18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk

fgh54nb555 • 2017-06-02, 18:50
Takiego oto bydlaka znalazłem podczas sprzątania piwnicy

sh...........ns

2017-06-03, 01:39
Te pająki z roku na rok sa coraz większe moze to ktoś wyjaśnić ?

damian15snk

2017-06-03, 02:53
Ja to ze strachu bym nie trafil.

maciekszprotawa

2017-06-03, 03:26
"shokobons
Te pająki z roku na rok sa coraz większe moze to ktoś wyjaśnić ?"

Tak wyjaśnię, ale coś za coś. Powiedz mi jak cytować wypowiedzi innych użytkowników.
Bawię i uczę. Legenda głosi i ponoć to udowodniono naukowo, że im więcej atomów tlenu w powietrzu tym większe organizmy będą stąpać po ziemi. Kiedyś dinozaury teraz krokodyle. I tak dalej i tak dalej. I ponoć od jakiegoś czasu historia zaczyna zataczać koło. Ludzie 200 czy 100 lat temu byli mali widać to po budownictwie (drzwi, wysokość sufitu) wystarczy odwiedzić skansen/muzeum, w dzisiejszych czasach 180cm wzrostu nikogo nie dziwi. Pozdrawiam. /www.arachnea.org/

http://www.ecotourismus.de/foto_thailand_nephila_pilipes4.jpg

Nephila spp. jeżeli stworzymy w pokoju odpowiednie warunki to utka sieć od ściany do ściany i nigdy z niej się nie ruszy. (ponad 2m kwadratowe). Taki pitbull z ośmioma nogami dla sadoli. Już nie pamiętam jakie są skutki ukąszenia.
Ale nie o was mowa, bo wy boicie się malutkiej Tegenarii, która sp***ala przed wami jak cygan przed robotą.

Tuzz

2017-06-03, 03:51
@up
Kliknij w tytuł, otworzy się strona z tematem i tam masz wszystkie opcje. O tej legendzie nic nie powiem, bo jest to tak głupie i pozbawione sensu, że nawet bym nie wiedział od czego zacząć

El_Macias

2017-06-03, 07:28
@up

Zjazd rodziny Bronka :P

neoniasty

2017-06-03, 08:45
Będzie padał deszcz przez ciebie ch*ju!

koolowsky

2017-06-03, 08:45
Szkoda, żeś se podłogi nie rozj***ł

tarcer123

2017-06-03, 10:24
Parsknąłem śmiechem. :amused: Na ch*j żeś go zabijał i to takim młotem? Było od razu granatem wysadzić w p*zdziet. :amused: Kto Cię k***a rzeźbił?

NafazowanyKoleś

2017-06-03, 11:45
Tuzz napisał/a:

@up
Kliknij w tytuł, otworzy się strona z tematem i tam masz wszystkie opcje. O tej legendzie nic nie powiem, bo jest to tak głupie i pozbawione sensu, że nawet bym nie wiedział od czego zacząć



Rozwój dinozaurów do tak monstrualnych rozmiarów i kształtów był możliwy między innymi dzięki dużo wyższej zawartości tlenu w powietrzu niż mamy obecnie. Jak może skumałeś kiedy walisz konia męczy ci się ręka, to dlatego, że mięśnie do pracy potrzebują tlenu więc oddychasz szybciej. Duża zawartość tlenu w powietrzu pozwoliła na rozrost organizmów. Gdyby tlenu było jeszcze więcej to możliwe że urosły by jeszcze większe biorąc pod uwagę ówczesny trend obrony przed drapieżnikami oraz potrzebę niektórych do sięgania po wyżej rosnące rośliny - rozmiar. To dość długi temat, oglądałem to kiedyś na NG. Nie wiem czy to teoria czy fakt, ale brzmi - powtórzę, jako jeden z czynników - dość wiarygodnie. Natomiast wątpię by wielkość człowieka teraz a kilkaset lat temu miała z tym związek. Dinozaury ewoluowały miliony lat a od średniowiecza do teraz ile minęło? Wielki ch*j. Nasz wzrost spowodowany jest raczej rozwojem farmaceutyki i medycyny.

Jak ktoś ma jakieś ciekawe artykuły na ten temat to może wrzucić bo to fajny temat :amused:

Pifffko

2017-06-03, 12:15
NafazowanyKoleś napisał/a:



Jak może skumałeś kiedy walisz konia męczy ci się ręka, to dlatego, że mięśnie do pracy potrzebują tlenu więc oddychasz szybciej.



Sadol uczy, sadol bawi :banany:

aleleble

2017-06-03, 12:37
Nie mam artykułów ale jak widzę dzieciaki co w wieku 15 lat mają rozmiar buta 45 to wierzę w teorię,że ludzie stają się coraz wyżsi.A czy inne stworzenia też są coraz większe,to ch*j wi.

AtomowyWidelec

2017-06-03, 12:41
Prawdopodobnie sieciarz jaskiniowy, lubi ciemne i wilgotne miejsca, o dziwo z kanalizy kiedys mi do domu przylazl.

kothletino

2017-06-03, 13:00
Krzyżaki też osiągają całkiem spore rozmiary, i potrafią uj***ć.

krecikprecik

2017-06-03, 15:39
@Aleleble

To nie żadne teorie tlenu, a pożywienie. Dzisiejszy drób, wieprzowina, wszystko to jest dostępne i wpieprzane na kilogramy, kiedyś tego nie było, na wsiach ludzie jedli mięsa od świetnie, jak ubijano cielaka do księdzu dawało się w ramach łapówki i przepustki do nieba, mięso na karteczki (ile to było przyzwolenia mięcha na osobę w ciągu miesiąca, wychodziło coś koło 1kg na tydz? Ktoś może pamięta) Także po prostu potencjał genetyczny to my mieliśmy zawsze aby rosnąć, jednak z powodu nieprawidłowego żywienia, oraz naprawdę wielu innych czynników(ciężka praca na roli np. która niekoniecznie wymaga wysokiego wzrostu, bardziej daje po dupie kręgosłupowi) stąd ludzie byli średnio po prostu niżsi. Co do rozmiaru stopy oraz dłoni są naprawdę różne teorie, jednak większość upatruje się w faszerowanych hormonalnie kurakach czy innego rodzaju mięs gdzie takie praktyki w hodowlach są stosowane. Mieliśmy przypadek starszego faceta któremu córka zaczęła codziennie przez dłuższy okres czasu gotować wszelkie potrawy z drobiu, i staruszkowi na stare lata urosły piersi, a poziom estrogenów był zdecydowanie za wysoki.