18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pa na to

~Sunday • 2020-12-11, 10:14

O kurde balans :-|

Gienek86

2020-12-11, 13:02
Kutarate-Miszcz napisał/a:

@UP Filozofowie się znaleźli...
Mnie bardziej zastanawia czy to "kochający łobuz" czy szkorbut?



To musiał być Mefedron

Karboksylator

2020-12-11, 13:24
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja pie**ole.Jedno z najgłupszych powiedzeń na tej planecie, ty je powtarzasz jak potłuczony! Cały czas sie dyskutuje o gustach!!! Wszędzie i zawsze! Nawet głupie lajki i łapeczki w górę i w dół, nawet piwa na tej stronie! Tak, dając piwa lub nie, też dyskutujemy tu o gustach! Wystarczy, czy mam łopatologicznie tłumaczyć dalej?



kiedyś na facebooku napisałem koleżance, po tym jak dała zdjęcie , w którym wyglądała debilnie, że wygląda jakby świni założyć siodło. idiotka zablokowała mnie, a jej koleżanki pisały, żeby się nie przejmowała bo wygląda pięknie:)
straciłem tak już kilkanaście znajomości:)

raistpol

2020-12-11, 14:50
Halman napisał/a:

trzep sie do czego chcesz, nawet do Danuty Rinn, nie wnikam bo o gustach się nie dyskutuje.



to o czym się dyskutuje?
k***a najgłupsza sentencja w historii.
- Stefan lubi r*chać dzieci ale o tym nie mowimy bo de debilus non disputus disgutando k***a

lucilla

2020-12-11, 15:43
"Cały czas sie dyskutuje o gustach"
Są też inne tematy do rozmowy...

St...........on

2020-12-11, 15:55
Aleo napisał/a:

To ty jesteś głupi bo nie rozumiesz co oznacza to powiedzenie.



Ty jesteś głupi bo nie zrozumiałeś riposty.

:lol:

el_kadafi

2020-12-11, 16:32
też będę kiedyś takie miał. I nie będę się musiał martwić o słodycze, ból itd. Zajebioza

Shrekus21

2020-12-11, 18:11
Rewelacja, gala nie rysnieta... Chociaż znam wasze matki, one mają po kilka zębów, a też nie tracaja zębami :lol:

outsidethebox86

2020-12-11, 18:30
Karboksylator napisał/a:

kiedyś na facebooku napisałem koleżance, po tym jak dała zdjęcie , w którym wyglądała debilnie, że wygląda jakby świni założyć siodło. idiotka zablokowała mnie, a jej koleżanki pisały, żeby się nie przejmowała bo wygląda pięknie:)
straciłem tak już kilkanaście znajomości:)



Heh, ludzie wrzucający na fejsa swoje "słitfocie" nie chcą szczerości, chcą komplementów. Chcą sami sobie własną wartość udowodnić ilością lajków pod zdjęciem. Szczerość to dla nich atak na ich osobę, nawet jeśli ma się dobre intencje.

TwistedPsycho

2020-12-12, 11:49
Ile ona ma lat, z 30, max 40? Nie jest zaniedbana (twarz, włosy). Co musi się stać żeby w tym wieku wypadły wszystkie zęby? Przecież jakieś szkorbuty itp. to tylko u niedożywionych małp. W szoku jestem.

Tomikchomik1

2020-12-13, 21:06
Wielkie mi halo też mam szufladki ^^ Genetycznie mam coś zj***ne (nie dodatkowy chromosom...) i zęby mimo zdrowej diety, mycia itd, były kruche jak kreda ^^ A teraz mam spokój, nie boli, i jak wyciągne to mam dłuższy jęzor :D