18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paintball v2.0

vonciapaci • 2016-08-27, 07:52
Nigdy nie wpadlem na pomysl uzycia myjni jako obiektu zabawy


ho...........zo

2016-08-27, 18:40
Nie wiem dlaczego ich bronicie. Ja jakoś nigdy nie odpie**alałem takich głupot i żyję. Czy te myjki ciśnieniowe służą do zabawy? Nie, służą do mycia pojazdów, to takie proste. Gdybym był świadkiem czegoś takiego, to na pewno zgłosiłbym to kierownikowi lub jakiejś ochronie, żeby ich stamtąd wyrzucili.

szkrabik

2016-08-27, 18:49
Chyba jeden z pierwszych filmów z mojego miasta Nysy i taki głupi. Ehh

Eleir

2016-08-27, 20:08
hoszo napisał/a:

Nie wiem dlaczego ich bronicie. Ja jakoś nigdy nie odpie**alałem takich głupot i żyję. Czy te myjki ciśnieniowe służą do zabawy? Nie, służą do mycia pojazdów, to takie proste. Gdybym był świadkiem czegoś takiego, to na pewno zgłosiłbym to kierownikowi lub jakiejś ochronie, żeby ich stamtąd wyrzucili.



Szkoda mi takich ludzi, pewnie wyżywali się w szkole, zj***na żona, ch*jowa praca to taki społeczniak musi też sp***olić innym zabawę bo nigdy samemu tego nie potrafił zrobić. pie**ol się sztywniaku, a najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłeś za młodu to pewnie podpieranie ściany na szkolnej dyskotece.

ho...........zo

2016-08-27, 21:32
Eleir napisał/a:



Szkoda mi takich ludzi, pewnie wyżywali się w szkole, zj***na żona, ch*jowa praca to taki społeczniak musi też sp***olić innym zabawę bo nigdy samemu tego nie potrafił zrobić. pie**ol się sztywniaku, a najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłeś za młodu to pewnie podpieranie ściany na szkolnej dyskotece.


A mi szkoda takich jak ty. Ludzi, niepotrafiących stosować się do najprostszych zasad, bo akurat chciało im się pobawić i powygłupiać.

pumba

2016-08-27, 21:52
^ dopisek pod nickiem "onanista" mówi o Tobie wszystko. Wracaj do walenia konia, to pewnie jedyna zabawa jaką znasz :D

InnyName

2016-08-27, 21:57
hoszo napisał/a:


A mi szkoda takich jak ty. Ludzi, niepotrafiących stosować się do najprostszych zasad, bo akurat chciało im się pobawić i powygłupiać.



Typowy idealny człowiek, żryj, pracuj, żryj, śpij, żryj, pracuj, żryj, śpij. Co 2 lata wyjazd nad polskie morze, żryj, pracuj, żryj, śpij
Miłego życia Janusz.

ZenekZły

2016-08-27, 22:42
Trzeba czasem chociaż trochę się powygłupiać.
inaczej można dostać pier.dolca.


Stnq

2016-08-27, 23:54
Hoszo ty tępa k***o myjki ciśnieniowe służą do lania wody. I tylko tyle. O ile trzymają się granic rozsądku (czyli nie wsadzają ich sobie w dupę) i niczego nie psują, to zapłacili, woda leci, ch*j ci do tego, szmato. Serio, do zasad? Pokaż no mi zasadę myjni mówiącą, że nie można oblać się myjką ciśnieniową.

Takich jak ty powinno sie chemicznie kastrować, na wypadek gdyby jakieś barachło się nad tobą zlitowało i ci jednak dało.

niemamskarpet.

2016-08-28, 00:00
te srodki chemiczne na tych myjniach sa mega kurewskie nie jest to dobry pomysl psikac sie nimi

Heathen

2016-08-28, 09:13
Ciekawe czy któryś użył programu woskowanie:D :D :D

Ka...........az

2016-08-28, 10:43
Ja pie**ole, ale typowa stuleja się wk***ia i płacze, bo nie ma co zrobić z życiem tylko komputer.

Banancool

2016-08-28, 11:33
pie**olone nieroby , roboty niech się chwycą sk***ysyny wodę marnują . W dupach się poprzewracało

InnyName

2016-08-28, 11:51
niemamskarpet. napisał/a:

te srodki chemiczne na tych myjniach sa mega kurewskie nie jest to dobry pomysl psikac sie nimi



Płukanie też używa środki chemiczne ? Oczywiście omijając to że poprzedni syf leciał tym samym wężem ;) Mam nadzieje że przynajmniej konserwująca ta chemia bo mi w mietku to już błotniki zanikają.

Banancool napisał/a:

pie**olone nieroby , roboty niech się chwycą sk***ysyny wodę marnują . W dupach się poprzewracało



Idź że tam chłopie do swojej jaskini i wydobywaj dalej węgiel za moje podatki. Komputer też wyłącz przed użyciem, będziesz sk***ysynu marnował prąd na bezcelowe siedzenie i gapienie się, w dupach się poprzewracało.

Dawać mnie tego warna, pie**ole to. :idzwch*j:

Grzewho

2016-08-28, 22:29
"te srodki chemiczne na tych myjniach sa mega kurewskie nie jest to dobry pomysl psikac sie nimi"

0.38 pianą go

Mostu

2016-08-29, 13:06
Ej czy to nie przypadkiem Nysa?