18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie euro 2012

wasek • 2012-06-09, 22:01
Ceremonia otwarcie Euro 2012
Fajna perspektywa, nic wam nie ucieknie.
Dodatkowo efekt w którym brali udział kibice-piorunujący

Milan397

2012-06-10, 01:51
Zna ktoś nazwy utworów?Zwłaszcza w 4:54 ?

palmoos

2012-06-10, 02:07
04:54.... macie wasz ulubiony dubstep :D

ph...........w5

2012-06-10, 02:09
fajny ten dubstep 8-)

suchy945

2012-06-10, 02:29
@plaplasmash Wk***iają mnie takie tępaki hejtujący Euro. Polska wreszcie ma szansę pokazać się z tej lepszej strony. Ogromna impreza na skalę europejską odbywa się u nas. Ale oczywiście znajdzie się taki debil jeden z drugim który cały entuzjazm spieprzy. Przez takich właśnie Polska uważana jest za kraj będący sto lat za murzynami. Nie podoba się w Polsce to won do Niemiec na truskawki albo do Anglii na zmywak.

qbamatus

2012-06-10, 02:47
@plaplasmash

Fuckaj to Ty się w dupkę :)

genghiskhan

2012-06-10, 09:53
:homer: na sadolu tez erło? kogo to interesuje? :-?

Suka_Blyat

2012-06-10, 10:15
kirek4 napisał/a:

I na co to tutaj... latają po boisku i nic więcej , jakby coś wybuchło na środku to już co innego hmm


Weź się, k***a, pie**olnij w głowę czy coś...

rezures

2012-06-10, 10:55
Wiecie jaki jest największy problem Polski na euro?











Ukraina :P

Pleso93

2012-06-10, 12:05
suchy945 napisał/a:

@plaplasmash Wk***iają mnie takie tępaki hejtujący Euro.


Chciałbym się cieszyć. Ale tak na dobrą sprawę nie ma z czego ;-)
Jestem ciekaw jakie nowości szykuje dla nas rudy po zakończeniu mistrzostw.

Mistrzu_

2012-06-10, 13:38
po ch*ju otwarcie ...

plaplasmash

2012-06-10, 15:02
suchy945 napisał/a:

@plaplasmash Wk***iają mnie takie tępaki hejtujący Euro. Polska wreszcie ma szansę pokazać się z tej lepszej strony. Ogromna impreza na skalę europejską odbywa się u nas. Ale oczywiście znajdzie się taki debil jeden z drugim który cały entuzjazm spieprzy. Przez takich właśnie Polska uważana jest za kraj będący sto lat za murzynami. Nie podoba się w Polsce to won do Niemiec na truskawki albo do Anglii na zmywak.


Miło mi, że Cię wk***iam, jednak zanim nazwiesz mnie tępakiem radziłbym popracować trochę nad językiem, bowiem używanie tego typu epitetów przy jednoczesnym robieniu błędów interpunkcyjnych i prezentowaniu kiepskiej składni wygląda co najmniej pociesznie.

Z jakiej lepszej strony pokaże się Polska? Z niedokończonych dróg, niewybudowanych autostrad, przeciekających stadionów (o, pardon, już nie stadionów a "aren"), czy może delikatnie przypudrowanych dworców kolejowych, na których stara dobra pleśń osadza nowe "europejskie" ściany? Euro 2012, jeśli chodzi o "pokazanie się na scenie europejskiej" (uch, jakież to ważne), to jedynie kompromitacja obecnego rządu - z czego ja akurat w pełni się cieszę. :-)

Mistrzostwa Euro2012 nie mają nic wspólnego z duchem sportu, to jedynie komercjalizacja wszystkiego, co z nim związane. Pominę już nawet fakt jakim i czyim kosztem, bo ci "chcący się pokazać w Europie" i tak nie zrozumieją. Euro2012 nie jest imprezą dla kibiców, lecz dla biznesmenów, którzy zamiast barw narodowych i symboli państwowych na strojach zawodników najchętniej widzieliby reklamy zagranicznych koncernów. "Modern football", którego początkiem w Polsce jest m.in. współorganizacja mistrzostw Europy, właśnie do tego zmierza. Ponadto od kilku lat nasza "reprezentacja" w piłce nożnej w rzeczywistości nie ma już nic wspólnego z reprezentacją - normą stało się zjawisko tzw. "naturalizacji zawodników", a więc występów graczy niepotrafiących wymówić nawet jednego zdania po polsku.

Osoby zapatrzone w telewizor faktycznie czują entuzjazm, wszak śmieszne biało-czerwone czapeczki (moje ulubione to te wzorowane na czapce błazna), "flagi samochodowe", flagi Tyskiego i inne gadżety w gruncie rzeczy zamieniające Godło Polski w znak towarowy kuszą konsumentów w każdym większym sklepie, czy na ulicznych straganach. Mamy Euro, super prestiżową imprezę finansowaną z naszych kieszeni, a więc cieszmy się i bawmy. Okolicznościowy "patriotyzm" odłożymy za chwilę na bok, bo przestanie być modny (wywieszanie flagi narodowej w święta to w końcu ciemnogród). Póki co - parafrazując Kazika - maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego, dostaliśmy przecież chleb i igrzyska. ;-)

Bila

2012-06-10, 17:53
Nie lubię narzekać,ale to otwarcie...k***a jakie otwarcie euro,jak na to patrzyłem to wyglądało jak otwarcie supermarketu.Brakowało tylko na końcu jakiejś serialowej gwiazdki,reklamującej proszek po 6.99zł.Wyglądało to żałośnie,mdło i bez polotu,dobrze że przynajmniej hymnu nie sp***olili,jak ta sucz górniak,chociaż uważam że powinien go wykonywać jakiś facet.

chmurek22

2012-06-10, 23:41
jestem dumny że mogłem być wśród ponad 100 tyś człowieków w strefie kibica ! :) mimo wyniku takiego sobie było mega :) nawet moja dziewczyna która była ze mną w strefie i która jest nie tylko fuck euro ale i fuck Football i fuck sport darła się jak szalona ! :) mega ;) we wtorek Ruscy a później lejemy sąsiadów z południa;) do zobaczenia w Fanzone

blueman87

2012-06-11, 06:30
Korea Północna to nie jest :D .. ale myślałem, że wyjdzie gorzej! Jest OK!