18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk

Vireek • 2010-08-26, 15:37
Nie bój się pająka, nic ci nie zrobi ;)


qhrdg

2010-08-26, 16:00
tak wyobrażają je sobie kobiety....

Janusz~

2010-08-26, 17:06
Ok., śmieszne. Ale przesłania reklamy za ch*j nie mogę pojąć.
Może to wersja na rynek Azjatycki?

chewbacca

2010-08-26, 19:03
@up

Myślisz że następny mentos który weźmiesz jest cytrynowy, ale on jest arbuzowy - a ty tak okropnie nienawidzisz arbuzowych. Wk***iony przez to idziesz spać. Budzisz się rano, i okazuje się że zaspałeś, bo nie ustawiłeś przed snem budzika, bo byłeś wk***iony. Przychodzisz spóźniony do pracy, szef cię wywala gdyż to nie pierwsze twoje spóźnienie. Gdy wracasz do domu zaczyna lać deszcz - normalnie o tej porze siedział byś w pracy, ale nie dziś, bo cię wywalili. Wracasz do domu przemoknięty, twoja dziewczyna ma okres, i wyszła z kuchni. Przebierasz się w suche ciuchy i siadasz w salonie. Dosiada się twoja dziewczyna. Nagle dostrzegasz pająka na podłodze. Baba panikuje jak ostatnia debilka, a tym myślisz że ulżysz sobie złości zabijając pająka, ale nie k***a, to się okazuje PudzianSpider.

Gdyby to jednak był cytrynowy to by było inaczej :C

szefooo

2010-08-26, 19:47
@up
To napewno dużo prostsze. np.
Nowy mentos o smaku pająka.

Skądinąd

2010-08-26, 21:28
no i taka wlasnie wizje mam, kiedy widze pajaka. na koniec rzuca sie do gardla. brrrrrr....

marna

2010-08-26, 21:38
ale panoki som fajne, takie ptasiory albo inne ośmionóżki ;)

Wa...........is

2010-08-26, 21:38
fake jak na moje oko

patgaw

2010-08-26, 22:03
chewbacca napisał/a:

@up

Myślisz że następny mentos który weźmiesz jest cytrynowy, ale on jest arbuzowy - a ty tak okropnie nienawidzisz arbuzowych. Wk***iony przez to idziesz spać. Budzisz się rano, i okazuje się że zaspałeś, bo nie ustawiłeś przed snem budzika, bo byłeś wk***iony. Przychodzisz spóźniony do pracy, szef cię wywala gdyż to nie pierwsze twoje spóźnienie. Gdy wracasz do domu zaczyna lać deszcz - normalnie o tej porze siedział byś w pracy, ale nie dziś, bo cię wywalili. Wracasz do domu przemoknięty, twoja dziewczyna ma okres, i wyszła z kuchni. Przebierasz się w suche ciuchy i siadasz w salonie. Dosiada się twoja dziewczyna. Nagle dostrzegasz pająka na podłodze. Baba panikuje jak ostatnia debilka, a tym myślisz że ulżysz sobie złości zabijając pająka, ale nie k***a, to się okazuje PudzianSpider.

Gdyby to jednak był cytrynowy to by było inaczej :C



ty to masz leb

albo dobrego dilera.

GęsiorSB

2010-08-27, 00:21
Po co jeść jakieś nowe mentosy? :

woocash42018x

2010-08-27, 00:46
Połamał kręgosłup, zmiażdżył ręce, pourywał nogi, wyrwał oczodoły, zwichnął uszy... a mógł zabić.

powerade

2010-08-27, 01:22
chewbacca napisał/a:

ale nie k***a, to się okazuje PudzianSpider.




Janusz~

2010-08-27, 20:30
@chewbacca - to nie jest odpowiedź na moje pytanie.