18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Padnij!

~_Yarko_ • 2020-09-30, 15:22
Film z UAV z którego wystrzelono rakietę w wojskową ciężarówkę i grupę armeńskich żołnierzy.
Wydaje się, że jeden żołnierz z oddziału przeczuł grożące niebezpieczeństwo i na chwilę przed trafieniem rzucił się na ziemię.


plastic

2020-09-30, 19:32
zdun napisał/a:

tak raczej nie wygląda padnięcie, chyba że dostaniesz kulkę.



nie powiedziałbym. koleś nie pada bezwłasne, a dwóch obok niego próbuje zrobić to samo, tylko trochę za późno

Umiem_modować

2020-09-30, 19:56
picolo napisał/a:

Czekajcie, czekajcie ale to w Polsce ponoć jest syf i kiła, brak praworządności i deptane są prawa człowieka, tak?



k***a! Co to za geniusz logiki?

Niech Morawiecki puszcza ten filmik w TVP i tłumaczy swoim dz**kom,, że u nas jest normalnie, bo za PO... tfu , bo tam jest dużo gorzej.

ZiutekToKozak

2020-09-30, 22:03
Irokez napisał/a:

Ale faktycznie nie słychać jak leci pocisk i dlatego nikt nie ucieka?
Był już ktoś w takiej sytuacji i odpowie?



Pocisk leci około 900 km/h, 250m/s więc nie da się go usłyszeć. A jak usłyszysz to prawdopodobnie nie uciekniesz bo cie i tak odłamki dojadą

nono13

2020-09-30, 23:17
Ciekawe gdzie tych dwóch typków wyładowało

Dukenstein

2020-10-01, 00:28
j***ć turasów i ich sojuszników. Mam nadzieję, że przyjdą czasy kiedy wyczyści się ten świat z muzułskiego smrodu.

kampton

2020-10-01, 01:41
Jak usłyszysz pie**olniecie to znaczy, że pocisk cię nie zabił. W innym przypadku jesteś trup.

CoJaTamKurwaWiem

2020-10-01, 04:15
Umiem_modować napisał/a:

k***a! Co to za geniusz logiki?
Niech Morawiecki puszcza ten filmik w TVP i tłumaczy swoim dz**kom,, że u nas jest normalnie, bo za PO... tfu , bo tam jest dużo gorzej.



Chciałem powiedzieć "nie zesraj się" ale widzę, że się spóźniłem...


Adrian92

2020-10-01, 05:59
Ma ktoś jakieś źródło w którym znajdę materiały z tego konfliktu?
Źródło konkretne, bez cenzury, nie jak youtube etc.

RoBoTRoN

2020-10-03, 13:46
atitu333 napisał/a:

Nie mozesz uslyszec czegos co leci szybciej od predkosci dzwieku poruszajacej sie w atmosferze. Zwykle pociski rakietowe np 114 Hellfire poruszaja sie ok 1600km/h, a to wszystko z okresu zimnej wojny
Dzisiaj dzieki najnowszej technologii jakby tego bylo malo istenija pociski hipersoniczne, ktore poruszaja sie z szybkoscia >30 000 km/h
Sprobuj TO uslyszec.



Pamiętaj, że wszystkie pociski naprowadzane przewodowo oraz bomby swobodnie spadające są poddźwiękowe. Oczywiście to nie znaczy że można je usłyszeć i przed nimi uciec. BTW, silnik marszowy działa zaledwie przez kilka sekund, więc pocisk trafiający w cel na swoim optymalnym zasięgu już dawno porusza się beznapędowo.