18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oto dlaczego nie wolno spać na warcie...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-11, 06:38
Bo cię sk***ysyny otoczą, oblezą i zajebią jak psa.
(muzyczka w tle, to chyba Edyta Górniak)

kampton

2018-05-11, 17:02
Chłopaki nie oglądali "9 Kompani" tam było dobrze wyjaśnione czemu nie wolno spać na warcie.

Cloverface

2018-05-11, 17:18
Wyobraźcie sobie co by było gdyby oni wszyscy byli by wyszkoleni. Znali taktyki, dobrze trzymali broń, nie r*chali kóz. TO by było naprawdę przesrane.

lukpogromca

2018-05-11, 19:35
100Burned

mylisz się chłopie i to bardzo, poprzez sianie kacapskiej propagandy stajesz się pożytecznym idiotą
smutne to bo pewnie to nieświadome działanie, niezrozumiały dla mnie problem części prawej strony
kacap=wróg
zawsze i wszędzie
od tego zacznij to jakoś pójdzie

qwerty1234567890

2018-05-11, 20:46
lukpogromca - wyjaśnij proszę, bo nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć...

zerknijwlewo

2018-05-12, 00:23
Kto k***a trzyma wartę siedząc w dziurze? Co niby obserwuje?
Chociaż.. z drugiej strony ch*j wie co taki ciapaty ma w głowie. Niech się wytłuką u siebie.

napierdalator13

2018-05-12, 04:07
UWAGA ruski dywersant:
100Burned
Dla tych którzy nie wiedzą: Rosja jest krajem morderców! każdy Polak powinien to wiedzieć.
Oglądam sadistica od kilku ładnych lat, nie dodaję komentarzy, wole poczytać :) ale jak widzę jak ruska propaganda się wpie**ala na moją ulubioną stronę to musiałem się odezwać.
pozdrawiam

PieronJasnySzlag

2018-05-12, 11:43
Taa, napisz coś złego o ukraińcach to odrazu jesteś ruskim agentem.

Kacu63

2018-05-12, 11:47
Spiderowski napisał/a:

Na hura wszyscy na wroga z głośnym krzykiem.
Nawet Spartanie mieli taktyke, szyk...



żebyś się nie ździwił jak zza grobu zobaczysz za te tysiąc/tysiące lat (czy tam ileś, ch*j wie) rozpie**olą białych w europie demografią krzycząc "allah jest wielki".
cywilizacja zachodnia jebnie znowu, jak rzym. nadejdą znowu wieki ciemne, poneiważ "allah uakbar" i ch*j. świat znowu ruszy do przodu, powoli zaczną się ogarniać, jak biali, i rozjebią ich prawdopodobnie murzyny, w imię okrzyków wychwalających chatki z gówna. historia znowu zatoczy koło

100Burned

2018-05-13, 16:51
lukpogromca i napie**alator13 jesteście ze wschodu czy zachodu upainy?

Pytam bo jestem z Nowosybirska, właśnie przypinam niedźwiedzia do sań, zamierzam jeszcze tylko zahaczyć o izrael żeby zabrać Abraxusa żeby wam zrobił aneksję odbytów.

Tylko gdzie saniować?