18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owieczki

~Beny • 2023-03-13, 16:47
Jedna wyszła, reszta za nią


donkapusta

2023-03-13, 21:27
Juzwa napisał/a:

Kilka lat temu w Gandawie były przejścia dla pieszych i światło ur*chamiane przyciskiem. Nic nowego, ale naciśnięcie przycisku powodowało pisk. Talki sam pisk, tylko przerywany, sygnalizował zapalenie się zielonego światła dla pieszych. Kiedyś nerwowy
koleś naciskał kilkukrotnie ten przycisk i jakiś dziadek ruszył na przejście. Akurat jechał samochód, ale kierowca miał dobry refleks i zahamował. Co powiedział temu dziadkowi tego się tylko można domyślać, bo wrzeszczał w tym ich gulgoczącym narzeczu. Dziadek wcale się nie wystraszył tylko darł się na kierowcę. Po paru latach jak tam zawitałem, to naciśnięcie przycisku nie powodowało już pisku.



k***a, tyle słów i zero treści.

Molch

2023-03-13, 22:47
W sumie to kierowca karetki powinien rozjechać baranów. Ich by szkoda było ratować, bo są przeszkodą w rozwoju społeczeństwa. :D

Kemada

2023-03-13, 23:44
Jako ratownik medyczny mogę powiedzieć, że w naszym kraju tego typu sytuacje zdarzają się bardzo często, głownie wymuszenia kierowców, albo sebixy w bmw

xkrisbx33

2023-03-14, 00:05
contracts napisał/a:

Owieczki? Bardziej barany



Dziwny fakt, barany to też owce. ;-)

Sraj1

2023-03-14, 00:20
Mózg kobiety widzi tylko 3m i tylko do przodu.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-14, 09:35
Typowi wyborcy pisuipo. Mam nadzieje, że żaden kretyn nie dostrzeże tu podtekstu politycznego, nawet administrator. Pisuipo to taka zabawka ala nocnik do której można nasrać.

witekkk

2023-03-14, 11:53
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Typowi wyborcy pisuipo. Mam nadzieje, że żaden kretyn nie dostrzeże tu podtekstu politycznego, nawet administrator. Pisuipo to taka zabawka ala nocnik do której można nasrać.



Idioto, nie widzisz, pisuarze, że to w Angolii?
Jprd, co za debil... :D

to...........10

2023-03-29, 00:20
Kibol83 napisał/a:

Mózg kobiety widzi tylko 3m i tylko do przodu.



A twój widzi do tyłu, tak?