18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pakistańscy wulkanizatorzy...

Halman • 2022-11-06, 06:16

ciekawe czy jeszcze usłyszy muezzina...?

kubol

2022-11-06, 10:38
Nie jestem wulkanizatorem ani ekspertem w tej dziedzinie ale wiem ze jak pompuje sie duze kola (wieksze niz w samochodzie osobowym) to lepiej nie stac naprzeciw takiemu kołu, a te tempe dzidy dalej tak robia, ale dzieki temu sadistic moze funkcjonowac.

PoważnyDemokrata

2022-11-06, 11:26
Oni przynajmniej w coś wierzą. Mają honor i poczucie przynależności.
Zlodziej? Chlosta.
Gwalciciel? Jeszcze gorzej.
A w Polsce? Zwyzywasz czarnoskorego to ci beda uszami klaskać, jak w dziczy

unpleasant

2022-11-06, 12:13
Spokojnie Muhammed, naprawimy ją jeszcze raz.

niefrasobliwamariola

2022-11-06, 12:34
On pewnie będzie miał problem usłyszeć muła i ezina po takim jebnieciu.
Ale on mu na pewno zaśpiewa jak następne koło wyślę tego inżyniera do koziego nieba.

Kielu

2022-11-06, 12:36
To wygląda tak, jakby on wyleciał tej opony...

xv89

2022-11-06, 12:42
PoważnyDemokrata napisał/a:

Oni przynajmniej w coś wierzą. Mają honor i poczucie przynależności.
Zlodziej? Chlosta.
Gwalciciel? Jeszcze gorzej.
A w Polsce? Zwyzywasz czarnoskorego to ci beda uszami klaskać, jak w dziczy



Mam dla Ciebie propozycję, bo bez bicia przyznam, że jakbym widział takiego mutanta jak opisałeś, to bym schwytał w siatkę i do cyrku sprzedał.
<Zaczynam się domyślać powodów dla których wraz z rodziną nie opuszczacie swojej wilgotnej, ciemnej i bezpiecznej piwnicy.>
Marnujesz swój talent ewidentnie. Dostrzegam ogromny potencjał zarobkowy w tej sztuczce z uszami, którą tak się reklamujesz, a jakby popracować trochę nad tym to kto wie, może i wzbiłbyś się w powietrze?
Wyobraź sobie tą widownię wokół siebie. Tłumy nie dość, że by Ci klaskały, to i smakołyki byś dostawał. Musisz to zmonetyzować!

PS słabo Ci to nieudolne "trollowanie" wychodzi - do tego trzeba odrobiny inteligencji jednak.

Jerzy_Owsik

2022-11-06, 12:44
niefrasobliwamariola napisał/a:

On pewnie będzie miał problem usłyszeć muła i ezina po takim jebnieciu.
Ale on mu na pewno zaśpiewa jak następne koło wyślę tego inżyniera do koziego nieba.



co h*ja nic mi nie będzie kiedys wyj***ł mi w rękach ładunek a że było to w garażu to przez tydzień czas słyszałem tylko piiiiiii potem wszystko wróciło do normy

Morfi717

2022-11-06, 14:25
alahu akbar!! takbir!!!11

khaman

2022-11-06, 15:44
Tak apropos. U nas w ciężarówkach opony pompuje się w klatkach, potem zakłada na ciężarówkę. Ciśnienia są bardziej niebezpieczne niż w osobówkach.

Majchol

2022-11-06, 19:23
Opona od ciężarówki wytrzyma max 10 barów. Normalne do osobówek robimy do 1,4-1,5 i jedziemy na tym ze dwa lata. Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie pompuje tirówek tak grubo - powinno być max do dwójki, nawet nie!

Film jest o robieniu "bum bum", a nie tam żadnych przypadkach.

psotna_cipka

2022-11-06, 22:15
Majchol napisał/a:

Opona od ciężarówki wytrzyma max 10 barów. Normalne do osobówek robimy do 1,4-1,5 i jedziemy na tym ze dwa lata. Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie pompuje tirówek tak grubo - powinno być max do dwójki, nawet nie!
Film jest o robieniu "bum bum", a nie tam żadnych przypadkach.



To chyba masz nienormalną "osobówkę", ale lepiej dopompuj opony. Przeciętnie w samochodzie osobowym opony pompuje się do 2,2-2,6 bar.

Majomir

2022-11-06, 22:38
khaman napisał/a:

Tak apropos. U nas w ciężarówkach opony pompuje się w klatkach, potem zakłada na ciężarówkę. Ciśnienia są bardziej niebezpieczne niż w osobówkach.



Klatki są po to że jak ktoś ma stracha może wejść

Dracula

2022-11-07, 07:09
Jebło to jebło. Przynajmniej kości rozruszał. :-)