18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostrzejsza piłka nożna

Tuiq • 2012-11-11, 13:28
Piłka nożna z hokejowymi zasadami. O wiele lepsze widowisko ; )

grzesiekpl88

2012-11-11, 22:07
Brind'amour napisał/a:

17 lat gralem w hokeja ale nie wiedzialem ze mozna sobie dawac plaski i walić pięścią w brzuch. Dzieki za info



Można wiedzieć w jakim zespole kolega grał ? Sam grałem jakieś 5 lat. Co do kolesia, który się mądrzył to niech sam spróbuje się w hokeju wybić jak taki cwaniak :D Polski hokej jest w takim miejscu, że ludzie w wieku 15-16 lat rezygnują bo wiedzą, że i tak później gówno zarobią :/ u mnie drużyna się rozpadła bo zalegali z pensjami po pół roku...

Brind'amour

2012-11-11, 22:12
grzesiekpl88 napisał/a:



Można wiedzieć w jakim zespole kolega grał ? Sam grałem jakieś 5 lat



Zagłębie Sosnowiec, Naprzód Janów ale może skończmy ten temat bo zaraz ktoś mi dojebie jakim to nieudacznikiem jestem bo już nie gram :)

grzesiekpl88

2012-11-11, 22:22
Z mojej drużyny już nikt nie gra, ostało się 2 chłopaków co grali w pierwszej drużynie ale nie płacili i już też nie grają. Ja grałem w KTH Krynica, powinieneś kojarzyć :) w latach 97-2001 mieliśmy porządną drużynę i laliśmy połowę drużyn z aktualnej extraklasy po 15-0, ale niestety mało kto już o tym pamięta ;) Zarząd poleciał w ciula z kasą i zawodnicy odeszli do innych drużyn, Laszkiewicz, Słaboń, Piekarski, Sarnik, Voznik, Csorich - powinieneś kojarzyć, wszyscy grali w KTH.

Jedyni co się ostali wychowankowie grają teraz po polsce, Myjak, Zieliński, Cieślicki, Horowski w Cracovii, Galant, Pasiut w Tychach... długo by wymieniać, szkoda że się hokej w Krynicy skończył ;/

Brind'amour

2012-11-11, 22:30
Większość z tych co wymieniasz to znam nawet osobiście. Ja jestem rocznik 87 więc ten sam co Pasiut. To co się dzieje w Krynicy to jest mega smutne szczególnie, że u Was hokej jest na 1 miejscu.

Zresztą co się stało ze Stocznią, teraz Toruniem a wcześniej z Nowym Targiem to masakra. Sam skończyłem bo trzeba było opłacić rachunki a niestety klub raz bankrutował a jak była kasa to brał zagranicznych i mieli w dupie wychowanków.

Co do Krynicy jeszcze to uwielbiałem tam jeździć na mecze. 2 mecze w weekend, meldunek w domkach i sędziująca Kasia Zygmunt ;d Mam nadzieję, że to się podniesie.
W polsce jest około 90 lodowisk, sam ostatnio odkryłem fajne lodowisko w Białymstoku ale drużyny tam nie ma i szkolenia też raczej.

grzesiekpl88

2012-11-11, 22:38
Ja jestem rocznik 88 i akurat trafiłem w taki, że Pasiut, Zieliński, Horowski byli w grupie starszej ode mnie, a Myjak, Cieślicki, Galant w młodszej także każdego z nich osobiście znam ale nie miałem okazji z nimi grać w drużynie, jedynie przeciwko nim na sparingach ;) Jak grałeś w Naprzodzie to powinieneś też kojarzyć Pacha albo Kruczka, z nimi grałem w drużynie jednej, grali w reprze U-21. Z tego co pamiętam to chyba Bulanda swego czasu w Naprzodzie grał od nas.

Pamiętam kiedyś jak na mecz z Jastrzębiem pojechaliśmy, mieli odkryte lodowisko i w deszczu graliśmy hehe. W zasadzie wszystkie lodowiska, które mają drużyny zwiedziłem przez te kilka sezonów, i nasze w sumie mogę powiedzieć jest najładniejsze, ale to było parę lat temu i teraz już pobudowali więcej i są zapewne ładniejsze.

Co do Kasi Zygmunt to jest ulubienica Krynickiej publiczności, startowała nawet na burmistrza miasta, no ale niestety się jej nie udało :)

Brind'amour

2012-11-11, 22:45
No wiem hehe mam ją na fejsie. Deszcz w Jastrzębiu też pamiętam ale lepsze były liście :D Nie dało się przejechać. Kto by pomyślał, że zbudują lodowisko i będą walczyć o medale. Ale jest kopalnia to i jest kasa.

Wspomnien nam nikt nie odbierze ;p Będe trzymał kciuki, żebyście się odbudowali. Koncze off top i pozdrawiam :)

grzesiekpl88

2012-11-11, 23:08
No sanok jeszcze nie tak dawno był średniakiem, znalazł się sponsor to i mistrzostwo przyszło.

Co do wspomnień to zgadza się, pozostaną na zawsze. Pozdro

squorpion

2012-11-11, 23:42
i to jest k***a gra!!!

Paweł92

2012-11-12, 00:19
Piwo leci ,bo pierwszy raz widzę takie coś..