18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie kilka dni

TT4 • 2019-01-19, 17:07
Na jednym zdjęciu ;-)


dr_dex

2019-01-19, 17:10
Na Wawelu na pewno nie wyladuje bo juz zajety przez inna opcje polityczna ale moze chociaz w Bazylice w Licheniu ?

zaqaz

2019-01-19, 17:14
Jest tylko jedna różnica, nikt nie będzie pie**olił 10 lat o jakimś wyimaginowanym wybuchu...

panta_rhei

2019-01-19, 17:56
Wyrazy współczucia dla rodziny (jakby nie było to dla nich straszna tragedia) i ogromny, brudny, murzyński (te dwa ostatnie słowa można używać zamiennie, tzw. synonimy) ch*j w dupę mediom i komukolwiek w to zamieszanemu za robienie tej zasranej sensacji...

~Velture

2019-01-19, 18:06
A kto umar ten nie szyje.

mygyry

2019-01-19, 18:11
Kim jednak trochę okrąglejszy po gębie, ale podoba mi się :D

~mg_schutze

2019-01-19, 19:40
I jak zwykle ta sama śpiewka huurr j***ć kaczora durrr
ALE ADAMOWICZA TO TY SZANUJ !!!!


Adolf

2019-01-19, 19:55
@zaqaz , o ile się założymy że się mylisz?

Wie ktoś może kiedy beatyfikacja Adamowicza?

lolcat

2019-01-19, 20:09
InnyName napisał/a:

Ja to tylko tu zostawie, tu i wszędzie gdzie mogę. Sami sobie dopiszcie resztę.
To nie jedyna taka akcja męczennika Pana Adamowicza
Prezydent miasta Gdańsk, k***a mać.
Zapytałbym go przed śmiecia tylko o jedno. "Na ch*j Ci teraz te 17 mieszkań?"




Komentarz w podlinkowanym artykule:

Szczerze współczuję
i nóż w kieszeni mi się już otwiera....

:ok***a:

Rejti

2019-01-19, 20:10
Dobry obrazek na podsumowanie
A ta kolejka do trumny? Jak na pogrzebie Stalina, k***a jego mać. I te histeryczne płacze i łkanie.
W tej szczególnej części naszego narodu dobrze się uchowały sk***iałe bolszewickie geny.

I na ch*j mu teraz te 17 mieszkań i miliony na kontach w republikach bananowych? A no tak, zapomniałem, już żona i dwie córeczki wyciągają łapy. Żonka i młodszy bachor w Wlk. Brytanii, a starsza w USA w college'u. A durny, ciemny naród pochlipuje i składa ręce.

W kontekście tego co się teraz odpie**ala w tym kraju o wiele komfortowo czułbym się jako obywatel szwedzki niż polski. Bijemy rekordy... sp***olenia i absurdu. Totalna kompromitacja tego państwa i systemu.

banerr

2019-01-19, 20:10
@InnyName

Może najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a potem podniecaj się tym zdjęciem.

Coyot30

2019-01-19, 20:12
Tylko pic polega na tym że to nie Adamowicz sprzedał. Nie mówię że to nie jest gruby przekręt, ale on w tym raczej palców nie maczał. Nie miał nic do gadki. Ale najlepiej siać takie pie**olenie w necie, nie znając się na sprawie tzw. "EKSPERT"

Justynka99

2019-01-19, 20:13
zaqaz napisał/a:

Jest tylko jedna różnica, nikt nie będzie pie**olił 10 lat o jakimś wyimaginowanym wybuchu...




Niestety, ale jednak spodziewam się, że durnie wierzące w zamach smoleński dojdą do wniosku, że to Tusk z Putinem zabili po to, żeby móc zwalić winę na PiS.