18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ot Ci ,zbiór opowiastek.

Nocturno • 2011-07-01, 16:56
Kawał/Opowieść 1:

Umiera ateista. Trafia przed tron Boga, który przemawia do niego zirytowany:
- Całe życie żyłeś jakby mnie nie było...Niby dlaczego mam Ci pozwolić wejść do mego Królestwa?

Ateista patrzy na Boga zdziwiony.
-Przecież żyłem wysoce moralnie! Byłem dobrym człowiekiem!
-Ale nie przestrzegałeś zasad wiary! Choćby to, cudzołożyłeś...

Ateista zbity z tropu broni się:
-Jak to, przecież nie miałem żony! Mogłem robić co chciałem!
-Nie. Ja wybrałem was, ludzi, tak byście potrafili połączyć się w pary i żyć szczęśliwie z jedną ukochaną osobą. Ty żyłeś bez jednej kobiety, skutkiem czego zraniłeś ich dusze i ciała... To nieczystość cielesna!

Ateista znowu trochę przestraszony próbuje się dalej bronić.

-Ale..Ale przecież byłem tolerancyjny!
-Jaaaaaaaasne-tu Bóg się zaśmiał.-Byłeś tolerancyjny..dla ateistów i gejów, dla magii i wszelkich poglądów..Poza chrześcijaństwem. Nawet szatanizm poparłbyś gdyby ktoś był przeciwny Kościołowi wśród nich... A są.

Ateista przestraszony, jego sytuacja nie wygląda zbyt dobrze...

-No ale...
-Żadnego ale...Wynocha do piekła!

Ateista spadł do piekła, widzi świat bez Boga, bez szczęścia, bez miłości, bez nadziei...Patrzy a tam Woody Alen.
-Co, też za ateizm?

---------------------------------------

Kawał/Opowieść 2

Idzie parada homoseksualistów. Nagle podchodzi do nich młody katolik.
-Słuchajcie, niby dlaczego macie mieć prawa do adopcji dzieci?
Na to jeden z nich:
-Bo homoseksualizm jest całkowicie naturalny! Nie zaszkodzimy dzieciom!
-No ale, skoro jest naturalny to w jaki sposób wciąż macie instynkt rodzicielski/macierzyński? Gdyby to natura/Bóg was tak stworzyli to byście nie mieli tego instynktu bo niby jak byście mieli go zaspokoić, kraść dzieci parom hetero?

Na to zebrała się cała grupa homosków:
-HOMOFOB HOMOFOB! KATOL IDIOTA!
A katolik machnął głową i odszedł z wyrazem twarzy w stylu:
Ja pie**ole...

--------------------------------------------------------

Kawał/Opowiastka 3:

Czym się różni masochista od sadysty?
Bo sadysta jest gnojem lubiącym ból innych.
Natomiast masochista ,,kocha bliźniego swego jak siebie samego''...Czyli lubi ból chłopak..Lubi ból..

:-D :mrgreen: :lol: :kupa: :evil:


Mam w dupie czy śmieszne czy nie, ważne że to rzuca król nad króle.

_R...........s_

2011-07-01, 17:18
ateista trafia do piekła, lucyfer prowadzi go przez piekło

-ejj ta cela chyba nie dla mnie, dlaczego ten gościu jest biczowany?
-nie dawał na tacę
-o k***a, ja w życiu nie byłem w kościele, a co dopiero dawać tym pedofilom kasę, mam przej***ne
lucek spojrzał krzywo na gościa i idą dalej

-k***a co tu się dzieje, co tak śmierdzi? o ja pie**ole, dlaczego ten gość leży w rozpalonej smole?
-to złodziej, okradał ludzi ale chodził do kościoła, za to teraz jest skazany na wieczne cierpienia, ale chodź dalej, do twojej celi jeszcze daleko
-o ja pie**ole, dlaczego ten gość jest nabity na pal, a nogi obgryzają mu świnie, proszę nie mów że ja też tak skończę?
-ha ha ha, ten gościu to wierzący morderca, ale pocieszę cię, twoja cela jest już blisko

ateista myśli sobie "k***a mam przej***ne, robi się coraz gorzej a to co na mnie czeka ciągle przede mną, a mogłem chodzić do kościoła"
szatan przeprowadza ateiste przed wielkie drzwi, gościu prawie zlał się w spodnie ze strachu.
lucyfer otwiera drzwi, a w środku, wódeczka leje się strumieniami, wszędzie rozebrane piękne laski, orgia na całego,
-wiem wiem, chcesz mi pokazać co robiłem w życiu, żebym poczuł się jeszcze gorzej -ateista
-spoko chłopie, to twoja cela,
-a dlaczego w tamtych było tak źle, przecież to byli wierzący bogobojni ludzie?
-tak sobie wymyślili to teraz tak mają

kamil66

2011-07-01, 18:43
Wiem, król nad króle, ale kim ty k***a jesteś, bo jakoś nawet nicku nie poznaję?

