18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pakerzy XXI w.

Nikt_nie • 2022-09-30, 17:57
k***a mać, przeglądałem Short-y na YT i k***a takie coś się mi wylosowało.

k***a blokują filmy i kanały na YT za swobodną, aczkolwiek negatywną wypowiedź na temat LGBT i dopie**alają pozwolenie na taki film jak poniżej :/

Ja rozumiem i kumam ten zj***ny, pedalski żart, ale to chyba przez to że siedzę na tej stronie. Przeglądanie głównej i losowych materiałów mi wystarcza, do tego czytam wasze komentarze... to zmienia człowieka... xD

Wracając do tematu, rozumiem ocb, ale nie rozumiem tego że materiał o takiej treści i tematyce jest dostępny dla każdego kto ma internet, w tym dzieci.

Po prostu poj***ne jest to że twój/mój syn czy córka mogą zobaczyć takie poj***ne, wypaczające światopogląd gówno, tak o od kopa używając jednej z podstawowych funkcji prostej apki jaką jest jutube.

Eh... się k***a rozpisałem, idę zajarać bongo bo się wk***iłem.




Coffey

2022-09-30, 23:38
Na ile niepewnym swojej seksualności trzeba być, żeby srać się o taki filmik albo jakieś inne w temacie gejów.
Prawda taka, że normalnego heterofaceta to nie ruszy- obejrzy i zapomni a tylko kryptogeje panikują bo się boją, że im stanie.

PękniętySłoik

2022-10-01, 06:42
Coffey napisał/a:

Na ile niepewnym swojej seksualności trzeba być, żeby srać się o taki filmik albo jakieś inne w temacie gejów.
Prawda taka, że normalnego heterofaceta to nie ruszy- obejrzy i zapomni a tylko kryptogeje panikują bo się boją, że im stanie.



Chłopakowi nie chodzi o pociąg do knag, tylko o promocję pedalstwa. Ma sporo racji, chociaż mnie osobiście to już nie rusza. Zamiast walczyć z wiatrakami, lepiej poświęcić czas i uświadamiać swoje dzieciaki w jakich kurewskich czasach przyszło im się urodzić.

ra0mir

2022-10-01, 07:20
YT jest od 13 roku. Nie przesadzaj.

tachicom666

2022-10-01, 08:47
No dobra, głupie jak cholera i mało śmieszne, ale co się tak zesrałeś? To short na YT, nie że ktoś ci wsadził sztangę w dupę.

kevcik

2022-10-01, 11:13
na ch*j to tu wrzucasz przecerz każdy wie że yt shortsy to jedno wielkie pie**olone gówno :evil:

Swooniak

2022-10-01, 12:40
Dopóki tacy ludzie zarabiają hajs na swoim "poprawnym" politycznie działaniu i głoszeniu tych swoich sp***olonych światopoglądów, dopóty to będzie przyzwalane. Jak ich oderwą od koryt, czy innych wszelakich form wsparcia czy promocji to się skończy

Ważniak

2022-10-01, 18:15
zwierzak30 napisał/a:

Oglądanie szortów na jewtubie.Jest na takim samym poziomie intelektualnym.
Co oglądanie tiktoków.
Jeden na 1000 (może ) ma jakąś treści.Reszta dno i pięć metrów mułu.
Kończy się europejska cywilizacja "zachodnia". I k***a bardzo dobrze!



Mati to ty? Ty lepsodoski baraniossko?

dOpieca

2022-10-02, 00:06
Jakbyn byl moderatorem to bys mial bana

Nikt_nie

2022-10-02, 09:41
Mam dziwne wrażenie że część użytkowników ogląda filmik bez czytania opisu :/ stąd te debilne wpisy jak mniemam :/

KrwawyEric

2022-10-02, 15:24
Do śmieci z tym pls

Ueizkvhwkzkx

2022-10-02, 21:35
Aktualnie na polskim YouTube jest transseksualny facet nagrywający gierki dla dzieci do 12 roku życia, który w promuje na nich swojego onlyfansa z półnagimi zdjęciami. To co pokazałeś to wierzchołek góry lodowej :-? Jak cos to mowa o Nolif