18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszustwo straży miejskiej zgodne z literą prawa?

Czapleusz • 2014-01-14, 12:42
Film pokazuje jak bardzo polskie organy władzy mają przeciętnych obywateli oraz prawo w dupie.


euro-tel

2014-01-14, 13:06
A co się spodziewaliście po żydkach.

pakicito

2014-01-14, 13:31
nie chcę się czepiać, ale ten strażnik z początku ma elektroniczny zegarek, jak dziecko które nie zna się na wskazówkowym :D

PanTrocinek

2014-01-14, 13:36
pakicito napisał/a:

nie chcę się czepiać, ale ten strażnik z początku ma elektroniczny zegarek, jak dziecko które nie zna się na wskazówkowym :D



wstaw zdjęcie ze swoim zegarkiem miśku

Polemon

2014-01-14, 13:46
Nie chce mi sie do końca oglądać bo i tak nie znam litery prawa ale za gnojenie radarowców zawsze piwo!

jirki

2014-01-14, 14:08
Bo sądy w Polsce są od wydawania wyroków a nie od szukania SPRAWIEDLIWOŚCI.

kenzol

2014-01-14, 17:11
Czy ktoś z sadoli dostał taki mandat, odwołał się i wygrał w sądzie sprawę?

The.prophecy

2014-01-14, 17:29
pakicito napisał/a:

nie chcę się czepiać, ale ten strażnik z początku ma elektroniczny zegarek, jak dziecko które nie zna się na wskazówkowym :D



Mam elektroniczny i wskazówkowy w jednym, wystawisz mi opinię?

RockyWood

2014-01-14, 18:05
to miejsce na mapie
tu gdzie kończy się papier
gdzie farba się zmywa

Polska się nazywa

:)

al...........10

2014-01-14, 18:13
Kolejny przykład tego, że arogancja władzy i jej organów w tym kraju będzie tylko rosnąć. Czasami mam wrażenie, że Rok 1984 Orwella przestał być przestrogą, a stał się podręcznikiem dla polityków.

minetek

2014-01-14, 18:19
he he w pewnym momencie 2:38 chciał ewidentnie powiedzieć no i co z tego że jest wyrok sądu

brnemtg

2014-01-14, 18:32
Zawsze mowilem i będę powtarzać, że w tym kraju zwykly szary czlowiek taki jak ja i wielu innych powinien w takiej sytuacji, kiedy widzi sk***iała policje i straż miejska jak wala w ciula mieć ak47 i bez ostrzeżenia zabijać ich i ich rodziny, aby kurestwo sie nie rozwijalo bardziej. k***a mundur nalozy i juz myśli, ze jest nietykalny, ale to tylko do czasu.

The.prophecy

2014-01-14, 18:50
brnemtg napisał/a:

i bez ostrzeżenia zabijać ich i ich rodziny


Uuu a rodzina co ma to tego? :roll:
Większość takich przypadków to wykonywanie polecenia służbowego, więc to komendant SM powinien oberwać ostrzegawczy w potylicę.

Wkuwiony

2014-01-14, 19:02
Mandatu nie dostanie się za darmo, jeżeli każdy przestrzegałby ograniczeń prędkości na danych odcinkach (gdzie znajdują się radary) nikt nie płakałby o niesprawiedliwości w tym kraju. Jak policja złapie was za grama to też będzie tysiąc filmów i obrońców uciśnionych którzy głupim spamem będą walczyli o "sprawiedliwość " ? Problem nie polega na samych radarach a głupim ich rozmieszeniu lub złych ograniczeniach, ale nadal nie rozumiem czemu krytyka spada na SM lub policję. I nie, nie jestem mundurowym, jp na 99% bo mój kolega jest w lo mundurowym ;)

sidian

2014-01-14, 19:43
@Wk***iony: Tak, tylko gdyby te fotoradary faktycznie były ustawione tak, żeby walczyć o bezpieczeństwo na drodze, to spoko. A one są ustawiane tak, żeby napie**alały jak najwięcej fotek.

Przykład: fotoradar mierzy prędkość 5 metrów przez znakiem końca strefy zabudowanej. Każdy przed znakiem dodaje gazu, a tu proszę - fotka.

Inny przykład: fotoradar ustawiony w miejscu, gdzie jest ostry spadek. Tam bardzo łatwo trochę przekroczyć prędkość.

Kolejny: dwupasmówka, wyp*zdów straszliwy, droga szybkiego ruchu, a tu nagle, za zakrętem, ograniczenie do 70km/h. I fotoradar mierzący prędkość tuż za znakiem. Nawet jeśli ktoś chce zwolnić, to często nie zdąży. Poza tym takie nagłe hamowanie powoduje zagrożenie (tego, że ci ktoś w dupę wjedzie). Hamuje się zatem stopniowo, coby nikogo nie uszkodzić. Dlaczego jest tam ograniczenie? A tego nawet najstarsi górale nie wiedzą, bo 500 metrów dalej jest z powrotem 90.

Takich przykładów jest w p*zdu. Radary mają bronić bezpieczeństwa na drodze, a nie zapełniać portfel gminy Mamele pod Gnojowicami z moich pieniędzy. Na szczęście 99% zdjęć jest do wyj***nia.

W zeszłym roku do firmy przyszło ponad 30 wezwań, ale prawnik szybciutko wszystko pozamiatał i jest spokój.