18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paintball

Alex_1 • 2012-05-17, 13:05
Paintball w zwolnionym tempie ;-)

Bernan

2012-05-18, 00:06
Airsoft lepszy ? ciekawe w czym bo chyba nie w tym ze na akcje czekasz, zamiast grać. I skoro w mojej 2 letniej karierze spotkałem paru gości co się z farby wycierali jak Pan z 3:50 to jestem ciekaw jak to w asg wygląda gdzie nie ma farby. Klimatu też nie ma bo dźwięk strzelającej repliki cały psuje. Airosft tylko fajnie wygląda to jedyna przewaga nad paintem

evankenobi

2012-05-18, 00:07
Liczyłem za zadymę asg vs paintball... Czyżby poziom tolerancji w internecie się podnosił?!

korzonek

2012-05-18, 00:09
@upup zależy co kto lubi. Jak ktoś chce się przebierać za żołnierza.... Dla mnie paint ma zacięcie w chu bardziej sportowe niż ASG. Dynamika speeda ponad wszystko ;] a terminatorzy się trafiają wszędzie. No i nic tak nie cieszy jak dostanie j***nym kasztanem w tył głowy >.<

@up u nas tam nigdy nie było kłótni na miejscówkach. Ekipy obu typów zawsze się szanowały :) pozdrawiam was groszki ;>

speedbuster

2012-05-18, 08:26
andreez91 napisał/a:

za tytuł utworu byłbym wdzięczny !



OVERWERK - Odyssey
Proszę bardzo! :)

Kapitan Zombek

2012-05-18, 10:21


To jest paintball :D

kuba74m

2012-05-18, 14:43
Bernan napisał/a:

Airsoft lepszy ? ciekawe w czym bo chyba nie w tym ze na akcje czekasz, zamiast grać. I skoro w mojej 2 letniej karierze spotkałem paru gości co się z farby wycierali jak Pan z 3:50 to jestem ciekaw jak to w asg wygląda gdzie nie ma farby. Klimatu też nie ma bo dźwięk strzelającej repliki cały psuje. Airosft tylko fajnie wygląda to jedyna przewaga nad paintem



Nie wszyscy Airsoftowcy po prostu idą postrzelać sobie do innych na strzelankach. Jest też coś takiego jak MIL-SIM (odsyłam do Google) lub zloty po 200-300 osób gdzie gra się według scenariusza, zadań itp. Ostatnio jest też wysyp LARPów a tam gracz dostaje własną role, osobowość więc nie mów mi że nie ma klimatu :-D A co do terminatorów, na tego typu imprezach ich dużo nie ma, bo raczej się zjeżdżają ludzie którzy wiedzą co to jest FAIR PLAY ;-)

Wisien

2012-06-20, 23:26
Cytat:

za tytuł utworu byłbym wdzięczny !



Był podany na końcu. Co do tematu... Paintball zajebista sprawa, tylko jeśli chodzi o finanse przy airsofcie wypada naprawdę kiepsko... Poza tym nie ma co porównywać ASG do paintballa. IMO dwie różne bajki!