18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Otaczająca nas rzeczywistość

Nocturno • 2013-04-19, 03:20
Słuchajcie, jestem narodowym katolikiem. Piszę to dlatego, że często zakładam/biorę udział w akcjach na facebook'u, skutkiem czego nieraz jest się łatwiej organizować z ludźmi w rzeczywistości (łatwiej np znaleźć znajomych na Marszu Niepodległości, czy Pikiecie ku czci pamięci Żołnierzy Wyklętych). Powiem wam pewną rzecz, jak chcecie - kopiujcie - bo nie wiem, czy administracja pozostawi ten komentarz.

Najpierw po krótce się przedstawię - pisuję do prawy.pl, i NGO. Moje felietony i materiały pojawiają się często na portalach prawicowych, katolickich - jeśli odwiedzacie demotywatory, na pewno i tam moje demoty widzieliście, a także wiele ciekawych newsów wypuściłem. Do tego stopnia stałem się upierdliwy, że nawet ludzie z kancelarii prezydenta monitorują na bieżąco moje publikacje w niektórych portalach (IP komentatorów nie pozostawia złudzeń).
Wielokrotnie spotykałem się z formami dyskryminacji moich poglądów, banowania akcji i blokowania kont. Kiedy? Gdy rzucałem demoty, które obnażały kłamstwa administracji demotywatorów, czy facebooka, gdy zbierałem w Polsce grupę sprzeciwu, wobec homopropagandy w Starbucksie, czy gdy założyłem akcję "Chłopak dziewczyna - normalna rodzina". Moi znajomi też są blokowani i to dość często. Tutaj macie przykład dwóch demotów, które dostały się na główną, potem zostały usunięte, a administracja odpisywała mi jedynie, że "oburzyły część użytkowników" (sic!)

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/67901_474511175961825_165009187_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541780_474511229295153_1806586146_n.jpg

Prawda jest taka, drodzy sadole - piszę do was, bo jest tu więcej ludzi ogarniętych, niż na innych portalach o charakterystyce rozrywkowej. Mam w dupie lewaków, co teraz będą mi truły dupę, że jestem homofobem, rasistą, czy kimkolwiek innym- uwierzcie mi, to nie działa. Przeszedłem już czas, gdy takie obrażanie wywoływało u mnie jakiekolwiek reakcje. Ale powiem tyle - cenzura trwa. Nawet na sadolu (gdzie Harlem Jew Shake?) To już nie jest zwykła polityczna poprawność. To nie jest walka o "tolerancję" - to twarda i długotrwała propaganda, która posuwa za sobą nawet przelewanie krwi (kobiety z Ruchu Narodowego zostały pobite na manifie feministycznej "przeciwko przemocy", a ludzie popierający Pawłowicz za słowa o Grodzkim zostali pobici). Prawda jest taka, że nagłaśnia się takie wydarzenia i takie akcje, jak te podane w jednym z tematów wcześniej (narodowcy nawołujący na FB do wywalenia cyganów) żeby dyskredytować narodowców. Czy specjalnie? Owszem. Lewica traci ludzi, traci poparcie. Co im zostało, skoro na argumenty przegrywają? Pozywać, atakować i pluć.

Zaporowski, cytowany w powyżej wymienionym temacie, powołał się na zapis: ""Kto publicznie nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do 2 lat"", jest jednak mały zgrzyt. Nawet już nie mały, ale olbrzymi. Polacy we własnym kraju mają kulić uszy po sobie, i dawać się na prawo i lewo ruskim i szwabom - mają pozwalać na szerzenie rasizmu wobec białych. Z jakiej racji obcy naród ma w tym kraju dostawać jakikolwiek socjal, skoro nawet Polacy nie mogą się doprosić o niego? To jest skrajna dyskryminacja i gnojstwo. Nie jestem socjalistą - wolę wyjść na swoje po "kapitalistycznemu", ale jednak rozumiem konsternację tych ludzi. Wobec każdego ten zapis jest stosowany - pedeków, lewaków, jaruzelów, pzprowców, komuchów, - ale wobec prawicy i katolików - nie. Teraz wyskoczy banda lewactwa, co powie, że tak nie jest, bo babcia każe im chodzić do Kościoła. Ludzie... nie... KRETYNI - mówicie o czymś, o czym kompletnie nic nie wiecie. Wyczytaliście w necie, że Ruch narodowy to faszyści, a w życiu nie tknęliście ani książeczki sprzed II wojny. Wmawiacie wszystkim, jaki to Kościół jest "nieopodatkowany".. wy w ogóle wiecie, co to znaczy? Wiecie, że nawet za Palikmiota musi proboszcz miejscowy płacić podatek "od dusz" w parafii..? Wiecie, że Fundusz Kościelny to nie kradzenie wam pieniędzy, ale gówno stworzone za czasów czerwonych świń, poprzez zabranie majątków Kościołowi..? I że na dodatek nie całe się to oddaje?

Po co to piszę? Piszę to wszystko po to, by uzmysłowić wam, w jakiej gównianej walce obecnie jest polska arena polityczna...

Posłuchajcie...

