18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie Castoramy i darmowe wiaderka

~Sunday • 2020-02-26, 15:40

Każdy bierze tyle ile potrzebu.... a nie sory, ile uniesie :facepalm:

jbone

2020-02-26, 19:26
polski plebs

lakeroll

2020-02-26, 19:38
@[wszyscy oburzeni] większość z tych ludzi chomikuje te rzeczy, nie są im potrzebne, stawiam diagnozę, że jest to dość powszechna choroba występująca w naszym kraju,
w całej Polsce, piwnice, składziki i garaże [przynajmniej te które ja widziałem] są zaj***ne po sufit gównem zebranym z każdego możliwego miejsca, jak zapytasz się a na co Ci te stare kafle zaj***ne z budowy basenu miejskiego w 95 roku, - aa przyda się, córce kibel zrobię.. :-? ,

zróbcie porządek w swoich piwnicach, wstawcie regały na przetwory, zróbcie oświetlenie, wyjebcie stare zbędne rzeczy, no i tu pojawia się problem bo w związku z obowiązkiem segregacji odpadów co zrobić ze starą gwintownicą albo blokadą na kierownice do malucha, spokojnie w każdym bloku czy miejscowości jest [ten znany sąsiad] który za ciebie zutylizuje każdy możliwy odpad, czy to stara klatka po chomiku, czy niesprawna lodówka zniknie zanim się obejrzysz, nawet przyjdzie ze znajomymi i za ciebie wyniesie te "śmieci"

no...........el

2020-02-26, 20:03
Jak w tym kraju ma być normalnie, k***a dziadostwo na każdym kroku.

wilkoala

2020-02-26, 20:39
fun88 napisał/a:

mistrzowskie pociśnięcie



Może i tak, ale potem przeczytałem jeszcze raz jego wpis i zdaję się że on trollował.

Liton

2020-02-26, 20:55
Optimex napisał/a:

Nie rozumiem problemu, wiaderka są darmowe i dostępne w dowolnej ilości więc każdy bierze tyle ile mu pasuje... a jeśli nie to podaje się jasną informację lub organizuje przydział dla jednej osoby i jest po żalu dupy Bardziej zaradniejsi pewnie opylą nadwyżkę po kilka zł/szt po znajomych i im grosz wpadnie do portfela.
Niektórzy ludzie wolą żyć po bożemu w tej dżungli jakim jest świat i być całe życie r*chani w dupe przez sprytniejszych



Skutkiem takiego debilizmu rodaków:
- przy otwarciu Starbucks dostałem w Polsce papierowy kubek
- przy otwarciu Starbucks dostałem w Niemczech kilogram kawy

Więc tak, k***a, wygrałeś życie "bo za darmo".

Aivio

2020-02-26, 21:06
k***a jak się na to patrzy z boku to człowiek traktuje tych ludzi jak każde podobne bydło. Ale jak widzę, że pochodzę z tego samego miasta to aż wstyd... :-?

Mom and Death

2020-02-26, 21:17
Jak to raczył mawiać pewien słynny Żyd: "yyyy, k***a, polaaaacy-robacy, k***a."

Presty

2020-02-26, 21:31
Optimex napisał/a:

Nie rozumiem problemu, wiaderka są darmowe i dostępne w dowolnej ilości więc każdy bierze tyle ile mu pasuje... a jeśli nie to podaje się jasną informację lub organizuje przydział dla jednej osoby i jest po żalu dupy Bardziej zaradniejsi pewnie opylą nadwyżkę po kilka zł/szt po znajomych i im grosz wpadnie do portfela.
Niektórzy ludzie wolą żyć po bożemu w tej dżungli jakim jest świat i być całe życie r*chani w dupe przez sprytniejszych



Dawniej "homo sovieticus", dziś "Janusz" albo "chytra baba z Radomia".

