial faze na obie plci ale wiekszosc na bazie doswiadczen udaje sie w "normalnym kierunku" niektorzy poprzez specyficzne otoczenie, dziwne doswiadczenia i predyspozycje przestawiaja sie na homoseksualizm.
Bardzo czesto homoseksualizm wynika z konfliktow i skrzywien w rodzinie, psychoanaliza podobno daje rade to naprostowac ale nie mowi sie o tym bo poprostu 90% homosiow nie wykazuje checi wyleczenia.

z3r0c00l1337

2013-06-25, 15:02
Wasze teorie odnośnie ciągotek do facetów obale,smakiem i zapchem młodej c*pki i czymś co sie zwie kobiecość. Masakra :o

Kabanostryy

2013-06-25, 15:43
Alonso napisał/a:

Amerykańscy naukowcy zbadali sprawę i ujawnili, że 83% mężczyzn, którzy nienawidzą pedałów sami kiedyś mieli grzeszne myśli z chłopcem w roli głównej. Najczęściej to miało miejsce w dzieciństwie, w okresie dojrzewania, ale niesmak i wstyd przed samym sobą pozostaje im do końca życia.
Wyzywając od pedałów w jakiś sposób rekompensują sobie myślami zbrukane dzieciństwo, ale to nie pomaga.



Jak mnie wku**ia jak ktoś opowiada że "amerykańscy naukowcy" coś udowodnili. KU*WA to nie jest jedna grupa naukowców tylko mnóstwo różnych grup, uniwerków, firm etc. je*ani inteligencji rodem z gw.

zypon

2013-06-26, 00:57
a się pedały prześcigają w homofobii ....
tak tak! nie jesteście gejami. Ciągłe komentarze\tematy o "pedałach" jacy to nie są źli, ckliwe i pełne uczucia komentarze\tematy o wojsku ( "szacun dla chłopców" "O jacy oni są zajebiści"). Panowie wasze, myśli stale krążą wokół mężczyzn... nie ważne czy pastwicie się nad gejami czy zachwalacie wojskowy tryb życia prawda jest taka, że w głębi duszy chcecie być rżnięci w dupala przez jakiegoś brutala. Normalni mężczyźni, którzy lubią się bzykać z laseczkami i to czynią do gejów żywią co najwyżej lekkie obrzydzenie natury estetycznej, zasadniczo nic do nich nie mają. Jak spotkam eskimosa na ulicy to mogę być co najwyżej zdziwiony, ale nie będę go darzył nienawiścią bo temat polowań na foki za kołem podbiegunowym jest mi obcy... . tak samo jest z gejami... nienawiść musi mieć jakieś źródło.... tak więc życzę wam czarnego kutola w dupolu :]