18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bloodwar

2015-10-26, 20:06
Teraz możecie sobie szczekac, już trochę za późno, trzeba było babciom zabrać dowody - na kolejne 20 lat, nie tylko 8 lat temu :)

weryfikator4

2015-10-27, 09:30
My tu walczymy o każdy głos, a tymczasem rolniczy Londyn głosuje na PSL..... zawiedli nas jak szlachta zawiodła Szkotów pod Falkirk...

arkhamasylum

2015-10-27, 16:53
Matixxx prawdziwy polak patriota.
"Żółć to najbardziej polskie słowo. Nie tylko składa się z samych liter występujących jedynie w języku polskim ale także idealnie opisuje charakter naszej społeczności; zawiść frustracja gniew zazdrość"

matixxx

2015-10-27, 17:08
arkhamasylum napisał/a:

Matixxx prawdziwy polak patriota.
"Żółć to najbardziej polskie słowo. Nie tylko składa się z samych liter występujących jedynie w języku polskim ale także idealnie opisuje charakter naszej społeczności; zawiść frustracja gniew zazdrość"

charkter naszej społeczności to Wk***IENIE ze jebiemy za 10 zł /h na nasze dzieci ale jak wiesz światły kolego realna wartość pieniądza w Polsce za rzadów obecnej koalicji pozwala ci na kupno zupek chinskich parytet sily nabywczej czy jakos tam niewiem sram na terminologie jak jestes inteligetny to zczaisz o co mi chodzi jestesmy w czrnej dupie dosłownie bo imigranci juz chca dopasc twojego chłopaka/ dziewczyne

arkhamasylum

2015-10-27, 19:11
Imigranci to dar dla europejskiej prawicy. Nic tak nie zwiększa poparcia dla prawicy jak zagrożenie z zewnątrz. A co do sytuacji w kraju to mamy to na co sami się zgodziliśmy. Tych 460 posłów nie wzięło się z kosmosu.

Maxi96

2015-10-27, 19:13
matixxx napisał/a:

stonoga miał racje ............... niestety

chciałem dać post na temat wyborów ale ten pedały admin ktoremu skarpeta z dupy wyłazi usuwa moj kazdy post mam pełną rodzine i nie narzekam na flustracje seksualne ale jestem zawiedziony wynikami . i niech się nie przypie**ala zaden poliglota ze błedy w PISowni ch*j na to kłade . NIE o tako POLSKE walczyłem

a i jeszce chciałbym wtrącic jedna rzecz dlaczego zaden troll , skarpeta , pedał nie odwarzy się na polemike w tym temacie . bo juz po wyborach wy k***y sprzedajne wyskocz pało w realu Jarek mówił ze kibice ze patrioci zobaczymy zobaczymy jak nie mam racji to wielki czarny ch*j mi w dupe ale i tak nic sie nie zmieni PAMIETAJCIE

Wiesz co ja dostałem za napisanie "sp***alaj" do trolla na tym serwisie?

Blokade na miesiąc :idzwch*j:

Namex

2015-10-27, 19:23
Dla tego kraju nie ma już nadziei.

Roger89

2015-10-27, 20:25
PIS- PO jedno zlo...

Plecionkarz

2015-10-27, 20:43
pzpr lub pzpr hmm... ciężki wybór

kminus13

2015-10-27, 21:44
Czy tylko mnie wkur*iają taka postać wypocin na temat PiS'u? Czy tylko mnie wkur*iają te zje*y które straszą PiSem, załamują się po wyborach udając anty-systemowych a skrycie kochających PO typu - "głosuje na PO bo to mniejsze zło" ale wstydzących się przyznać że kochają tą partie? Czy ktoś im kur*a może wytłumaczyć że nie ma różnicy między jednym gównem zwanym PIS a drugim PO? "PiS to koniec świata, a PO to źle a stabilnie", ch*j wam w dupę lemingi głosujące i broniące PO, a jeszcze większy dla frajerów popierających PiS, to przez takich naiwniaków żyjemy w takim gównie...
przepraszam, trochę się zdenerwowałem...
"podzielmy się na 2 partie, niech te durnie myślą że mają jakiś wybór"
czasem wstyd mi że jestem polakiem...

T0B1

2015-10-28, 08:15
Jest jeszcze szansa to wszystko odkręcić - wystarczy, że znowu jakiś samolot rządowy, tym razem napchany posłami PiSu, pie**olnie w jakąś brzozę.
Z drugiej strony na co ja liczę - ten naród w większości nie potrafi zagłosować na coś innego niż PiS czy PO, mimo, że partie te dymają nas jak leci. Co wybory to samo...

qwachu

2015-10-28, 12:31
@kminus13: W robocie mam 2 takie osoby co po wygranej pisali i głosili wszem i wobec, że czas pakować walizki.

W poniedziałek z kumplem pytaliśmy się czy już mają bilety. Do piania pierwsi, ale do wyjazdu ostatni (niestety) :(

Typowe lemingi, to co tefałen w fucktach powiedział, to na następny dzień lecieli do roboty rozpowiadać, a tóż po transmisji już posty na Fejsbuczku leciały.

zomos

2015-10-28, 23:03
@up i wyżej Idiotą jest ten co wybiera PiS i PO. Wszak dekle raczcie zauważyć że te dwie partie to to samo. 25 lat temu siedzieli razem a wielu posłów było w obu partiach. To jest Fasada. Jedyna różnica jest taka że PO jest bardziej pro UE i szwaby a PiS to żydo USrAel. Tyle miałem do powiedzenia i nie zdziwcie się jak za miesiąc albo 6 znowu z was zrobią mielonkę i pie**olnik... Sami tego chcieliście.