Co za cebulowa siara.

lakeroll napisał/a:

@[wszyscy oburzeni] większość z tych ludzi chomikuje te rzeczy, nie są im potrzebne, stawiam diagnozę, że jest to dość powszechna choroba występująca w naszym kraju,
w całej Polsce, piwnice, składziki i garaże [przynajmniej te które ja widziałem] są zaj***ne po sufit gównem zebranym z każdego możliwego miejsca, jak zapytasz się a na co Ci te stare kafle zaj***ne z budowy basenu miejskiego w 95 roku, - aa przyda się, córce kibel zrobię.. ,
zróbcie porządek w swoich piwnicach, wstawcie regały na przetwory, zróbcie oświetlenie, wyjebcie stare zbędne rzeczy, no i tu pojawia się problem bo w związku z obowiązkiem segregacji odpadów co zrobić ze starą gwintownicą albo blokadą na kierownice do malucha, spokojnie w każdym bloku czy miejscowości jest [ten znany sąsiad] który za ciebie zutylizuje każdy możliwy odpad, czy to stara klatka po chomiku, czy niesprawna lodówka zniknie zanim się obejrzysz, nawet przyjdzie ze znajomymi i za ciebie wyniesie te "śmieci"



Nie zazdroszczę rodziny i znajomych.

mygyry

2020-02-26, 22:05
Gorszym świrami od tych co te wiadra biorą i biją się o karpia są ci idioci co każdy tego typu materiał odnoszą "bo Polacy" ch*ja to jest wszędzie a wy macie jakieś kompleksy albo jesteście niedoj***ni bo sami o sobie mówicie

konował

2020-02-26, 23:31
@up jest dla mnie różnica między Polakiem a polaczkiem. A ci z tego filmu to zdecydowanie ta druga kategoria i trzeba takie zachowania piętnować bo staną się standardem. Komuny nie ma w której brakowało wszystkiego. Więc na ch*j j***nym robakom po 20-30 sztuk? Co k***a kapustę będą w tym kisić? Założę się całe te wiadra wylądują gdzieś k***a w garażu na strychu w piwnicy i ch*j z tym janusz zrobi. Co sprytniejszy sprzedadzą sąsiadom po 1zł sztuka i już na flaszeczkę będzie hehe. A dla tych co akurat by potrzebowali z 2-3 sztuki oczywiście zabraknie bo j***ne bydło się rzuciło.
I tak dla mnie to j***ne polaczki i się z nimi nie utożsamiam więc nie pie**ol mi że mówię o samym sobie bo nie zrobię z siebie śmiecia dla zaoszczędzonych 2zł.

bonawentura

2020-02-26, 23:46
i tak ich pozniej casto wyr*cha, nie ma nic za darmo :)

Mgmacius

2020-02-26, 23:49
No proszę jak pięknie. Tymczasem w Irlandii... promocja typu 50% zniżki, chętnych brak. W penneys mamy teraz masy towaru po 2-3 Jurka za sztukę, nikt nie bierze. No chyba ze czarnym podpasuje, ale to osobny wątek. Pewne rzeczy już drugi miesiąc są na wyprzedaży. I nic. Da się?

arekwroclaw

2020-02-27, 09:13
W TVP powiedzą, że Niemcy zazdroszczą nam wiader

Baro

2020-02-27, 10:53
Bez pokrywek. W domu zrozumieją, że kiszonek nie będzie.

Optimex

2020-02-27, 13:45
wilkoala napisał/a:

Dobrze Janusz, tak sobie to tłumacz...
A teraz wsiadaj do passeratti 1.9 TDI z wyciętym katalizatorem i jedz palić śmieciami w piecu bo jesteś "sprytny janusz" i oszukałeś system.





mr-dupa napisał/a:

Oj Janusz Janusz!!!
Ty to pewnie ten z tego filmu co policjantom nie chciał dać prawa jazdy bo rodo!!! Ach ty sprytny lisie!!!! DPF juz wycięty? Śmieci posegregowałeś na nocne i dzienne?



Łooo Matkooo Boooosko ale afera :D Panowie nie spinajcie się tak bo się zesracie albo wam żyłka pęknie i będę się musiał waszymi żonami zaopiekować :)
Akurat co do kwestii auta to daje sobie rękę upie**olić przy samej dupie że jesteście tak ubodzy motoryzacyjnie że nawet nie macie pojęcia o istnieniu takiegoż modelu / wersji :)