18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pakistańskie tiktokowanie

MisDetonator • 2021-05-20, 01:55
Podobno pakole chciały nagrać filmik na tik-toka ale brudne mózgi nie ogarnęły tak trudnej czynności jak sprawdzenie magazynka i komory nabojowej. Najważniejsze że dobrze się skończyło a i film został viralem więc cel osiągnięty :ok: .


Kulabambula

2021-05-20, 22:12
PsikutaBezS napisał/a:

Z P-64 można się fajnie bawić. Niby strzelasz sobie w łeb a przełączasz bezpiecznik, kurek spada i nic. Chyba, że coś popie**olisz.



Co ty pie**olisz?

Tak jestem specjalistą. Mam cztery kategorie pozwolenia.

Aleo

2021-05-21, 16:11
czaszka jest taka mocna że ten nabój nie wyleciał z drugiej strony?

psarnack

2021-05-22, 19:43
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Jeśli ten młody arab zabił dziewicę (czyli siebie) też trafia do nieba i tam ma 40 dziewic? A może w tym wypadku ma 40 starych bab i za karę co chwila każdej strzela staro-śledziową minetę.



raczej on zostaje jedna z 40 dziewic ..

conrado01

2021-05-22, 22:23
Każdy film tiktokowy powinien mieć takie zakończenie

RoBoTRoN

2021-05-24, 14:55
Paprotek napisał/a:

Moim zdaniem strzelił ślepym nabojem - nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że przy takiej odległości, praktycznie z przystawienia, to kula i podmuch gazów powinny mu jednak troszkę czaszkę zmasakrować a na filmie nie widać nawet odprysków.
Chyba fejk



Ad. 1 - z przyłożenia i ślepym by się zabił, a na pewno mocno uszkodził...
Ad. 2 - do strzelania ślepakami trzeba przystosować pistolet (dużo słabsza sprężyna powrotna lub odrzutnik na lufie), inaczej nie przeładuje po wystrzale, a tu wyraźnie mamy piękną i czystą ekstrakcję łuski. Wbrew pozorom strzelanie ślepą amunicją stwarza dla broni więcej problemów niż się wydaje.
Ad .3 - co do masakry - za dużo amerykańskich filmów akcji...

szyna_rider

2021-05-27, 02:07
Za głupi żeby wiedzieć że do rosyjskiej ruletki potrzebny jest rewolwer a nie pistolet :-)