To nie walka lewicy z prawicą, PO z PiSem, Palikota z Kaczorem.. to walka prawdy z kłamstwem. Dlaczego? Dlatego, że wobec prawicy i katolików stosuje się nieczyste zagrania - blokady kont, zgłoszenia na policję, bany, cenzura, a przede wszystkim: socjotechnicznie rozbudowana siatka odmóżdżaczy, znana, jako "media głównego nurtu", zapewniają, że wszystko jest w porządku, a jedynie my mącimy.

W tym całym cyrku mamy uwierzyć, iż i jedna i druga strona ma jakieś swoje poglądy i każda stosuje różne argumenty, ale każda może mieć rację.. To nieprawda. To nie dyskusja oksfordzka, ale populizm i demagogia, które dążą do "zniszczenia przeciwnika", a nie do jego pokonania. Czym to się różni? Mogę nazwać kogoś świnią, nasrać na niego przed kamerami, a ludzie będą mieli w nosie jego wyjaśnienia. Bo tak ich wychowano. Mają żyć, jako marionetki - wykształcone po to tylko, by zapieprzać do 67 roku życia, płacić olbrzymie podatki, nie mogąc się wzbogacić, aż w końcu umrzeć. W tym wszystkim ludzie popadają w depresję, używki, dragi - po to, by się znieczulić. Rozśmiesza was widok pijaka, co zrujnował swoje życie? Mnie przeraża, że to nieraz może być profesor po studiach na UJcie!
Mamy uwierzyć, że nie mamy przyszłości. Że nie mamy perspektyw, prawa do wyboru. Prawa do własnego narodu.



Piszę do was, byście zrozumieli, że nigdy w historii Polski nie było równie zagorzałej walki o tożsamość naszą. Z jednej strony atakują lewaki, stosując terror emocjonalny ("Nie popierasz związków gejów?! NIE CHCESZ ICH SZCZĘŚCIA?!" - co to jest? Uważacie, że to argument do chłodnej analizy logicznej..?), z drugiej kulejąca prawica, która od '20 roku próbuje odbudować chwałę Polski, jako kraju narodowo katolickiego.
W tym całym gównie pojawiają się czasem wyp***ki, które myślą, że "złapały Kościół/prawicę za jaja".. podając jakieś wyjęte frazy z pisma, podając pojedyncze przypadki. A to jest po prostu czysta manipulacja w swej krystalicznie zmistyfikowanej wersji.

Zrozumcie to, że tak, jak tutaj są osoby nieletnie, tak są i pełnoletnie - macie być odpowiedzialni za swoje życie, nie patrzeć na państwo. Romowie są obecnie problemem - tak, nie boję się tego powiedzieć. Wielokrotnie byłem bity przez nich i ich dzieci. Zapytajcie kogokolwiek, czy lubi w nocy przechodzić koło ich grup/domów. Sami sobie wyrabiają opinię tak, jak i Żydzi przed wojną (wszystkie kraje ich nie lubiły, przypadek..?). Niemcy mają Turków, USA murzynów. My mamy Romów.

Pamiętajcie - teoria Tuby medialnej tłumaczy, jak działają media. A z tego co widzę, nasze głównonurtowe media dążą do unicestwienia nas. Czy uważam, że rasa białą jest lepsza od czarnej? Nie. Absolutnie. Ale uważam, że każda ma prawo bytu. Z jakiej racji na terenie jednej rasy, wyp***ki lewicy robią sajgon po to, by wprowadzać tu inne rasy i to bez asymilacji. A co z nami ma się stać? Muzułmanami mamy być? Wiecie, co się dzieje we Francji i jakie to powoduje sprzeciwy - ale Francuzi za późno zrozumieli błąd, jakim było zaufanie do lewicy.

Potraktujcie to jako post.. jako temat.. jako apel do was. Nie dajcie sobie wyprać mózgów, sprawa jest o wiele bardziej pokręcona, niż można by przypuszczać.

KurwaRomantyk

2013-04-19, 05:41
Nocturno19 napisał/a:

Słuchajcie, jestem narodowym katolikiem.


Dziękuję, więcej nie czytam.

PękniętySłoik

2013-04-19, 05:44
Dla każdego średnio-inteligentnego człowieka to co napisaleś panie kolego, jest oczywiste jak słonce. Hejtem zlewaczałych kurew się nie przejmuj, kiedyś zrozumieją i będzie im wstyd, albo będą pożywką dla robactwa, jeszcze za naszego życia. Pozdrawiam ludzi wrażliwych na sprawy Polskie.

ja...........ax

2013-04-19, 06:28
biedny ty taki autorze dzieci cię pobiły, chemioterapia była za mocna?

bloodwar

2013-04-19, 06:34
Kolejny przykład na to, że osoba inteligentna nie może być ani katolikiem ani narodowym faszystą :-P Musisz coś zrobić ze sobą, nie możesz tak w sobie dusić jadu do wszystkiego i wszystkich uznając, że tylko biały, heteroseksualny człowiek ma prawo do życia, a reszta raus, zum Konzentrationslager! Poza tym popatrz na to szerzej - w Polsce niemal żaden obcokrajowiec nie pobiera zasików bo mu się to po prostu nie opłaca - wystarczy pojechać 1000 km na zachód i masz 4-5 razy lepszy socjal. Kościół to już kwestia 50-60 lat - do tego czasu ostatni ludzie wierzący w bajki i cuda-niewidy umrą i sprawa sama się rozwiąże. Pedały? A co cię obchodzi czyjś odbyt? Pilnuj swojego :-P

