18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Padłeś? Powstań i walcz do końca!

tiru_riru • 2015-12-11, 17:54
Szacun za walkę do końca! :sparta:


krzyks

2015-12-11, 18:32
Aleś k***a doj***ł z tagami.... crash test :homer:
.... a miotła nie pasowała?

tiru_riru

2015-12-11, 18:40
Od moich tagów się odpie**ol. Załóż własny temat i tam wpisz miotłę.
I dla kolejnych jełopów wyjaśnię - crash test to nazwa tej zabawy.

krzyks

2015-12-11, 18:43
@up
Tagi mają pomagać w wyszukiwaniu dubli... jełopie. Kto normalny wpisze crash test do wyszukania dubla przy wstawianiu tego samego tematu? Miotłę widać... k***a, z kim ja dyskutuję.... przepisał tytuł z filmu :homer:

~Beny

2015-12-11, 19:06
tiru_riru napisał/a:

Od moich tagów się odpie**ol. Załóż własny temat i tam wpisz miotłę.
I dla kolejnych jełopów wyjaśnię - crash test to nazwa tej zabawy.



Jak chcesz wrzucać coś, to przynajmniej wpisuj poprawnie tagi. Czyli tak, jak Krzyks napisał, bo później jest większy burdel i jęczenie niż to warte :roll:

P.S. A zabawa nazywa się 'zakręcony'. Tak po polsku :kawa:

krzyks

2015-12-11, 19:24
benykuleczka napisał/a:



Jak chcesz wrzucać coś, to przynajmniej wpisuj poprawnie tagi. Czyli tak, jak Krzyks napisał, bo później jest większy burdel i jęczenie niż to warte :roll:

P.S. A zabawa nazywa się 'zakręcony'. Tak po polsku :kawa:



Dokładnie. Ta zabawa została wymyślona, zanim ktokolwiek myślał o crash testach. Jakiś nowomodny wodzirej klepnął taki tekst i już wśród młodych panuje przekonanie, że to oni wymyślili.

http://www.slubomania.pl/index.php/zabawy-weselne/8-zakrcony-wider

Autor jak widzę poprawił co nieco. Ok.

flaszka

2015-12-11, 21:28
przyj***ł jak dzik w sosnę

maudite

2015-12-12, 11:04
Co do samego filmiku - podziwiam te weselne zabawy i animatorów... Przecież na takiej imprezie powinno dyżurować więcej karetek, niż na meczu Lech-Legia.

brylant1412

2015-12-12, 11:17
nieogarniam na weselach poj***nych zabaw.Na wesele się idzie potańczyć dobrze powpie**alać i się upie**olić a nie dookoła miotły biegać.

lukaskzm

2015-12-12, 12:32
Kwaśniewski był by dumny ....

DrWhisky

2015-12-12, 13:01
tak to po pijaku jest, jak sobie obieżesz jakiś cel, niezłomnie do tego dążysz, pan bardzo chciał wygrać :amused:
u mnie najczęściej to łóżko, na pełnej piździe tylko to mam w głowie i załącza się autopilot

~Beny

2015-12-12, 13:34
krzyks napisał/a:


Autor jak widzę poprawił co nieco. Ok.



Ta, autor poprawił :P

KolekcjonerDobrego

2015-12-12, 13:47
i te wieśniacki koszule z krótkimi rękawami i do tego ch*jowe kamizelki
materiał od pana Drozdy?

weryfikator4

2015-12-12, 15:34
Gram na weselach, jestem specem w temacie. tTa akurat zabawa jest średnia, najlepszy z tego wszystkiego jest śmiech ciotek, stryjenek, kuzynek i innych wylaszczonych kobitek, cyt. " łechechecheche...iiiiiiiaaaaahahahahaha, łoiiiiichecheche, aaaaaaiiiiiiiłełechłechłechłe....." i tak całe poprawiny. Pomaga to przetrwać wódka i godziwe wynagrodzenie za joba.