18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

siewie

2023-06-26, 19:29
RELAXY z nóg nie spadły powinien rozchodzic

goslaw3

2023-06-26, 20:18
totalna dzicz, przeciez mozna dostac kamieniem rzuconym z drugiej strony...

dancio1978

2023-06-26, 20:23
murzyna ukamienowali bo obraził ich proroka pedofila.

pankruk

2023-06-26, 20:42
Nie słychać żeby ktoś ujadał "Wolne sądy"

alucard321

2023-06-26, 21:44
Skąd tam otoczaki jak ch*jki wody nie mają?

smc

2023-06-26, 21:48
Jedyna forma rozrywki na tym zadupiu...

andrzejrobert75

2023-06-26, 22:01
A Holland już zbiera kasę żeby film o tym nakręcic.

wasylSDZ

2023-06-26, 22:01
Albo k***a nagrywa albo ogląda... jego powinno się dla przykładu też ukamieniowac

Quassar

2023-06-26, 22:08
alucard321 napisał/a:

Skąd tam otoczaki jak ch*jki wody nie mają?



Za dożo gówno amerykańskiego discovery i Hbo sie na oglądałeś. Afryka jest w ch*j duża, to że nie ma w jakimś regionie roślinności to nie znaczy że nie ma jej w całej afryce.
Kolejna sprawa afryka to kontynent, a nie państwo i wbrew tej dziczy są też cywilizowane państwa. Niestety często te państwa są jawnie napadane i terroryzowane przez inne szczególnie ciemnoskórzy chrześcijanie są tam mocno prześladowania przez grupy afrykańskich terrorystów.
Paradoksalnie większość tych bojowników jest na lewo finansowanych z Rosji . ziobro zaskoczenia. I to właśnie te pojedyncze gówno państwa z afryki głosowały na posiedzeniu za rosją kiedy był rozporządzenie, kto jest za a kto przeciw ofensywnie na Ukraine.

Tutaj troche ciekawszego info na temat zasobności gospodarczej poszczególnych państw.
Jak zwykle Nigeria na samym końcu brzmi podobnie co wyraz nigger dziwny zbieg okoliczności . :D
https://obserwatorgospodarczy.pl/2022/09/19/bogactwo-afryki-calkowity-majatek-prywatny-wynosi-21-bln-usd/

alucard321

2023-06-26, 23:02
Quassar napisał/a:

Za dożo gówno amerykańskiego discovery i Hbo sie na oglądałeś. Afryka jest w ch*j duża, to że nie ma w jakimś regionie roślinności to nie znaczy że nie ma jej w całej afryce.
Kolejna sprawa afryka to kontynent, a nie państwo i wbrew tej dziczy są też cywilizowane państwa. Niestety często te państwa są jawnie napadane i terroryzowane przez inne szczególnie ciemnoskórzy chrześcijanie są tam mocno prześladowania przez grupy afrykańskich terrorystów.
Paradoksalnie większość tych bojowników jest na lewo finansowanych z Rosji . ziobro zaskoczenia. I to właśnie te pojedyncze gówno państwa z afryki głosowały na posiedzeniu za rosją kiedy był rozporządzenie, kto jest za a kto przeciw ofensywnie na Ukraine.
Tutaj troche ciekawszego info na temat zasobności gospodarczej poszczególnych państw.
Jak zwykle Nigeria na samym końcu brzmi podobnie co wyraz nigger dziwny zbieg okoliczności .



k***a mordo ja stereotypem strzeliłem a w tobie się profesor włączył.

smc

2023-06-26, 23:30
To ja też przepraszam.

Kultura. Muzea, teatry, opery...

Zulu-Gula

2023-06-27, 12:38
Teraz leży z kamienną twarzą i już nic go nie boli, a przedtem napie**alały go kamienie nerkowe i trapił kamień nazębny.
Normalnie kamień spadł mi z serca, że biedakowi ulżyli.
Cześć i chwała afrykańskim kamieniarzom, niby dzicz, ale anestezjologów mają światowego formatu. ;-)

killua

2023-06-27, 16:39
Ufff u nas zaledwie 2 lata wiezienia za to samo. Cieszę się iż żyję w tak cywilizowanym kraju.

dracov6664

2023-06-28, 12:43
Pewno pomidorka przekroił i obraził tym tego ichniejszego pedofila.