18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pakt jak za dawnych lat...

krzysiek351 • 2014-03-03, 18:01
Cytat z WP:
Kanclerz Niemiec udało się to, czego przez 90 minut próbował prezydent Obama. W ciągu krótkiej rozmowy telefonicznej zdołała przekonać Władimira Putina do powołania międzynarodowej misji pod auspicjami OBWE do rozwiązania problemów na Krymie. Skąd taka skuteczność Angeli Merkel? Odpowiedź jest prosta: Niemcy to największy partner handlowy Rosji...

Nie mogę
przestać myśleć o pakcie Ribbentrop-Mołotow...


Kolejny rozbiór,z tym że chyba nie tylko Polski...

matti1987

2014-03-03, 18:27
Wtedy terytorium Polski obejmowało również obszar dzisiejszej ukrainy, więc terytorialnie może być podobnie.

santaxl

2014-03-03, 18:30
krzysiek351, Polska już jest dawano po 4 rozbiorze, sklepy - francuskie, auta - niemieckie, ciuchy, bankowość - amerykańskie, elektronika - chińska & japońska & koreańska, surowce od rosji (pomimo gazu łupkowego, którego oczywiście zabroniła nam unia << a i tak amerykanie jako pierwsi zaczęli go szukać >> ) przemysłu nie ma, gospodarka leży, 2mln ludzi w wieku 20-40 lat wyjechało stąd i to jest KATASTROFA demograficzna, politycy bronią interesów kraju, który jest otwarcie do nas wrogi, żydostwo się panoszy jak chce - to uważasz za niepodległy kraj?

ra...........13

2014-03-03, 18:31
WP- krzysia potwierdzone info

krzysiek351

2014-03-03, 18:46
santaxl napisał/a:

krzysiek351, Polska już jest dawano po 4 rozbiorze, sklepy - francuskie, auta - niemieckie, ciuchy, bankowość - amerykańskie, elektronika - chińska & japońska & koreańska, surowce od rosji (pomimo gazu łupkowego, którego oczywiście zabroniła nam unia << a i tak amerykanie jako pierwsi zaczęli go szukać >> ) przemysłu nie ma, gospodarka leży, 2mln ludzi w wieku 20-40 lat wyjechało stąd i to jest KATASTROFA demograficzna, politycy bronią interesów kraju, który jest otwarcie do nas wrogi, żydostwo się panoszy jak chce - to uważasz za niepodległy kraj?



A czy ja napisałem który to rozbiór?A co do niepodległości Polski to bym na ten temat podyskutował,bo tak naprawde na tym świecie nie ma państw w 100% niezależnych od innych...

radim13 napisał/a:

WP- krzysia potwierdzone info



Ja pie**ole,czy to wp,czy onet czy jakieś tvn24,jeden ch*j skąd.Fakt że taka dyskusja miała miejsce,więc czep sie ramki i ch*ja mamki.

crystaldragon

2014-03-03, 18:47
Rozłam Ukrainy jest na rękę Niemcom i Rosji (przypomina mi się pakt ribbentrop-molotow praktycznie ta sama sytuacja).
Ukraina jako jeden kraj nikomu nie służy, część pro-europejska pójdzie pod władzę UE, a pro-rosyjska do Rosji i wszyscy zadowoleni.
Zastanawiam się czy to nie było planowane już od dłuższego czasu.(Układanka już się ułożyła)

krzysiek351

2014-03-03, 19:08
Już mogliście to całkiem wypie**olić w kosz,a nie się bawić w wyrzucanie tam gdzie nikt nie zagląda.Swoją drogą inne podobne tematy są w poczekalni i na głównej,ale są równi i równiejsi.Sadistic to nie ominęło...

Jason-X

2014-03-03, 20:49


W żakiecie wygląda ładniej ... :D