18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszukać przeznaczenie

Flodzia • 2021-10-04, 15:16

To nawet nie ten film :mrgreen:

Pralpunkt

2021-10-04, 15:36
Chyba jednak nie oszukal

Driver19cm

2021-10-04, 15:54
Jakim trzeba być idiotą skończonym, żeby patrzeć się na nadjeżdżający samochód, którego kierowca się nie zatrzymuje,

nie reaguje na przejście dla pieszych, a mimo to dalej konsekwetnie kroczyć przed siebie

:ciasteczkowy2:

JanJankowski

2021-10-04, 16:03
Ten pieszy był głupi i jednego głupka mniej

~_Yarko_

2021-10-04, 16:27
Psa szkoda, bo to nie jego wina, że miał pana bałwana.

Pantaran

2021-10-04, 17:08
Driver19cm napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą skończonym, żeby patrzeć się na nadjeżdżający samochód, którego kierowca się nie zatrzymuje,
nie reaguje na przejście dla pieszych, a mimo to dalej konsekwetnie kroczyć przed siebie



Zaraz zaraz na pasach jestem i mam pierwszeństwo więc korzystam z tego prawa nie rozglądam się bo mam prawo. Znam swoje prawa. Jak w sklepie resztę liczy dwa razy bo nie ufa sprzedawcy i nie chce stracić kilku groszy to na pasach lezie jak krowa bo ufa kierowcy że się zatrzyma bo on ma prawo

htp

2021-10-04, 17:26
Pantaran napisał/a:

Zaraz zaraz na pasach jestem i mam pierwszeństwo więc korzystam z tego prawa nie rozglądam się bo mam prawo. Znam swoje prawa. Jak w sklepie resztę liczy dwa razy bo nie ufa sprzedawcy i nie chce stracić kilku groszy to na pasach lezie jak krowa bo ufa kierowcy że się zatrzyma bo on ma prawo



Ale trzeba brać pod uwagę, że się mieszka w Rosji, a nie np. w Kanadzie.

ZaSwojePiję

2021-10-04, 17:53
htp napisał/a:

Ale trzeba brać pod uwagę, że się mieszka w Rosji, a nie np. w Kanadzie.



Co ma do tego Rosja?
Żyję w UK i tutaj ostatnią osobą ktora ma jakiekolwiek pierwszenstwo na drodze, nawet na przejsciu bez sygnalizacji swietlnej, jest pieszy.
Dzieki temu ludzie sa ostrozniejsi.

Manolito666

2021-10-04, 19:36
Z tym oszukać przeznaczenie to Ci się Flodzia udało :-)

CebulaTsunami

2021-10-04, 20:06
Driver19cm napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą skończonym, żeby patrzeć się na nadjeżdżający samochód, którego kierowca się nie zatrzymuje,
nie reaguje na przejście dla pieszych, a mimo to dalej konsekwetnie kroczyć przed siebie



generalnie zalezy od przyzwyczajenia i kultury jazdy np Norwegia, mowi sie czasem ze jak by wyslalo sie Norwegow do Polski to polowa by na drogach zginela

Oponka

2021-10-04, 20:12
CebulaTsunami napisał/a:

generalnie zalezy od przyzwyczajenia i kultury jazdy np Norwegia, mowi sie czasem ze jak by wyslalo sie Norwegow do Polski to polowa by na drogach zginela



bo u nas na kursach uczą cię "kierować pojazdem", a nie jeździć po drodze :kawa:

Tuco

2021-10-05, 01:01
Nadal będą tacy, którzy będą z uporem brać stronę durnego przepisu, który warunkuje bezwzględne pierwszeństwo niecałych stu kilo przed rozpędzoną ponad toną masy.

cuki3

2021-10-06, 20:01
Bardzo dobre jest to prawo, że pieszy ma pierwszeństwo. Może w ten sposób wyeliminuje się elektorat PiS-u. Bo tylko głupi pcha się pod auto i głosuje na PiS.

Tuco

2021-10-10, 02:00
cuki3 napisał/a:

Bardzo dobre jest to prawo, że pieszy ma pierwszeństwo. Może w ten sposób wyeliminuje się elektorat PiS-u. Bo tylko głupi pcha się pod auto i głosuje na PiS.


Skończ pie**olić. Dałeś się wciągnąć w polaryzację poglądów, które nawet nie są twoje.