18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pakistańska kultura ..

~McSadol • 2021-02-11, 20:48
Jak świnie do koryta


banerr

2021-02-12, 08:09
Każdy kraj ma swój Radom.

htp

2021-02-12, 09:50
plastic napisał/a:

jest pracownikiem agory i musi tak pisać, nawet jeśli tego nie chce. powinniśmy mu współczuć.



Przedstawiciel mediów rządowych broni honoru Polaków?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-12, 11:04
htp napisał/a:

Przedstawiciel mediów rządowych broni honoru Polaków?



W nocy zmienił się rząd???

plastic

2021-02-12, 15:45
htp napisał/a:

Przedstawiciel mediów rządowych broni honoru Polaków?



co? agora rządowa? czasem też tak myślę. prawdziwa władza sama włada wrogim mieczem. ale takie rzeczy na 100% to tylko szechter wie.

szoopyoku

2021-02-12, 18:44
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tym, że na polskiej imprezie masz tyle żarcia i napitku, że nie ma zasady "kto pierwszy ten lepszy".
Jesteś Niemcem, czy Holendrem??



Tata jest Niemcem a mama Holendrem

UrlichUrwich

2021-02-12, 20:17
Na imprezie firmowej można się upodlić pijąc do nieprzytomności i tańcząc na stole albo walcząc o darmowe jedzenie.

atomboy

2021-02-13, 22:44
mygyry napisał/a:

Szczerze nie byłem, bo za ch*j nie lubię tego typu wyjazdów natomiast jedyne co wszyscy zawsze mówią to największą oborę odpie**alają ruski i szwaby



to prawda, byłem rezydentem na Thasos i to co ruskie i niemiaszki odpie**alają to jakaś masakra. Największy gnój po sobie zostawiali, drą mordy, chleją jak poj***ni ze stołówki to zdarzało się, że jakaś niemiecka gruba rodzinka zaj***ła plater z parówkami do pokoju. Ludzie zostawiają nadmuchane materace obok pokojów i jak ci coś zginie to na 99% jakiś niemiecki lub ruski turysta sobie pożyczył.
Najwięcej problemów to niemcy a bo klamka krzywo k***a świeci bo minibarek jest uzupełniany za wolno, bo pokój nie jest skierowany na ich ulubiony kramik z gównami z chin. I to nie prawda że oni największe napiwki zostawiają, jeśli już to amerykańce. Czlowiek mysli, że sobie pojedzie pobawi debili i skorzysta na tym taki ch*j. Więcej się z tym j***nia niż radości.