Ca...........er

2013-04-19, 07:17
Niedługo trzeba będzie dosłownie pilnować swojego odbytu, bo homosie będą mogli gwałcić bezkarnie kogo chcą, a jak się ktoś zacznie bronić, to zamkną go za nietolerancję. Każdy człowiek ma prawo do życia, ale jeśli nie umie się dostosować do praw kraju, do którego wyjechał, powinien dostać wilczy bilet do domu. Geje - niech sobie żyją, ale niech nie robią z siebie ofiar wrogiej propagandy wyciągając swoje pedalstwo na piedestał. Autor tematu opisał problemy, z jakimi obecnie się spotykamy tak, jak umiał i widać, że przynajmniej chce coś zmienić, a nie jak 95% siedzi na dupie i pieprzy o tolerancji narzekając, jak to jest źle. A jak ktoś nie widzi tego, że najkrócej mówiąc "żyjemy na cenzurowanym", to powinien pomyśleć o akcji popierającej eutanazję i pokazać na swoim przykładzie, jakie to proste i bezbolesne.

bleblebator1

2013-04-19, 07:58
Dobrą trawkę jarałeś, jak to pisałeś. Daj namiary na swojego dilera.
Na sadolu mamy głęboko w dupie lewaków, prawicowców , czarnych, zielonych, czerwonych, żółtych, różowych, polityków prawych jak i lewych, kler, buddystów, szmatogłowych.
Nabijamy się tu ze wszystkich, dosłownie :banany:

Re...........ms

2013-04-19, 07:58
a ja jestem czarnym żydem masonem z telewizji tvn.. też może walnę jakiś felietonik :P

trabus

2013-04-19, 08:34
Przeczytałem kilka zdań :D Biedny uciśniony i zaszczuty katol. Współczujemy ci. Na szczęście bozia cie kocha i będziesz patrzył z chmurki jak gotujemy się w kotłach. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :D

Koniec Świata

2013-04-19, 21:04
Nie podoba mi się ten "lewacki" pomysł, żeby w psychiatrykach tworzyć salki komputerowe z internetem. Potem takie właśnie dzieła schizofrenii i psychozy trafiają na Sadola.

Nocturno

2013-04-19, 23:52
O, znowu ty. Znowu hejtujesz? Oj, lewaczku, lewaczku :) Na szczęście, nie trzeba nawet was wyśmiewać. Sami z siebie robicie kretynów.
Wiesz, jeszcze chwilkę temu to pedeki siedziały w salkach dla osób chorych psychicznie. Widocznie i ciebie wypuszczono razem z nimi, tak z dobrego serca.

majfon

2013-04-20, 12:54
Narodowy katolik? Czyli nie rzymski? To jakaś nowa sekta?
Kuźwa... namnożyło się tego barachła i każdy uważa, że akurat jego brednie o bożkach są najfajniejsze i najprawdziwsze.

Koniec Świata

2013-04-20, 13:28
majfon napisał/a:

Narodowy katolik? Czyli nie rzymski? To jakaś nowa sekta?
Kuźwa... namnożyło się tego barachła i każdy uważa, że akurat jego brednie o bożkach są najfajniejsze i najprawdziwsze.



"...narodowi katolicy szukają wszędzie spisku i modlą się o klęskę
żeby ich było na wierzchu" (DEZERTER - "Prawo do bycia idiotą")

Nocturno19 napisał/a:

O, znowu ty. Znowu hejtujesz? Oj, lewaczku, lewaczku :) Na szczęście, nie trzeba nawet was wyśmiewać. Sami z siebie robicie kretynów.
Wiesz, jeszcze chwilkę temu to pedeki siedziały w salkach dla osób chorych psychicznie. Widocznie i ciebie wypuszczono razem z nimi, tak z dobrego serca.



Łyknij piguły, co ci pan doktór przepisał, bo znowu w ataku psychozy narodowej jebniesz jakimś wariackim bełkotem.

rurkowiec

2013-04-20, 21:43
up

jesteś taki oświecony jeżeli chodzi o ludzkie sprawy a nie potrafisz prowadzić normalnej dyskusji tylko sprowadzasz do wyzwisk i obrażalskich formułek.

Koniec Świata

2013-04-20, 22:48
Rururkowiec napisał/a:

up

jesteś taki oświecony jeżeli chodzi o ludzkie sprawy a nie potrafisz prowadzić normalnej dyskusji tylko sprowadzasz do wyzwisk i obrażalskich formułek.



Jestem na tyle oświecony, że wiem kiedy warto dyskutować a kiedy nie. Z czymś takim nie da się dyskutować, bo to jest po prostu żałosne. To tak jakby ktoś zesrał się na środku ulicy i dorobił do tego ideologię. Rozumiem, że dyskutowałbyś autorem gówna?