18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ostrzelanie granic rosyjskich

lemo1029 • 2014-07-07, 09:30
Terytorium Rosji najprawdopodobniej zostało ostrzelane. Strzały padły od strony Ukrainy. Taką informację przekazał agencji Interfax rzecznik Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Władimir Markin.

LINK do całości.

Ostrzelanie posterunku granicznego

LINK do artykułu

A dzisiaj oglądając kanał Rossija24 dowiedziałem się, że Rosjanie mieszkający w strefie przygranicznej mają mieć przy sobie dokumenty i być przygotowani na ewakuacje.

Innymi słowy, jak ja to rozumiem: Putin się wk***ił atakami ukraińskimi i coś szykuje.

Bonus: polski rząd daje kamizelki i hełmy dla bandery.
Link

XooX

2014-07-07, 09:40
Nie było żadnego ataku Ukraińskiego. Putin się wk***ił bo jego najemnicy z Kaukazu nie dali rady zrobić rewolucji i przyłączyć kawałka Ukrainy do Rosji. Teraz szuka pretekstu do interwencji zbrojnej jako "odpowiedzi na ukraińskie ataki na suwerenny kraj" lub "obrony mieszkańców Ukrainy, którzy są narodowości rosyjskiej"- standard.

Kofeina101

2014-07-07, 09:43
Tak bardzo "dajemy" im te kamizelki że aż je kupili
do strony altair dodajcie tą końcówkę bo linków wstawiać nie mogę :D
news/view?news_id=13806

An...........or

2014-07-07, 11:22
@3xUP Idźcie opie**olić gały swoim kolegom z ukrainy, bando niedorozwojów.
A dla Putina wielkie piwo, niech jedzie pie**olonych psycholi.
Ten sztuczny twór jakim jest ukraina już od dawna nie powinien istnieć (tak jak niemcy powinni zostać byli zniszczeni po 2WŚ, ale wiadomo świat jest pełen idiotów takich jak szopenfeldziarz więc dostali jedynie nagrodę za rozpętanie konfliktu)

XooX

2014-07-07, 11:29
@up
wolę graniczyć na ponad 500km z Ukrainą niż z Rosją na ponad 700km

zonik

2014-07-07, 12:16
Czerwone matactwo przyszło na sadistica. :wisielec:
Ludzie gadają że każdy Rosjanin przy granicy dostał też pepesze i 2 granaty odbezpieczone. A Ukraina polskimi pontonami ma odbić Krym od morza czarnego :megalol:

szopenfeldziarz

2014-07-07, 12:45
Antalor napisał/a:

(...) sztuczny twór jakim jest ukraina (...)



Identycznymi słowami wypowiadali się Niemcy o Polsce w okresie negocjacji wersalskich. Po czym ten sztuczny twór zatrzymał Tuchaczewskiego w 1920.

Historia jest smutną nauką, bo misiaczki takie jak ty nie potrafią wyciągnąć najprostszych wniosków.