18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loaloa

2018-04-03, 21:09
Cytat:

Na ch*j to zdjęcie wrzuciłeś ?



Atencyjna k***a i kryptopedał przygotowuje was na swój "coming out".

CoJaTamKurwaWiem

2018-04-03, 21:12
Loaloa napisał/a:



Atencyjna k***a i kryptopedał przygotowuje was na swój "coming out".



Masz- przyda ci sie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



PS
Jak ssiesz abdullachowi za czesto, to smaruj też dziąsła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ni...........ny

2018-04-03, 21:23
Gdzio90 napisał/a:

@up sorki musiałem poprawić, sroga cena lisie
edytowane: Ty naprawde musisz byc rudy



Seryjny konfident pie**olnął na ciebie z ucha ?
Ale z niego to jest k***a miękka faja, ja pie**ole :amused:

Pewnie całe żałosne życie wpie**ol obskakiwał to se odbija w internetach ;-)

Goldi85

2018-04-03, 21:44
Karpia wysprzedaja ? :D

krzyks_04.0

2018-04-03, 22:10
eaz napisał/a:

Zesrałeś się i przeżywasz. Nie było tak źle. Poza kilkoma oszołomami to większość tłumu porusza się dość spokojnie. Z resztą wśród tych oszołomów z kolei większość to dziewuchy i dzieciaki. Gdyby to był prawdziwy tłum debili i starych moherów to te dzieci by były stratowane, a nie stały na samym czele tego bajzlu. Tak więc ch*j ci w dupę za sianie taniej sensacji.



Czyli jednak jest ktoś z Mielca :amused:

SirMajkel

2018-04-03, 22:42
podniecacie się postem loaoli a tymczasem tu połowa użytkowników to trolle albo zwykłe zjeby z wypranymi głowami.

qba35

2018-04-03, 23:04
Jestem z okolic Mielca i nie wiem jak wyglądało otwarcie ale to było ze 2 lata temu. Skąd podnieta tym tematem teraz?

diegtiarov

2018-04-03, 23:14
@Velture chyba lubi takie sytuacje

doopa

2018-04-03, 23:45
bydło i wstyd jak ch*j

waloos

2018-04-03, 23:57
Ja się zastanawiam czego tym ludziom tak brakuje, że zapie**alają na te otwarcia takimi tłumami? Przecież te wszystkie super promocje, to nie raz dobra ściema i jak się w necie poszuka to artykuły można dostać w podobnej cenie, a czasem i taniej.

A to, że dadzą darmowego pączka czy kubełek za złotówkę jest warte tyle stać pod drzwiami? Nie ogarniam tego. Ja swój czas cenię i zdecydowanie więcej jestem w stanie zarobić w dwie godziny, niż bym oszczędził stojąc w kolejce i kupując kubełek KFC za 1zł.

ft...........tx

2018-04-04, 00:34
Tą Cebulatowatą chołote to trzeba napie**alać jak za Jaruzelskiego, gościu wiedział że tą swołocz trzeba ostro za mordy trzymać Piłsudski wiedział co dobre. Tutaj tylko dyktator jak u Kima i za mordy. Większość tego gówna powinna mieć testy psychiatryczne robione co 2 miesiące.

Filogyna

2018-04-04, 02:14
Velture napisał/a:


Obrazek



A zarzekał się, że taki jest heteryczny :*

eaz

2018-04-04, 07:18
Viartus napisał/a:



Czyli jednak jest ktoś z Mielca :amused:



Nawet nie wiem gdzie to jest.

nowynick

2018-04-04, 08:44
Velture O to mi właśnie wczoraj chodziło! :D Ze zmywakiem i kiblem się przejadło. Nawet ten troll się uaktywnił żeby Ci w zamian pojechać :mrgreen: :brawo: