18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk kontra nie wiem co

deluxe • 2013-11-15, 01:19
Walka na śmierć i życie :dead:

Borsuczi

2013-11-15, 01:23
A to jest mój drogi z tego co pamiętam taka osa co w dupie pająka składa jajeczka i po jakimś czasie larwy rozrywają go od środka.

Raskolnikow

2013-11-15, 01:31
odwlok to nie to samo co dupa ;D
aczkolwiek co do reszty masz racje. za wiki:
The female tarantula hawk captures, stings, and paralyzes the spider, then either drags her prey back into her own burrow or transports it to a specially prepared nest, where a single egg is laid on the spider’s abdomen, and the entrance is covered. When the wasp larva hatches, it creates a small hole in the spider's abdomen, then enters and feeds voraciously, avoiding vital organs for as long as possible to keep the spider alive. After several weeks, the larva pupates. Finally, the wasp becomes an adult, and emerges from the spider's abdomen to continue the life cycle. Tarantula wasps are also nectarivorous. The consumption of fermented fruit sometimes intoxicates them to the point that flight becomes difficult. While the wasps tend to be most active in daytime summer months, they tend to avoid high temperatures. The male tarantula hawk does not hunt; instead, it feeds off the flowers of milkweeds, western soapberry trees, or mesquite trees (females feed on these same plants, as well).[1] The male tarantula hawk has a behavior called hill-topping, where he sits atop tall plants and watches for passing females ready to reproduce.

dla tych co nie szprechają: osa(to male czarne) wstrzykuje jad pajakowi by go sparalizowac i sklada mu jedno jajo na klacie. Potem larwa wgryza sie w dziada i wyzera go od srodka omijajac organy, by moc zywic sie jak najdluzej. Jak podrosnie to wylazi. Obrzydlistwo kuurwa.

kaktuz

2013-11-15, 02:29
świetna muzyka

wieniu

2013-11-15, 02:47
Widać pajączek się "spuścił" :-)

Ra...........it

2013-11-15, 09:30
Żadna osa - to potomek sławnego fedora emilianienko

raf-ret

2013-11-15, 10:05
przypomniała mi się walka burnejki :)

Pizdozwierz

2013-11-15, 10:19
wie ktoś co to za nuta?

nowynick

2013-11-15, 10:28
j***na osa sadolka.

Shadow323

2013-11-15, 11:42
Po długim i dramatycznym boju pełnym zwrotów akcji i momentów zapierających dech w piersiach, obaj mężni rycerze w dramatycznych okolicznościach zabili się nawzajem. Idę pisać książkę ...

Takeda

2013-11-15, 11:45
k***a, liczyłem na pająka.

Aragon1988

2013-11-15, 11:53
Muza sugeruje, jakby od tego pojedynku zależała przyszłość całej Ziemi, ba całej galaktyki :amused:

Shadownik

2013-11-15, 11:54
To ch*j wie co to jest jakaś tam osa z rodziny sk***ieli, która ma jad, który w moment paraliżuje zdobycz, wroga lub murzyna który chciał ją zjeść, a następnie składa jajeczka w ofierze.

So...........lu

2013-11-15, 11:57
nie dość ze mu naj***ł to mu zrobił bukake