18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostry gracz

trane1 • 2011-10-06, 15:35
rodziców nie było w domu :roll:

Flubber

2011-10-09, 07:16
Primo: niedość że na filmiku grają jak ostatnie cioty (jak można nie zauważyc działka które strzela ci przed twarzą i napie**alać rakietami po ścianach to jeszcze pieprzone dzieciaki które nie kupiły gry drą morde i przeszkadzają innym w grze( BTW pomysł z wyrywaniem serca jest czadowy)
Sama gra jest kapitalna, najlepiej znaleźć serwa gnie nie mogą wejść darmowe pipy i noskill pyro

Secundo: ta gra jest cholernie chora i ryje psychę np. ja odczuwam przyjemność z wpakowania rakiety w ryj gościowi który rozwala się na drobne kawałeczki, lub wykonuję airshoty dla mięsnych fajrwerek. :lol:

EDIT: co wy macie do podkładu muzycznego wg. mnie jest po prostu epicki.
Ma ktoś może namiary na ten serwer ?

TheRudeBoy

2011-10-09, 07:45
On mu rozpie**oli całe drzewo genealogiczne ???

Krak

2011-10-09, 08:22
Jeszcze kilka takich filmów to trza będzie zapomnieć o sadisticu...

.:...........:.

2011-10-09, 08:25
Krak napisał/a:

Jeszcze kilka takich filmów to trza będzie zapomnieć o sadisticu...



Aż tak się chcesz uzależnić od gier?

Tag: :: twink ::

Hyhy, skąd wie autor tematu?

Bloodex

2011-10-09, 08:25
Flubber napisał/a:

Primo: niedość że na filmiku grają jak ostatnie cioty (jak można nie zauważyc działka które strzela ci przed twarzą i napie**alać rakietami po ścianach to jeszcze pieprzone dzieciaki które nie kupiły gry drą morde i przeszkadzają innym w grze( BTW pomysł z wyrywaniem serca jest czadowy)
Sama gra jest kapitalna, najlepiej znaleźć serwa gnie nie mogą wejść darmowe pipy i noskill pyro

Secundo: ta gra jest cholernie chora i ryje psychę np. ja odczuwam przyjemność z wpakowania rakiety w ryj gościowi który rozwala się na drobne kawałeczki, lub wykonuję airshoty dla mięsnych fajrwerek. :lol:

EDIT: co wy macie do podkładu muzycznego wg. mnie jest po prostu epicki.
Ma ktoś może namiary na ten serwer ?



Jaki Ty jesteś zajebiście elokwentny .

Złowroga Pralka !

2011-10-09, 08:49
Flubber napisał/a:

Primo: niedość że na filmiku grają jak ostatnie cioty (jak można nie zauważyc działka które strzela ci przed twarzą i napie**alać rakietami po ścianach to jeszcze pieprzone dzieciaki które nie kupiły gry drą morde i przeszkadzają innym w grze( BTW pomysł z wyrywaniem serca jest czadowy)
Sama gra jest kapitalna, najlepiej znaleźć serwa gnie nie mogą wejść darmowe pipy i noskill pyro

Secundo: ta gra jest cholernie chora i ryje psychę np. ja odczuwam przyjemność z wpakowania rakiety w ryj gościowi który rozwala się na drobne kawałeczki, lub wykonuję airshoty dla mięsnych fajrwerek. :lol:

EDIT: co wy macie do podkładu muzycznego wg. mnie jest po prostu epicki.
Ma ktoś może namiary na ten serwer ?




Drogi kolego Po pierwsze wcinanie carminy wszędzie gdzie sie da to ch*j przegięcie pały . po drugie TF 2 jest od kilku miesięcy za darmo na steamie . A po trzecie takich debili jest pełno na serwerach .

Flubber

2011-10-09, 09:11
Jeżeli chodzi o mnie to nie jestem obeznany w temacie jeżeli chodzi o debili. Gram na zagranicznych serwach gdzie gimbusy są tępione. Wiem że tf2 jest bezpłatne od uber update'a bo valve ciśnie miliony na czapencjach. Zresztą jak wcześniej mówiłem debili spotykam sporadycznie, czasem jeden się napatoczy. A moja najulubieńsza gra rypie mi psychę od dwóch lat i jestem bardzo z tego zadowolony. Proszę o więcej takich filmów ! :D A posoka smakuje kapitalnie, zwłaszcza w groteskowym wydaniu

dback

2011-10-09, 09:27
Czy on mówił, że jest z Kołobrzegu? :> dajcie namiary na HQ

maxs90

2011-10-09, 10:04
aż mi sie averios przypomniał :D

.:...........:.

2011-10-09, 10:11
maxs90 napisał/a:

aż mi sie averios przypomniał :D



To też tego typu gra?

Dalione

2011-10-09, 10:24
hahaha też trafiłem na teamfortress2 na kilku takich pajacyków których by się rozłożyło jednym palcem u prawej stopy :>

Dee_Loc

2011-10-09, 11:43
@Up, averios'a nie znasz? Toż to kamień milowy w historii internetowych napinaczów.

Upalony

2011-10-09, 11:43
ch*ja rozumiem... :idzwch*j:

Matuch90

2011-10-09, 16:31
Za cicho muzyka. Jakieś rozmowy zagłuszały.

Anscenic

2011-10-09, 17:26
O kurcze , ale klną w rytm muzyki! :evil:

Prawdziwe emocje zaczynają sie od 1:20 :szczerbaty: