18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwieranie piwa WIADREM

fab3r • 2013-02-18, 19:04

:pijaki: Materiał własny :amused:

Sajmonowski

2013-02-18, 19:14
Jeśli chodzi o wiadro to tylko takie: Tutaj u babci na wakacjach
P.S Idź sobie pić tatrę z podłogi gdzie indziej

Wookki

2013-02-18, 19:25
Piwa nie dostaniesz, bo już jedno zjeb*łeś!

Zielka

2013-02-18, 19:43
0:31 - hipsterskie buty widzę

lufnik1946

2013-02-18, 20:03
Ruskie za chwile będą ch*jem otwierac.

Radysh

2013-02-18, 21:00
To Ruskie. Tylko polski dialog, prawda?
W naszym kraju nie ma takich...

fab3r

2013-02-18, 21:09
androgenius napisał/a:

j***ne gimbusy :homer:


j***nym gimbusem jesteś ty gimbusie, bo chyba nie wiesz na jakie rzeczy ludzie wpadają po pijaku. bo nigdy tego stanu nie doświadczyłeś. Mamy po 24 lata i po prostu nie będziemy siedzieli i smucili jak to jest źle na tym świecie.

androgenius

2013-02-18, 21:32
fab3r napisał/a:


j***nym gimbusem jesteś ty gimbusie, bo chyba nie wiesz na jakie rzeczy ludzie wpadają po pijaku. bo nigdy tego stanu nie doświadczyłeś. Mamy po 24 lata i po prostu nie będziemy siedzieli i
smucili jak to jest źle na tym świecie.



Za moich czasów nie było czegos takiego jak gimnazjum, za twoich już było i nawet was k***a wykształciło...do tego stopnia, że psujecie piwo próbując je wiadrem otwierać i tłumaczycie to wypiciem. Nie wyskakuj mi tu synek z tekstami typu "nigdy tego nie doświadzcyłeś", to żaden powód do wychwalania się, ciągle jesteś na poziomie "więcej razy się naj***łem to jestem lepszy" - typowe dla gimbusa ze sporą dozą imbecylizmu. ch*j mnie interere ile masz lat, swój wiek wypomina tylko mantalny gimbus, któremu brak argumentów, można takim być mając lat 40 nawet.
Taki gimbus właśnie, zaopatrzony w upośledzenie, wiadro, piwo i kamerkę w telefonie jest w stanie zepsuć browar i ośmieszyć się w sieci.
Ergo: jesteś k***a gimbusem, nieudolnym na dodatek.

Olasty

2013-02-18, 22:28
głupie?
głupie

działa?
działa

więc głupie nie jest

P@...........@C

2013-02-18, 23:06
toż to tatra, nie piwo :-?

fab3r

2013-02-18, 23:08
androgenius napisał/a:



Za moich czasów nie było czegos takiego jak gimnazjum, za twoich już było i nawet was k***a wykształciło...do tego stopnia, że psujecie piwo próbując je wiadrem otwierać i tłumaczycie to wypiciem. Nie wyskakuj mi tu synek z tekstami typu "nigdy tego nie doświadzcyłeś", to żaden powód do wychwalania się, ciągle jesteś na poziomie "więcej razy się naj***łem to jestem lepszy" - typowe dla gimbusa ze sporą dozą imbecylizmu. ch*j mnie interere ile masz lat, swój wiek wypomina tylko mantalny gimbus, któremu brak argumentów, można takim być mając lat 40 nawet.
Taki gimbus właśnie, zaopatrzony w upośledzenie, wiadro, piwo i kamerkę w telefonie jest w stanie zepsuć browar i ośmieszyć się w sieci.
Ergo: jesteś k***a gimbusem, nieudolnym na dodatek.



Przez takich jak ty odechciewa się dodawania czegokolwiek. po dwa nie nazwałem tego piwa "wypitym" po trzy skoro jesteś już tak stary i dodatkowo zrzędliwy to już tylko i wyłącznie twój problem.

bo...........ę

2013-02-18, 23:17
androgenius 1:0 fab3r

:amused:

Iwerael

2013-02-19, 01:42
androgenius 2:0 fab3r

fab3r tylko siebie ośmiesza :roll:

kiziamizia

2013-02-19, 03:20
Smiech byl? Byl. I dobrze. Swoja droga nie raz sie otwieralo byle czym co pod reka bylo, ale wiadrem to ja nie probowalem :-)