18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owocowe młotki w Rosji

ZatoX • 2019-02-13, 17:06
Co -53 robi z owocami.

SirMajkel

2019-02-13, 17:42
a w UK przy -2C i 1 cm śniegu już ogłaszają stan podwyższonego ryzyka i zalecają zostanie w domach.

krasnal_hałabała

2019-02-13, 18:02
SirMajkel napisał/a:

a w UK przy -2C i 1 cm śniegu już ogłaszają stan podwyższonego ryzyka i zalecają zostanie w domach.



Ja wolę jak jest ciepło bo jak jest zimno to nie lubię.

Su...........wn

2019-02-13, 19:33
krasnal_hałabała napisał/a:

Ja wolę jak jest ciepło bo jak jest zimno to nie lubię.



Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę
Idę tam gdzie lubię, nie idę gdzie nie lubię
Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie
Idę, lubię, lubię, idę, ole …

Gdy jestem w chacie, to się nie szwendam
Trzeba wiedzieć jednak, że często wyjeżdżam
I są miejsca zajebiste, i takie gdzie kiła
To znaczy syf. O tym mówiłem
Ciepły fluid inaczej, pozytywna wibracja
Górne rejony, nie kolejna męki stacja
Wolę towarzystwo, w którym mogę korzystać
A nie takie, w którym ciągle ktoś chce mi coś zabrać
Bo lepiej na swej drodze spotkać kogoś mądrego
Niż dać się wysysać przez innego, głupiego
Przecież to co mówię jest proste jak drut
Nic do dodania poza tym co napisane

Kazik.

albazsanagycjib

2019-02-13, 19:47
Ale że owoce w przeważającej mierze składają się z wody i jak zamarzną to są twarde? Czy o co chodzi?

Tudeski

2019-02-13, 21:11
Co w tym dziwnego czy zaskakującego? Że banan zamarzł?

Gamera

2019-02-13, 21:15
W niedawne mrozy w New Jersey czarnoskóry jegomość grubą warstwę lodu na samochodzie postanowił rozmrozić wrzątkiem z czajnika :) Z kawką w ręku obserwowałem z kuchni co on odpiernicza i ku mojemu zdziwieniu na przedniej szybie nic się nie stało... ale na szczęście boczna już pękła :)

Ęriko De Skuczas Palabras

2019-02-13, 22:24
Zdarzyło się tak w moim życiu, że przez pewien czas handlowałem warzywami na targu (nie u siebie, tylko dla kogoś pracowałem). Przyszła zima, doj***ł mróz i po paru godzinach stania za straganem zamarzły mi pomidory. Wyj***łem tabliczkę, na której było napisane "POMIDOR POLSKI" i zastąpiłem ją tabliczką z napisem "POMIDOR ZIMOWY". Co jakiś czas ktoś zatrzymywał się i pytał: "a co to ten pomidor zimowy?". Ja brałem wtedy takiego pomidorka do ręki, jeb, jeb, jeb o blat i klient orientował się o co biega ;)

impressa88

2019-02-13, 22:56
Tak zimno że nawet dźwięk zamarzł

frenetiquebaiser

2019-02-13, 23:46
Gdzie są prawdziwi Zadole. Od jakiegoś czasu znikają filmy pełne napięcia i tego co kupimy na tym portalu. Teraz wygląda to tak jakby grupa dzieci dorwała się do dodawania filmów. Mam nadzieję, że jestem w błędzie i to chwilowy problem. Jeśli chodzi o harda to stoi na poziomie jak zawsze więc nie wiem skąd ta rozbieżność

DonVictorioVittutis

2019-02-14, 07:01
Dzwoniłem wczoraj do kumpla, który jest teraz na Syberii i pytam czy to prawda, że u nich teraz minus 56 stopni.
On mówi, że minus 19 stopni.
Ja mówię, że w telewizji mówili minus 56 stopni.
A on mówi, że patrzy na termometr i jest minus 19 stopni.
Ja sprawdzam na meteo.pl i wysyłam mu linka, ze jednak tam jest minus 56 stopni.
A on pisze ...,,A na dworze.. na dworze to tak ;)

Zdjęcie jego psa na dworze.



ziajos

2019-02-14, 13:02
Twarde jak bułka z Biedry po dwóch dniach...

krasnal_hałabała

2019-02-15, 17:15
frenetiquebaiser napisał/a:

Gdzie są prawdziwi Zadole. Od jakiegoś czasu znikają filmy pełne napięcia i tego co kupimy na tym portalu. Teraz wygląda to tak jakby grupa dzieci dorwała się do dodawania filmów. Mam nadzieję, że jestem w błędzie i to chwilowy problem. Jeśli chodzi o harda to stoi na poziomie jak zawsze więc nie wiem skąd ta rozbieżność



Zeto tematów i dwa posty, nie ma większego sadola nad ciebie.