18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ostra riposta

Dlaxo • 2010-10-29, 14:35
Osoba myslaca o stanowisku prezydenta Francji:)
Lider Frontu Narodowego:

Cytat:


Ludzie mnie pytają: "Pan chce wyrzucić nielegalnych imigrantów. Czy pomyślał pan o ich dzieciach? " Oczywiście, że pomyślałem. Nie wolno rozdzielać dzieci i rodziców, niech jadą razem - powiedział kilka lat temu.



Bije na leb i na glowe, nie jednego rasiste :)



zrodlo: http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Lubia-kebab...-ale-nie-Turkow---Europa-wybuchnie-przez-nienawisc,wid,12798459,wiadomosc.html


edit: poprawilem tagi

listonosz39

2010-10-31, 01:00
Wyj***ć wszystko co kolorowe

tranzystor

2010-10-31, 01:12
Gszysztow napisał/a:



Ciebie bym w pierwszym rzucie wypie**olił, między dwumetrowym czeczenem i cyganką z patelniami, żeby Ci nudno nie było. Katole, mohery, za to ty kim jesteś? Musisz przynależeć do jakiejś grupy, żebym mógł Ci przypisać określone poglądy, no nie? :samoboj:




A co mają do tego Czeczeni? Właśnie k***a problem z takimi kretynami jak Ty, że usiłują na siłę wszystkim "coś" przypisywać.
Nie pasuje przykład z gimnazjalnego podręcznika?

NieOgarniam

2010-10-31, 02:29
listonosz39 napisał/a:

Wyj***ć wszystko co kolorowe


Kolorowy przede wszystkim jesteś Ty k***a!

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-10-31, 08:08
I tak jesteście takimi pipkami że swoje poglądy powiedzie na forum i tylko przy wódeczce u znajomych by się wzajemnie adorować.

Ine

2010-10-31, 17:32
XiksiksX napisał/a:

I tak jesteście takimi pipkami że swoje poglądy powiedzie na forum i tylko przy wódeczce u znajomych by się wzajemnie adorować.



Czru, czru.
Próbujecie zaszufladkować każdą osobę, do stereotypowej grupy, choć ch*j o niej wiecie. To tak jak żigolaka zaliczać do pedałów, bo nic o nich nie wiecie, a jednak gdzieś zasłyszeliście. k***a, widać tutaj Wasze wychowanie w rodzinie. To, że Pan Listonosz, który przychodzi do mamusi, nazwie innego pana żółtkiem, to nie znak, że i Wy musicie iść za debilizmem niektórych ludzi.

Dlaxo

2010-11-01, 19:09
Inermis napisał/a:



Czru, czru.
Próbujecie zaszufladkować każdą osobę, do stereotypowej grupy, choć ch*j o niej wiecie. To tak jak żigolaka zaliczać do pedałów, bo nic o nich nie wiecie, a jednak gdzieś zasłyszeliście. k***a, widać tutaj Wasze wychowanie w rodzinie. To, że Pan Listonosz, który przychodzi do mamusi, nazwie innego pana żółtkiem, to nie znak, że i Wy musicie iść za debilizmem niektórych ludzi.



wiesz co.. osobiscie zyje w europie zachodniej gdzie arabow, czarnych, azjatow jest w p*zdu.
osobiscie uwazam ze najlepszym rozwiazaniem.. dla ludzi przyjezdnych do europy byly by wizy. badz jaki kolwiek egzamin wiedzy, gdyz polowa tych ludzi nie potrafi nawet liczyc.
glowa mnie boli jak mam zajecia z matematyki, i w wyzszej szkole przerabiamy material ktory w polsce robilem gdzies w okolicach gimnazjum - nie dziela na grupy, wszystkich wrzucaja do jednego worka, co mnie przyprawia o wk***ienie porownywalne do borsuka. my europejczycy nie tylko przez takie roznice tracimy... ja nie mowie - kazdy kolorowy jest jednakowy. pewnie, znam tez kupe swietnych ludzi.
ale w senegalu nawet nie jest szkola obowiazkowa, idzie kto chce, a chodzi ich malo bo sa k***a wielcy buntownicy przeciwko francuza - nie chca sie uczyc jezyka zwyczajnie..
wiec 80 % z senegalczykow ledwo liczy do 20, nie mowiac juz o znajomosci tabliczki mnozenia.
tego chcesz? zeby malpy nami rzadzily ktore potrafia policzyc banany do 20?
szkoda ze nie mam broni :( szkoda

Maciek93PL

2010-11-04, 15:20
Widzę że są jeszcze ludzie którzy potrafią logicznie ocenić sytuację i to oni są w stanie ocalić naszą ojczyznę albo nawet cały kontynent przed zalewem imigrantów dla których głównym celem jest zaprowadzenie tutaj swojego porządku. Chcą zepchnąć rdzennych mieszkańców do rangi mniejszości etnicznej. Zobaczycie że jeśli się nic nie zmieni to jeszcze w czasie waszego życia Europa będzie miała status globalnego śmietnika lub kolonii afrykańskiej.

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-11-04, 16:50
Dlaxo napisał/a:



wiesz co.. osobiscie zyje w europie zachodniej gdzie arabow, czarnych, azjatow jest w p*zdu.
osobiscie uwazam ze najlepszym rozwiazaniem.. dla ludzi przyjezdnych do europy byly by wizy. badz jaki kolwiek egzamin wiedzy, gdyz polowa tych ludzi nie potrafi nawet liczyc.
glowa mnie boli jak mam zajecia z matematyki, i w wyzszej szkole przerabiamy material ktory w polsce robilem gdzies w okolicach gimnazjum - nie dziela na grupy, wszystkich wrzucaja do jednego worka, co mnie przyprawia o wk***ienie porownywalne do borsuka. my europejczycy nie tylko przez takie roznice tracimy... ja nie mowie - kazdy kolorowy jest jednakowy. pewnie, znam tez kupe swietnych ludzi.
ale w senegalu nawet nie jest szkola obowiazkowa, idzie kto chce, a chodzi ich malo bo sa k***a wielcy buntownicy przeciwko francuza - nie chca sie uczyc jezyka zwyczajnie..
wiec 80 % z senegalczykow ledwo liczy do 20, nie mowiac juz o znajomosci tabliczki mnozenia.
tego chcesz? zeby malpy nami rzadzily ktore potrafia policzyc banany do 20?
szkoda ze nie mam broni :( szkoda



Dlatego do wyższych szkół idą cioty co się na uniwerek lub politechnike nie dostały i będąc ignorantem znajdują sobie gorszych a na uczelniach publicznych to jakoś ich mniej :> może dlatego że tam łatwiej odpaść w ogóle :trollencjusz: ?

Dlaxo

2010-11-04, 22:09
~XiksiksX ,
za ch*j nie zrozumialem co chcesz przez to powiedziec.
po jakiemu ty gadasz chlopie?

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-11-04, 22:32
No nie zrozumiałeś bo do wyższego gówna chodzisz miast normalną uczelnie :>

RastaSoldat

2010-11-07, 13:28
XiksiksX, Twoje wypowiedzi rażą "bykami" i skrótami myślowymi lub "zjadaniem" literek :amused:

DaKuz

2010-11-07, 13:36
Czemu odnoszę wrażenie, że jak by sytuacja miała miejsce u nas i jak by rząd tych ciapatych i pochodne chciał wywalić to unia powiedziała by, że to nieposzanowanie praw człowieka.