18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pa pa prawo jazdy

C0C0JUMBO • 2020-09-20, 09:08
Kobieta jedzie. Kobieta przyjechała z UK więc jest "kimś". Kobieta promil jeden we krwi ma i z prawkiem się żegna.


Mazi118d

2020-09-20, 20:24
Ogólnie to „angliki” są kuszące cenowo i nawet z przekładką wychodzą taniej(zwłaszcza busy) ale wg mnie stwarzają spore zagrożenie nie tylko przez widoczność, mają dodatkowo inaczej ustawione światła i w nocy „dają” po oczach tym jadącym z kierownicą po lewej.
Można bardzo prosto eliminować takie cuda ceną oc jak za taką wspomnianą przez kolegę subarynę zapłacił by przyszczypuj małolat 3X więcej to nie opłacało by się mu u nas rejestrować, co innego jak ktoś na chwile przyjechał bo to tak samo jak my jeździmy do nich i też tam zagrożenie teoretycznie stwarzamy

karol-bania

2020-09-20, 22:51
Przecież to jest Łuków miasto tłuków i nieuków.

czarusek

2020-09-21, 16:19
Panowie, większość ubezpieczycieli ma droższe OC dla aut RHD. Nie wszyscy ale ogólnie tak jest. Druga sprawa, auto RHD nie zawsze jest tańsze od LHT. Jeśli to prawdziwy JDM to będzie sporo droższy od jego europejskiego odpowiednika.

serenity

2020-09-23, 21:51
Qrwa! Kiedyś mnie psiaki chciały zawinąć, bo piwo piłem na parkingu w aucie po lewej stronie w angliku! Później taką samą akcje widziałem z zewnątrz! Ci na filmie to pewnie jedni z nich i musieli przemyśleć żeby się nikt nie śmiał!