18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostrzał komisariatu

Marian_Koniuszko • 2022-09-20, 19:03
Przeciwnicy junty ostrzelali komisariat w Pekon w Mjanmie (Birmie)





Demirion

2022-09-21, 02:10
TheAndyboy888 napisał/a:

No nie zesraj się. Zawsze się musi napatoczyć jakiś pseudopatriota i wklejać kolejne legendy o ak, które ch*ja mają wspólnego z tematem postu.
Tak na boku - wiesz pseudopatrioto, że ak współpracowało z niemcami na wschodnich kresach we wczesnej fazie wojny niemców i zsrr? Tego ci propaganda w szkole na historii już nie powiedziała, co nie?



a pies ci mordę lizał lewaku ;)

PanKukuruźnik82

2022-09-21, 06:46
TheAndyboy888 napisał/a:

No nie zesraj się. Zawsze się musi napatoczyć jakiś pseudopatriota i wklejać kolejne legendy o ak, które ch*ja mają wspólnego z tematem postu.
Tak na boku - wiesz pseudopatrioto, że ak współpracowało z niemcami na wschodnich kresach we wczesnej fazie wojny niemców i zsrr? Tego ci propaganda w szkole na historii już nie powiedziała, co nie?



Stul p*zdę lewacki zjebie i siedz cicho jak cie nikt nie woła.


A co twojego wysrywu, to poproszę źródła historyczne o tym co napisałeś. Jak nie (a tak berdzie) podasz to k***a nie kłam na forum, jak twoja komusza sbecka rodzinka !

Cipczan

2022-09-21, 07:28
To ichnejsza parada równości.
W podobnych warunkach nawet Rambo by chybił.

TheAndyboy888

2022-09-21, 10:12
Demirion napisał/a:

a pies ci mordę lizał lewaku





PanKukuruźnik82 napisał/a:

Stul p*zdę lewacki zjebie i siedz cicho jak cie nikt nie woła.
A co twojego wysrywu, to poproszę źródła historyczne o tym co napisałeś. Jak nie (a tak berdzie) podasz to k***a nie kłam na forum, jak twoja komusza sbecka rodzinka !





Słychać wycie? Znakomicie! :-D :-D :-D

P.S. Kukuruźnik, wysrywem jesteś twojej starej i j***ł cię pies :-D

PanKukuruźnik82

2022-09-21, 12:40
TheAndyboy888 napisał/a:

Słychać wycie? Znakomicie! :-D :-D :-D



Czyli miałem rację, linku żadnego nie dałeś ty kłamliwy śmieciu.

Ha tfu ci na twoją zdradziecką mordę !

sajmon933

2022-09-21, 20:04
jeszcze mogli dalej popłynąć tą łajbą

Szary_Jeleń

2022-09-21, 21:47
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Po farbowanych włoskach jednego z nich od razu widać że to cioty. Ostrzeliwują komisariat z odległości pół kilometra...z chyboczącej sie dłubani na rzece... ch*ja trafią.
A tu nasze polskie AK :
"W nocy z 26 na 27 lipca 1944 roku, żołnierze Armii Krajowej przeprowadzili atak na niemieckie więzienie w Nowym Wiśniczu. Oddział 36 żołnierzy 1 batalionu 12 Pułku Piechoty Armii Krajowej pod dowództwem por. Józefa Wieciecha o pseudonimie "Tamarow" przeprowadził atak, podczas którego uratowano 128 więźniów politycznych tuż przed wywiezieniem ich do obozu w Auschwitz. Akcja została przeprowadzona bez ofiar w ludziach pod bokiem 33 batalionu SS, który stacjonował w pobliskiej szkole. Niemcy nie schwytali żadnego z uwolnionych więźniów. "



Dla mnie jak na małpy to całkiem dobrze sobie radzą na tej łódce.

TheAndyboy888

2022-09-21, 23:37
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Czyli miałem rację, linku żadnego nie dałeś ty kłamliwy śmieciu.
Ha tfu ci na twoją zdradziecką mordę !



Musisz być perfidnie niedoj***ny, skoro nie potrafisz wyszukać w google prostych informacji. Założę się, że pewnie ci dupę jeszcze po sraniu mamusia podciera, bo to trudniejsze od wpisania paru słów w wyszukiwarce

https://wielkahistoria.pl/wspolpraca-ak-z-niemcami-na-wilenszczyznie-i-nowogrodczyznie-dlaczego-polscy-partyzanci-wspoldzialali-z-okupantem/
https://www.rp.pl/plus-minus/art15761131-polsko-niemieckie-przymierze-na-kresach

No i kłamali cię przybrani rodzice, że byli twoimi prawdziwymi rodzicami, bo sam jesteś śmieciem.
Ha tfu ci na ten tępy ryj, pajacu

epening

2022-09-22, 02:06
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Po farbowanych włoskach jednego z nich od razu widać że to cioty. Ostrzeliwują komisariat z odległości pół kilometra...z chyboczącej sie dłubani na rzece... ch*ja trafią.
A tu nasze polskie AK :
"W nocy z 26 na 27 lipca 1944 roku, żołnierze Armii Krajowej przeprowadzili atak na niemieckie więzienie w Nowym Wiśniczu. Oddział 36 żołnierzy 1 batalionu 12 Pułku Piechoty Armii Krajowej pod dowództwem por. Józefa Wieciecha o pseudonimie "Tamarow" przeprowadził atak, podczas którego uratowano 128 więźniów politycznych tuż przed wywiezieniem ich do obozu w Auschwitz. Akcja została przeprowadzona bez ofiar w ludziach pod bokiem 33 batalionu SS, który stacjonował w pobliskiej szkole. Niemcy nie schwytali żadnego z uwolnionych więźniów. "



powiem Ci k***a jestem z okolic i wiem gdzie Wiśnicz byłem ale ze takie akcje odpie**alali tam to nie wiedziałem dziekki za info

Cipczan

2022-09-22, 07:01
mazga50 napisał/a:

Krążownik "Aurora" na miarę ich możliwości.



Za ambitnie jak na sadola. Masz piwko.

PabloSkills

2022-09-22, 17:01
A ja myślałem, że to wycieczka zagraniczna.