18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk zabity na śmierć

Flodzia • 2022-06-26, 09:33

Nie miał szans :-D

Driver19cm

2022-06-26, 09:35
Porządne budownictwo z kartonu

Później przychodzi większy wiaterek i połowa dzielnicy

leci w p*zdu

petru23

2022-06-26, 09:35
Mieszkają w pudełku kartonowym?

egotiz

2022-06-26, 09:37
Ale te hamburgery są leniwe. Budować dom z kartonu a potem płacz że wiaterek zdmuchnął

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 09:44
Tępa jak Moja dziewczyna.... Jak był wyprzedasz mózgów to ona stała ostatnia w kolejce i okazało się, że to kolejka to jest do macdonalda... Głupia p*zda :D

Paxiel

2022-06-26, 09:45
A może ona jest bardzo silna i bardzo mocno uderzyla? :lol:

petru23

2022-06-26, 09:56
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Tępa jak Moja dziewczyna.... Jak był wyprzedasz mózgów to ona stała ostatnia w kolejce i okazało się, że to kolejka to jest do macdonalda... Głupia p*zda






4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 10:10
@petru23

Weź mi tego pana z serialu ,, Pierwsza Miłość" nie wysyłaj

Weksler- Janusz biznesu :D

radek225

2022-06-26, 10:18
Hamburgery, tępa p*zda i dom z dykty, szmat i papieru :lol: . Nie wiem, kiedy coś poszło nie halo w USA, ale jeszcze na początku XX wieku domy budowano tam normalnie z cegieł, wzorem architektury europejskiej. Teraz budy dla psa u nas są bardziej wytrzymałe niż te hajmerykańskie szałasy wzorowane na Czirokezach. Potem przychodzi Katrina, czy inny huragan i z ich "domków" z dykty i płyty pilśniowej zostaje sterta śmieci. Zainteresujcie się sprawą Emmy Jane Walker - małolaty zastrzelonej przez swojego ex pchacza.

https://zaginieniprzedlaty.com/archiwum-zbrodni/zabojstwo-16-letniej-emmy-jane-walker/

Sprawa niby typowa, jak mnóstwo tego typu spraw u Hamburgerów, gdzie małolat podprowadzi broń starym, ukradnie lub zdobędzie w szemrany sposób. Laska została postrzelona w głowę, kiedy spała. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spała we własnym łóżku, a jej ex zastrzelił ją będąc na zewnątrz domu i przykładając lufę pistoletu do ściany, celując w jej głowę. W Polsce, Belgii, Holandii, Francji, Anglii, Niemczech domy budowane są z cegieł i pustaków, a wielkopłytowe bloki mają tyle zbrojenia, że właściwościami balistycznymi bardziej przypominają niemieckie konstrukcje żelbetowe z II wojny światowej, niż budynek mieszkalny. A wojna na Ukrainie udowodniła, że nawet bezpośrednie trafienie rakietą w taki blok nie robi na nim większego wrażenia. Gdyby to miało miejsce w Polsce, to kula rykoszetem trafiłaby w tego typa odbijając się od cegły, czy zbrojonego betonu.

tranzystor

2022-06-26, 10:42
Flodzia napisał/a:

Nie miał szans



Mógł mieć kask i przeżył

Mzimu

2022-06-26, 13:24
radek225 napisał/a:

Hamburgery, tępa p*zda i dom z dykty, szmat i papieru . Nie wiem, kiedy coś poszło nie halo w USA, ale jeszcze na początku XX wieku domy budowano tam normalnie z cegieł, wzorem architektury europejskiej. Teraz budy dla psa u nas są bardziej wytrzymałe niż te hajmerykańskie szałasy wzorowane na Czirokezach..



USA jest federacją, stany konkurują między sobą podatkami dla firm i ceną ziemi, więc ludzie się przeprowadzają dość często. Nie warto budować domów bardzo trwałych, jeśli mają posłużyć np 5 lat. Po prostu tak jest taniej, szybciej (prace suche), elastyczniej.

John-Flopp

2022-06-26, 14:45
Driver19cm napisał/a:

Porządne budownictwo z kartonu
Później przychodzi większy wiaterek i połowa dzielnicy
leci w p*zdu



No.. a postawienie takiego nowego to kilkanaście godzin i psi ch*j jeśli chodzi o koszt a ty sobie wynajmuj kawalerkę za 4k.

homorek

2022-06-26, 15:01
Ma jebnięcie :D Strach jej do ręki podać...

hfbnmiuytp

2022-06-26, 15:48
Było to już tłuczone setki razy, ameryka ma kartonowe domy z powodu cen ubezpieczenia.

niemymichalek

2022-06-26, 17:56
Driver19cm napisał/a:

Porządne budownictwo z kartonu
Później przychodzi większy wiaterek i połowa dzielnicy
leci w p*zdu



Właśnie dlatego są tak budowane, są tańsze i szybsze w budowie i łatwiejsze do odbudowania w porównaniu z naszym budownictwem.