18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk zmieniający wylinke

bins24 • 2015-07-30, 11:32
Tak oto pajączek zmienia wylinkę, czyli "zrzuca skórę"


jinn

2015-07-30, 19:26
Co ty pie**olisz? Po pierwsze. Najpierw napisałeś, że nie mówi się :"zrzuca wylinkę", a po chwili dodałeś, że poprawnie mówi się: "zrzuca właśnie starą wylinkę". A po drugie ch*ja znasz się na ptasznikach, bo nie pisze się "Lasidora", tylko "LasiOdora". I pewnie nawet nie wiesz co oznacza skrót spp. I nie mądruj się placku, bo są tu osoby, które mają dużo większe pojęcie o ptasznikach niż ty.

amaimon

2015-07-30, 19:35
Poleca czym klasycznym, produkcja niskobudżetowa domowa...



Trathim

2015-07-30, 20:07
jinn
Co ty pie**olisz? Po pierwsze. Najpierw napisałeś, że nie mówi się :"zrzuca wylinkę", a po chwili dodałeś, że poprawnie mówi się: "zrzuca właśnie starą wylinkę". A po drugie ch*ja znasz się na ptasznikach, bo nie pisze się "Lasidora", tylko "LasiOdora". I pewnie nawet nie wiesz co oznacza skrót spp. I nie mądruj się placku, bo są tu osoby, które mają dużo większe pojęcie o ptasznikach niż ty.
.
Dobrze Lasiodora, pasuje Ci. Ot zwykła literówka się wkradła.
.
A gdzie ja napisałem, że nie pisze się "Zrzuca wylinkę" ? Proszę pokazać mój błąd. Wytknąłem błąd gramatyczny, że nie nie nazywamy tego "przechodzi wylinkę". Proszę czytać ze zrozumieniem, a potem napinać się przez kabel od neostrady.
.
spp. oznacza grupę osobników z danego rodzaju, w tym przypadku rodzaj Lasiodora.
.
Nie jestem plackiem. Ja nikogo nie obrażam i sobie tego nie życzę. Placka to to sobie w domu poszukaj, albo między znajomymi.
.
Nie przeczę, że są tutaj osoby które znają się lepiej ode mnie, ale jakoś tam wiedzę posiadam. Mam kilka gatunków ptaszników w swojej kolekcji i nawet udało mi się co niektóre rozmnożyć. Jestem tylko hodowcą, pasjonatem i nie mam wykształcenia w tym kierunku, ale to nie daje Ci prawa podważać moje kompetencje. Kim ty jesteś żeby mnie oceniać ? Zobacz na moje wcześniejsze posty, tam także piszę o pająkach, wieć nie oceniaj ludzi powierzchownie, bo kiedyś może Cię to zgubić drogi kolego.

TedBundy

2015-07-30, 20:55
Acanthoscurria geniculata . Tak - przechodzi linienie , a nie zmienia wylinke. Jak dla mnie również poprawnie jest : zrzuca wylinkę. Nie spinac się już.
Ładny Ptasznik. Sporych rozmiarów. Gorzej jak okaże sie samcem i trzeba zagłodzić hehe

an...........ad

2015-07-30, 21:54
amaimon napisał/a:

Poleca czym klasycznym, produkcja niskobudżetowa domowa...




Za zabijanie pająków zawsze piwo ale to akurat nasosznik - zjada kątniki i inne wielkie bydlaki - Za te zasługi dostał amnestię u mnie na kwadracie.

Tak swoją drogą to chyba najbardziej frajerscy kamperzy wśród pająków. :-D

marcino16

2015-07-30, 22:02
Dziwne ze w ogóle linieje w takiej suszy.

PLpunk

2015-07-31, 01:00
paskudztwo ... ja jebie

matt69

2015-07-31, 02:01
@TedBhndy
Cytat:

Acanthoscurria geniculata . Tak - przechodzi linienie , a nie zmienia wylinke. Jak dla mnie również poprawnie jest : zrzuca wylinkę. Nie spinac się już.
Ładny Ptasznik. Sporych rozmiarów. Gorzej jak okaże sie samcem i trzeba zagłodzić hehe



co trzeba zrobić?
jeśli hodujesz pająki to mam dla xiebie złą wiadomość; jestes na to za głupi

th...........ng

2015-07-31, 02:02
Nawet tego k***a nie włączam.

P.S

W czasach gimnazjum kumpel miał ptasznika i przyniósł wylinkę do szkoły - taką 8 może 10cm. Gdy wychowawczyni wyszła z klasy włożyliśmy ją w dziennik. Reszty możecie się domyślić :)