18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otyły opał do pieca

PękniętySłoik • 2023-11-01, 12:26
150kg otyły cwe* podrywa bohatera białej rasy.


Krak

2023-11-01, 15:55
ten tucznik mógł sobie jeszcze pointy powiesić obok roweru

PękniętySłoik

2023-11-01, 16:27
EinsZweiPolizei napisał/a:

Gdzie to jest śmieszne?



Gruby niedojeb z murzyńskim IQ nie jest śmieszny ? Mnie takie odpady bawią.

mazga50

2023-11-01, 17:33
PękniętySłoik napisał/a:

Gruby niedojeb z murzyńskim IQ nie jest śmieszny ? Mnie takie odpady bawią.



To Icek. To tylko gówno udające białych.

zwierzak30

2023-11-01, 18:57
A mnie się wydaje że to grubcio strolował hama.
Bardzo kulturalnie spytał czy może zadać pytanie. Poprosił go o pokazanie penisa,bo jest w jego typie. Zamiast inteligentnie zbeczyć z puszystego geja,to zaczął go obrażać i wyzywać.A tak zachowują się ignoranci jak brakuje im argumentów w konwersacji.A typ co ma pinkflojda jako "tapetę" zasób słownictwa ma taki sam jak jego idol co z niego bekę kręci.Czyli niglet Level. Jak nasze osiedlowe sebixy. :)
Dla mnie pedzio wygrał pojedynek. Mimo że pedał.

Baronessa

2023-11-01, 19:17
cwe*isko z obleśnymi cycami jak wentyle i ulanym bebzunem ciśnie bekę z puszystego gej faga za to, że jest gruby. Żenada, jak chój. Jeden wart drugiego...

PękniętySłoik

2023-11-01, 20:01
kutanchamon napisał/a:

Gruby jest niegroźny, tylko mało inteligentny.



Tacy niegrożni najczęściej póżniej zaciągają siłą do lasu 10latki.

zwierzak30 napisał/a:

A mnie się wydaje że to grubcio strolował hama.
Bardzo kulturalnie spytał czy może zadać pytanie. Poprosił go o pokazanie penisa,bo jest w jego typie. Zamiast inteligentnie zbeczyć z puszystego geja,to zaczął go obrażać i wyzywać.A tak zachowują się ignoranci jak brakuje im argumentów w konwersacji.A typ co ma pinkflojda jako "tapetę" zasób słownictwa ma taki sam jak jego idol co z niego bekę kręci.Czyli niglet Level. Jak nasze osiedlowe sebixy.
Dla mnie pedzio wygrał pojedynek. Mimo że pedał.



Gdyby gość był w miarę normalny to bym się zgodził. Ale widać po zachowaniu, że jest mocno wybrakowany. Bardzo mocno.

SloppySlothAdam

2023-11-01, 20:28
PękniętySłoik napisał/a:

Gruby niedojeb z murzyńskim IQ nie jest śmieszny ? Mnie takie odpady bawią.



Przeciez widac, ze trolluje tego edgy zjeba.

metyoo

2023-11-05, 14:15
Baronessa napisał/a:

cwe*isko z obleśnymi cycami jak wentyle i ulanym bebzunem ciśnie bekę z puszystego gej faga za to, że jest gruby. Żenada, jak chój. Jeden wart drugiego...



dokładnie tak samo to widzę! koleś, który nie ma atletycznej figury, ba nie jest nawet suchoklatesem wyzywa innego od grubasów! to ta jakby pedał pedała wyzywał od przebrzydłych, zboczonych pedałów :)
trol - level expert!