18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie "Sukcesji".

arkanoid • 2015-09-25, 11:49
Dziś w moim kochanym mieście otworzono nową galerie handlową.



Sukcesja czyli sukces..... za wszelką cenę....
Ps. Nie mogę dodać filmu, pokazuje się komunikat "Link który próbujesz dodać nie jest jeszcze obsługiwany przez uploader"
Admina lub kogoś kumatego proszę o dodanie.

Tco

2015-09-25, 11:57
pie**olone zwierzaki, jak j***ni imigranci doslownie.

remi1982

2015-09-25, 12:14
Brak honoru i godności. Do tego stanu rzeczy, doprowadziło w Polsce 26 lat "wolności".
Może i zachowują się Ci ludzie jak swołocz jakaś i cepy, co za bułkę z kotletem są w stanie się upodlić.
Ale co doprowadziło ludzi w Polsce do takiego stanu rzeczy?
Śmiejemy się z nich, a tymczasem większość naszego społeczeństwa jest taka. Łącznie z Waszymi babciami, dziadkami, wujkami itd.
Z kogo się śmiejemy? Z samych siebie się śmiejemy.

macleod

2015-09-25, 12:18
Na miejscu tego ochroniarza, co przyszedł na końcu powiedziałbym:

- Panowie, tędy nie wolno, zjeżdżamy na dół... :mrgreen:

nowynick

2015-09-25, 12:32
ehhh kiedyś w Kluczborku moja dawna firma otwierała sklep. Poszła fama wśród miejscowych, że będą za darmo coś rozdawać pierwszym klientom... Ludzie od 22ej do rana koczowali pod sklepem... :-/

Ogólnie jak Polska długa i szeroka na otwarciach zawsze schodzi się całe miejscowe bydło żądne darmowych próbek... Normalni ludzie zaglądają z ciekawości najwcześniej ze trzy dni po otwarciu kiedy już fala ludu opadnie...

arkanoid napisał/a:

Sukcesja czyli sukces..... .



sukcesja nie oznacza sukcesu tylko następstwo lub dziedziczenie prawa do np. władzy... co za idiota nazwał tak galerię?

Jajcarz

2015-09-25, 12:41
Rozumiem jakieś dzieciaki, które chętnie coś wpieprzą za darmo, ale dwóch dziadków po 60 biegnących pod prąd ruchomymi schodami to jakaś parodia. Na koniec aż te schody wyłączyli by ofiar śmiertelnych nie było.

NieLubjeLudzji

2015-09-25, 12:42
No jak imigranci to akurat nie. Ciapaki by zaczeli wszystko rozpie**alac. BK by dal kazdemu hamburgera by uspokoic sytuacje; Pozniej by sie zesrali pod siebie, oj***li kilka sklepow, i poszli plakac do mediow, ze karmia ich gownianym zarciem.

HackerAGD

2015-09-25, 12:55
k***a zdobyli szczyt jak Himalaiści :amused:

Dymekx

2015-09-25, 12:55
@remi1982
Do galerii nie idą ludzie biedni, tylko debile "bo galeria". Wk***iają mnie galerie, w Siedlcach wyrżnęła na niemal całej długości gościńca sklepy drobnych przedsiębiorców. A niedaleko mojej ulicy jebną mini wersje galerii + j***ną biedronkę, żal mi sprzedawców po drugiej stronie ulicy warzywniak, monopolowy, spożywczy pójdą się j***ć.

Ma...........ek

2015-09-25, 12:57
Kolejny zwolniony z podatku drenujący lokalny rynek moloch zatrudniający białych murzynów. "Sukcesja" znamienna nazwa w kraju gdzie sukces gospodarczy mylony jest z sukcesją neokolonializmu :-/

miszamaurys

2015-09-25, 12:57
zus jak to zobaczy rentę zabierze

Szaler

2015-09-25, 13:01
Cytat:


Sukcesja czyli sukces...



O k***a co za debil.

szperaczinternetowy

2015-09-25, 13:03
JEST!! JEST!! Weszli!!! Nie urwali od internetu!!! :) Kibicowałem im głośno z kolegą w pracy! :)

Włodziu

2015-09-25, 13:09

Tu inna perspektywa i trochę dłużej :D

Spider

2015-09-25, 13:12
Fight old man, fight for your life!