18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oszukiści!

nowynick • 2021-02-04, 13:07
inni chyba trochę oszukiwali


spoiler

Diggerx

2021-02-04, 19:32
Sugamamma napisał/a:

Nie wiem kogo dziwi, że mężczyźni są szybsi i silniejsi



Feministki

cesarz1982

2021-02-04, 19:39


Ona i tak biegła szybciej gdy zapie**alałaa po szczepionkę :mrgreen:

żmij

2021-02-04, 19:47
cesarz1982 napisał/a:

Ona i tak biegła szybciej gdy zapie**alałaa po szczepionkę



Kiedyś ją nawet lubiłem. Teraz nic do niej nie mam. Zwłaszcza szacunku.

Cryo

2021-02-04, 19:51
krajsik napisał/a:

Wszystkie drużyny wystartowały w układzie M-K-K-M a tylko nasi M-M-K-K


Kto od nas wpadł na ten inteligentny pomysł? Ktoś coś wie? :D

DarioLee

2021-02-04, 20:24
0700zglossie napisał/a:

Przecież dokładnie to jest napisane w spojlerze...



spoiler był dodany po moim komentarzu.

Mors_Nigra

2021-02-04, 20:44
@mygyry

Na przyszłość wycinaj Mack Beggs bo to biologicznie kobieta, która chciała walczyć w mężczyznami, ale akurat jej/mu nie pozwolili lol. Więc słaby to argument w tej wyliczance. Wręcz przeciwnie.

ellsworth

2021-02-04, 20:49
Co za różnica w jakiej kolejności startowali? Przecież to jest sumaryczny czas. Czy dodasz 2+4 czy 4+2 zawsze dostaniesz 6.

mygyry

2021-02-04, 20:51
Mors_Nigra napisał/a:

@mygyry
Na przyszłość wycinaj Mack Beggs bo to biologicznie kobieta, która chciała walczyć w mężczyznami, ale akurat jej/mu nie pozwolili lol. Więc słaby to argument w tej wyliczance. Wręcz przeciwnie.



Nie jest to moja zbieranina, zresztą mało mnie te świry obchodzą, wręcz im kibicuje, żeby zepchnęli kobiety na margines w sporcie chciałbym zobaczyć jak strajk kobiet walczy z tęczowymi paradami jak tylko pierwszy cwaniak wywalczy udział w olimpiadzie to pójdzie lawinowo

Er...........en

2021-02-04, 20:57
ellsworth napisał/a:

Co za różnica w jakiej kolejności startowali? Przecież to jest sumaryczny czas. Czy dodasz 2+4 czy 4+2 zawsze dostaniesz 6.



Ale kobiecie małpie jaja rozpraszały.

Kepeszek

2021-02-05, 03:20
Co to za zmiany są XD
Jak k***a w gimnazjum przekazują pałeczkę. I faceci i baby.
Żeby szybciej przekazać pałeczkę to się nie patrzy w tył, tylko biegniesz na przestrzeni 20m i na 'hop' wyciągasz rękę w tył xd ale amatora

Dupatrupa

2021-02-05, 08:35
W ten sposób feministki skutecznie zaszkodzą tym o które walczą przede wszystkim, honk honk xD

bloodwar

2021-02-05, 08:41
ellsworth napisał/a:

Co za różnica w jakiej kolejności startowali? Przecież to jest sumaryczny czas. Czy dodasz 2+4 czy 4+2 zawsze dostaniesz 6.



Z matematycznego poziomu tak, w praktyce na końcówce biegu wyciąga się najlepsze czasy bo masz wizualny pogląd na to, jak szybko biegną rywale i ile brakuje do czołówki. Dlatego właśnie biegacze wyciągają zawsze najlepszy czas na ostatnim okrążeniu (choć na logikę wydaje się, że pierwsze powinno być najlepsze bo człowiek wtedy jest najbardziej wypoczęty). Jest też coś takiego jak euforia wygranej i skok adrenaliny na ostatniej prostej

Swoją drogą to ta Polka co biegła ostatnia to chyba po znajomości robotę dostała, wszystkie biegaczki to dwumetrowe żyrafy z półtorametrowymi nogami a tu taki karzełek...

dżonyłojlker

2021-02-05, 13:35
bloodwar napisał/a:

Dlatego właśnie biegacze wyciągają zawsze najlepszy czas na ostatnim okrążeniu (choć na logikę wydaje się, że pierwsze powinno być najlepsze bo człowiek wtedy jest najbardziej wypoczęty).



Co Ty w ogóle człowieku pie**olisz? To jest sztafeta 4x400m.

sard

2021-02-06, 01:04
nowynick napisał/a:

nie, ale nie tak dawno Jóźwik wych*jali w ten sposób w Rio... podium olimpijskie finału biegu na 800 metrów... kobiet



była pierwsza z kobiet :)