18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie chodnika na os. 1000-lecia w Jarocinie

HaRdKoRoVy • 2015-11-13, 22:06
chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim mieszkańcom Jarocina za otwarcie pierwszego chodnika w mieście :) gratuluję



to jak w końcu pani czy pan redaktor bo już się pogubiłem?

kiepski80

2015-11-14, 17:05
Ciekawe czy jakiś społeczniak już zgłosił picie w miejscu publicznym :)

Incognitus

2015-11-14, 17:10
Ktoś im powiedział, że ustrój zmienił się dwadzieścia pięć lat temu?

mnhc

2015-11-14, 17:28
Sadole!

Prawdopodobnie wczoraj ktoś zaszczycił nas filmikiem z piękną szczupłą blondynką, dziś szukam i nie ma!

potrzebuje pomocy!!

freeszpak

2015-11-14, 17:32
waloos napisał/a:

k***a ludzie ile w was jest jadu i to w stosunku do rodaków. Powiedzcie mi czym różni się takie "otwarcie" chodnika, od jakiegoś uroczystego otwarcia autostrady przez polityków ? Ja wam powiem czym:
Ci ludzie, za pewne wyprosili sobie nowy chodnik sami, bo stary się nie nadawał. Sami wystali godziny w urzędach i sami złożyli tysiące papierów. Jak już im ten chodnik zrobili to się cieszą, bo teraz ludziom będzie łatwiej.
Taki Tusk natomiast przyjeżdżał, wróć przylatywał (przecież ta ruda geba była zbyt wygodnicka) na nitkę autostrady, o której wcześniej słyszał tylko tyle, że jakiś jego znajomek dobrze się na niej dorobil. Witali go jak boga, on powiedział 3 słowa ile to starań dołożono do jej budowy, dali mu nożyczki, przeciął wstążkę, po czym cała świta jechała na suto zastawiany bankiet czy inny obiad, oczywiście opłacony z pieniędzy podatników.

Także jeśli nie widzicie różnicy to zamknijcie japy, bo ja zdecydowanie bardziej wolę 3 gości z tanim szampanem, kupionym za swoje, cieszących się szczęściem osiedla. Na dodatek oni się tym szampanem chcą dzielić, Rudemu i innym by nawet brewka nie dygła.

Pozytywni goście i tyle w temacie.



Czekałem na podobny komentarz, aby z czystym sumieniem dać mu piwo. :) Z lenistwa nie chciało mi się tutaj nic pisać do wielu osób powyżej ale pod Twoim komentarzem w pełni mogę się podpisać. Już pomijając fakt, że panów z filmiku bardziej szanuję niż niejednego polityka, to chcę jeszcze dodać że filmik nawet śmieszny. Mógłby być fragmentem jakiejś dobrej, starej polskiej komedii. :) Pozdrowienia dla normalnych, nie wstydzących się swojej "polaczkowatości" czy jak to tam teraz nowocześni to nazywają...

Sezem

2015-11-14, 17:33
Dziadek jeszcze pasiaka z obozu nie przebrał

trampolina

2015-11-14, 17:35
całkiem pozytywnie. Już wolę takie akcje niż wysadzanie się gównoskórych muslimów w imię wymyślonego przez achmeda jakiegoś pseudo-boga.

CYPRIAN

2015-11-14, 18:00
gdzie tvn 24?

saf62

2015-11-14, 18:42
CYPRIAN napisał/a:

gdzie tvn 24?


hohoho ... zabawnie

HaRdKoRoVy

2015-11-14, 20:05
waloos napisał/a:

k***a ludzie ile w was jest jadu i to w stosunku do rodaków. Powiedzcie mi czym różni się takie "otwarcie" chodnika, od jakiegoś uroczystego otwarcia autostrady przez polityków ? Ja wam powiem czym:
Ci ludzie, za pewne wyprosili sobie nowy chodnik sami, bo stary się nie nadawał. Sami wystali godziny w urzędach i sami złożyli tysiące papierów. Jak już im ten chodnik zrobili to się cieszą, bo teraz ludziom będzie łatwiej.
Taki Tusk natomiast przyjeżdżał, wróć przylatywał (przecież ta ruda geba była zbyt wygodnicka) na nitkę autostrady, o której wcześniej słyszał tylko tyle, że jakiś jego znajomek dobrze się na niej dorobil. Witali go jak boga, on powiedział 3 słowa ile to starań dołożono do jej budowy, dali mu nożyczki, przeciął wstążkę, po czym cała świta jechała na suto zastawiany bankiet czy inny obiad, oczywiście opłacony z pieniędzy podatników.

Także jeśli nie widzicie różnicy to zamknijcie japy, bo ja zdecydowanie bardziej wolę 3 gości z tanim szampanem, kupionym za swoje, cieszących się szczęściem osiedla. Na dodatek oni się tym szampanem chcą dzielić, Rudemu i innym by nawet brewka nie dygła.

Pozytywni goście i tyle w temacie.



przyznaj się, który z nich to twój tata? 8-)

waloos

2015-11-14, 20:42
Niestety żaden, ale jeśli któryś by nim był to nie widzę powodów dla których miałbym się nie przyznać.
Jak dorośniesz to zrozumiesz, że wyparcie się rodziców dla wstydu czy szacunku u ziomali to jest poziom gimbazy i największy debilizm jaki można zrobić :)

HaRdKoRoVy

2015-11-14, 20:58
to że piszesz "niestety żaden z nich" świadczy jednak o tym że wolałbyś innego od tego którego masz przykro mi, a poza tym to sadol wyluzuj trochę idź być poważnym 25 latkiem gdzie indziej :lol: :lol:

Tudeski

2015-11-14, 22:55
HaRdKoRoVy napisał/a:

to że piszesz "niestety żaden z nich" świadczy jednak o tym że wolałbyś innego od tego którego masz przykro mi, a poza tym to sadol wyluzuj trochę idź być poważnym 25 latkiem gdzie indziej :lol: :lol:



Wez chlopie z takimi durnymi prowokacjami idz na kwejka. Jeszcze ten nick... Chłopie

SanicoS

2015-11-15, 01:54
Ktoś pisał, że straż miejska powinna doj***ć mandat za picie w miejscu publicznym, więc informuję, że w Jarocinie nie ma straży miejskiej :D

illuminati220

2015-11-15, 01:59
HaRdKoRoVy napisał/a:

chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim mieszkańcom Jarocina za otwarcie pierwszego chodnika w mieście :) gratuluję



to jak w końcu pani czy pan redaktor bo już się pogubiłem?



Sam jestem z Jarocina i to jakaś k***a kpina... Wydaje mi się że chyba tylko ulica 1000lecia jest tak zacofana :D Btw nie widziałem w jaro jeszcze człowieka który by niszczył k***a chodnik.. Takie rzeczy to w warszawie na marszu niepodległości a nie tu.

HaRdKoRoVy

2015-11-15, 09:16
illuminati220 napisał/a:



Sam jestem z Jarocina i to jakaś k***a kpina... Wydaje mi się że chyba tylko ulica 1000lecia jest tak zacofana :D Btw nie widziałem w jaro jeszcze człowieka który by niszczył k***a chodnik.. Takie rzeczy to w warszawie na marszu niepodległości a nie tu.


kolega chyba trochę zacofany :D

Tudeski napisał/a:



Wez chlopie z takimi durnymi prowokacjami idz na kwejka. Jeszcze ten nick... Chłopie


Twój tatko też na filmiku? :D czy jesteście braćmi?
a co do nicku to proszę paaaana jaki pan ma nick wyszukany no no pogratulować, sam wymyśliłeś czy z rodziną? :D