spiepszaj_dzbanie

2011-07-01, 19:46
@kudlaty1125
na początku napisałeś że Lucyfer, ale na końcu piszesz że Satan. To który w końcu?

edit: ale dżoł dobry

_R...........s_

2011-07-01, 19:55
@up lucyfer to diabeł, a szatan to chyba inne określenie diabła, tak przynajmniej mi sie wydaje, jeśli się mylę to sorry za mój błąd

@golip zwykła pomyłka, ale już poprawiona

Szatahuana

2011-07-01, 22:15
Cytat:

CZTEREJ PIEKIELNI KSIĄŻĘTA
SZATAN - (hebrajskie) oponent, oskarżyciel, władca ognia, piekło, południe
LUCYFER - (łacińskie) ten, który przyniósł światło, oświecenie, powietrze, poranna gwiazda, wschód
BELIAL - (hebrajskie) ten, który nie ma pana, niegodziwość świata, niezależność, północ
LEWIATAN - (hebrajskie) wąż z głębin, morze, zachód


Cytat z Biblii Szatana. Kto jest kim. Swoją drogą ciekawa lektura. Wszystko ładnie wyjaśnione.

@Nocturno19- Ależ to było zabawneeee... Ło kryste, normalnie tak się uśmiałaaam... Btw, co do pierwszego, jakoś nie sądzę, by jakiś ateista nagle się płaszczył ze strachu przed "Bogiem". Ever, never nie uwierzę.

Stasiu Gąska

2011-07-01, 23:45
Te "dowc**y" śmierdzą "Gościem Niedzielnym" i "Rycerzem Niepokalanej".

ul...........rt

2011-07-02, 08:59
@Nocturno19
Tak bez obrazy ale śmieszniejszy jest gwóźdź wbity w moją ścianę niż te dowc**y

B...........g

2011-07-04, 08:11
O nie!
Uwierzyłem w Boga, biegnę do kościoła w obawie że coś takiego może mnie spotkać.
Dzięki Ci, odmieniłeś moje życie.

RdK

2011-07-05, 10:39

Przerost treści nad formą?

Everizon

2011-07-18, 23:11
Siakieś niedor*chane te dowc**y. :)
Słyszałem lepsze. Były na przykład śmieszne. Pan @kudlaty.. przytoczył jeden z mądrzejszych (ale pewnie z pamięci bo inaczej to szło ale sens zachowany).

Znam inny ale podobnie ustawiony na myślenie czy religie to nie gówno pic na wodę jakiś.
(też z pamięci jadę)
Wrota zaświatów - kolejka jak ztąd w p*zdu...
Każdy pojedynczo przechodzi przez wrota a tam jakiś koleś do każdego: piekło, piekło, piekło, niebo, piekło, piekło... i tak dzieli.
W kolejce stoi dziewczynka taka mała smutna zpłakana... Coś tam się zmarło jej czy coś i przychodzi na nią kolej i słyszy: piekło !
- No ale jak to przecież ja taka mała jestem, nie nagrzeszyłam ! - Płacze - nie wiem nawet co to grzech ! Z mamusią do kościółka chodziłam - zawodzi - taka malutka jestem ! :( jak to do piekła na wieczne męki tortury ! no jak to !!
W odpowiedzi słyszy:
Sorry maleńka, ale to żydzi mają rację.

:) :)


post mortem:
Ateista nie będzie gadał z żadnym bogiem bo takowego nie ma. Chrześcijanie i inne kmioty też nie. Różnica polega na tym że ateista wie na łożu śmierci że to koniec i tyle. Z bólem albo bez odwali kitę i end of time !
Chrześcijanin czy podobny do ostatniej sekundy będzie się łudził że już już za rogiem dżizus jakiś albo inny mahomet i nagle cyk... światło zgasło :) taki sam end of time jak każdy inny...

BlascoTabasco

2011-08-11, 15:12
W zyciu nie czytalem wiekszych pierdoł, masz w ryj, bo mi zmarnowaleś 3 minuty życia tym gównem

Legolaska

2011-09-09, 16:33
Król sedesu chyba -.-

Towdi

2011-09-09, 17:24
Sprzedam Ci kawał, możesz wrzucić go w nowy wątek, na pewno będzie lepszy niż te Twoje ciulstwa

przychodzi baba do lekarza....
... a lekarz też baba

param pam pszzz

Skupek

2011-09-09, 17:37
Ciekawe ile osób kliknęło w Jima od RdK :D