18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pada śnieg, pada śnieg

pazuzu • 2018-02-22, 14:32
Nie zawsze fajnie jak pada śnieg :)


tonieja

2018-02-22, 15:36
spółdzielnia wypłaca odszkodowania za szkody, a my dostajemy podwyżki czynszu, wywozu śmieci, ogrzewania, wody i ch*j wie czego jeszcze

S.T.U_Cummins

2018-02-22, 15:58
I teraz przy okazji opowiem o historii pewnego Janusza pracy, wzorowego pracownika firmy X który za 1 400 m-c utrudniał życie innym pracownikom by tylko zabłysnąć w oczach biznesmena wożącego się autami po 300K . Jak zawsze wszyscy pracownicy auta ustawiali prostopadle do hali z dachem płasko spadowym (trzeba było ręcznie zwalać śnieg) W dzień poprzedni napadało trochę śniegu przez noc i jeszcze były bryły lodu od kominów wentylacyjnych. Zadanie oprzątnięcia tego dachu dostaliśmy my (nie lubiliśmy się za bardzo) Idziemy na to halę: I mówię trzeba innym powiedzieć by poprzestawiali auta. A on że nikt im nie kazał tu parkować (sam 14 lat jeździł z którymś z pracowników na stopa bo nie ma prawka ani auta) No to znając tego człowieka pierwsze przestawiłem swojego próchniaka za 3 000zł. I poleciałem do chłopaków by "ratowali samochody" On by pokazać że tak dzielnie pracuje (zabiera się do pracy z takim zapałem) zaczął już swoją pracę i zwalać śnieg i lód na auta pracowników. Przez kilka minut zdążył uszkodzić chyba 3-4 samochody. wkurzeni pracownicy wezwali policję On sam latał do szefa by coś załatwił, czy z OC hali można spisać i jakim to prawem oni te auta tam stawiali, myślałem że stoją dalej nie mają prawa jego posądzać o płacenie za auta itd. Finalnie rzeczoznawca oszacował straty na kilkadziesiąt tysięcy zł a on sam by uregulować straty podparł się 3 letnim kredytem.

Essent

2018-02-22, 17:18
Jak ja nienawidzę tego białego łajna co leci z nieba :kawa:

mazin

2018-02-23, 07:33
Kilkanaście lat temu pracowałem w banku. Była tam wyjątkowa k***a, donosicielka i menda dupowłażąca - pani Małgosia. Jeździła czerwonym polonezem caro, którym parkowała tuż pod dachem. Pewnego razu, tuż po tym, jak wysiadła, sopel wielkości dorosłego świniaka jebnął w środek dachu. Takiej imprezy po godzinach nie było i nie będzie.
Kupiła złotego golfa.

dominator76

2018-02-23, 14:33
u ruskich to i lawina w mieście może zejść!

eXo^^

2018-02-24, 12:50
skąd tyle śniegu i aut na rosyjskich blachach w Łodzi ?