18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszukać przeznaczenie wg reżyseriiPolskiej

Duczki1234 • 2023-03-23, 14:56
Kierowca samochodu osobowego uderzył w ciężarówkę wiozącą drewno. Spadające bale miażdżyły auta osobowe.


Do dramatycznego wypadku doszło 20 marca na drodze krajowej nr 11 koło Nowego Miasta nad Wartą. Przewróciła się ciężarówka z drewnem, a spadające bale miażdżyły auta osobowe. Dziś wiadomo, jak doszło do tego wypadku. Pokazuje to nagranie monitoringu.

To kierowca osobowej toyoty podczas wymijania samochodu ciężarowego uderzył w jego naczepę. Tak uderzona ciężarówka wpadła w poślizg i wywróciła się na drodze. Spadające drewno taranowało inne samochody. W sumie zniszczonych zostało pięć pojazdów. Pięć osób zostało rannych. :lodowka:


Nieznajomy1988

2023-03-23, 19:42
Mam więcej fotek byłem na miejscu.

kryptonowa_laska

2023-03-23, 20:24
Nieznajomy1988 napisał/a:

Mam więcej fotek byłem na miejscu.



Nie pie**ol, wrzucaj.

lokal.szczecin

2023-03-23, 20:57
mit2 napisał/a:

A tam pie**olisz. Preludka to przyjemny, usportowiony klasyk



jak bym sobie chciał klasyki poogladac to bym poszedl do muzeum a tu jest po prostu stary trup co powinien byc dawno temu zezlowowany. Ze slowem "uspotrowiony" to ciebie mocno ponioslo chłopie!

dżonyłojlker

2023-03-23, 21:26
Virs napisał/a:

Wymijasz - tego co jedzie z naprzeciwka drugim pasem.
Wyprzedzasz - tego co jedzie Twoim pasem w Twoim kierunku
Omijasz - jak cos stoi na przeszkodzie.



No, extra, ale ja się ukraińca pytałem co on pie**oli, skoro w opisie wszystko jest jak trzeba.

mit2

2023-03-23, 21:37
lokal.szczecin napisał/a:

jak bym sobie chciał klasyki poogladac to bym poszedl do muzeum a tu jest po prostu stary trup co powinien byc dawno temu zezlowowany. Ze slowem "uspotrowiony" to ciebie mocno ponioslo chłopie!


No tak, zapomniałem. Każdy sadol śmiga ferrari prosto z salonu :-D

Batman_

2023-03-23, 21:46
lokal.szczecin napisał/a:

Co? przeciez to stary trup! ja jebie!!



No, solarisy, którymi popie**alasz na codzień, są znacznie nowsze i fajniejsze.

lokal.szczecin

2023-03-23, 22:03
Batman_ napisał/a:

No, solarisy, którymi popie**alasz na codzień, są znacznie nowsze i fajniejsze.



chyba ty ze stara! przynajmniej nie poruszam sie autobusem tylko autem i to takim co nie ma minimum 22 lat ( skonczyli produkowac ta pseudo fajna honde w 2001 roku ) a do tego nie jaram takim syfem.

Wy k***a z marsa jestescie czy z jakiej gownianej wsi ? Jak tokio drift lecialo to wam kina pozamykali we wsi czy jak?

koolowsky

2023-03-24, 00:10
nicnie widac. nie wiem za co tyle lajkow

mit2

2023-03-24, 01:34
lokal.szczecin napisał/a:

chyba ty ze stara! przynajmniej nie poruszam sie autobusem tylko autem i to takim co nie ma minimum 22 lat ( skonczyli produkowac ta pseudo fajna honde w 2001 roku ) a do tego nie jaram takim syfem.

Wy k***a z marsa jestescie czy z jakiej gownianej wsi ? Jak tokio drift lecialo to wam kina pozamykali we wsi czy jak?


A co cię tak boli to czym kto jeździ? Jakieś kompleksy? :-)

Jak ktoś lubi stare auta albo go nie stać na lepsze to niech sobie śmiga i ch*j komu do tego.
I tak, sam nie pogardziłbym taką Preludką w Type S :-P

darayavahus

2023-03-24, 07:58
lokal.szczecin napisał/a:

chyba ty ze stara! przynajmniej nie poruszam sie autobusem tylko autem i to takim co nie ma minimum 22 lat ( skonczyli produkowac ta pseudo fajna honde w 2001 roku ) a do tego nie jaram takim syfem.
Wy k***a z marsa jestescie czy z jakiej gownianej wsi ? Jak tokio drift lecialo to wam kina pozamykali we wsi czy jak?



Ja pie**ole, ale wsiur z Ciebie. [face-palm]

pherel

2023-03-24, 09:03
lokal.szczecin napisał/a:

Co? przeciez to stary trup! ja jebie!!



Akurat To Honda Prelude a nie Toyota i juz tych aut jesc co raz mniej a były naprawde udanymi samochodami ...

TheBadFrog

2023-03-24, 09:28
mają nawet nawet te kamery na tym kebsie

Nieznajomy1988

2023-03-24, 13:22
Ten chłopak z 4 zdjęcia co trzyma się za głowę to kierowca preludy

darek1234

2023-03-26, 01:41
motylekwbrzuchu napisał/a:

No, extra, ale ja się ukraińca pytałem co on pie**oli, skoro w opisie wszystko jest jak trzeba.



Ukraińca? Ty ruSSki bucu, jedź po kible na Ukrainę