18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnia ucieczka

~_Yarko_ • 2021-07-18, 11:55

Podobno ten martwy 29- latek w ciągu dwóch lat miał 20 wykroczeń drogowych.

spoiler

Halman

2021-07-18, 11:58
mam nadzieję iż koszt wymiany ściętego znaku drogowego i naprawy uszkodzonej latarni ulicznej poniesie rodzina idioty...

nwonigers

2021-07-18, 12:27
Halman napisał/a:

mam nadzieję iż koszt wymiany ściętego znaku drogowego i naprawy uszkodzonej latarni ulicznej poniesie rodzina idioty...



a co oni maja wspolnego z jego wykroczeniami? co do filmu. miod dla oczu i duszy.

ferim

2021-07-18, 12:30
20 wykroczeń drogowych w 2 lata to ma być dużo i co to ma do rzeczy że się debil zabił o latarnie ??? aby wyjechać z własnego podwórka nie czekając godzinami aż jakiś łaskawiec się zatrzyma musze wymuszać pierwszeństwo czyli minimum 2 wykroczenia dziennie robię tylko w tym jednym konkretnym przypadku , powiedzmy że po drodze do pracy trafi się jakieś ze 2 wykroczenia zaliczyć jakieś tam przekroczenie prędkości i wyprzedzania na ciągłej to kolejne 2 czyli w niedoszacowanej średniej 4 wykroczenia na dobę minimum to rocznie daje jakieś ~~1500 wykroczeń rocznie , czyli na słupie powinienem się owinąć w jakieś pierwsze 2 tygodnie po odebraniu prawka a już z 15 lat je mam

Halman

2021-07-18, 12:33
nwonigers napisał/a:

a co oni maja wspolnego z jego wykroczeniami?


w któym miejscu napisałem o wykroczeniach? wspomniałem o zniszczeniach i kto to ma pokryć. Czytamy ze zrozumieniem.

KrólikBugs

2021-07-18, 14:03
ferim napisał/a:

20 wykroczeń drogowych w 2 lata to ma być dużo i co to ma do rzeczy że się debil zabił o latarnie ??? aby wyjechać z własnego podwórka nie czekając godzinami aż jakiś łaskawiec się zatrzyma musze wymuszać pierwszeństwo czyli minimum 2 wykroczenia dziennie robię tylko w tym jednym konkretnym przypadku , powiedzmy że po drodze do pracy trafi się jakieś ze 2 wykroczenia zaliczyć jakieś tam przekroczenie prędkości i wyprzedzania na ciągłej to kolejne 2 czyli w niedoszacowanej średniej 4 wykroczenia na dobę minimum to rocznie daje jakieś ~~1500 wykroczeń rocznie , czyli na słupie powinienem się owinąć w jakieś pierwsze 2 tygodnie po odebraniu prawka a już z 15 lat je mam



Ty już się nie chwal swoim upośledzeniem. :facepalm:

xaydor

2021-07-18, 14:26
muzyczka w tle: Nirvana - Love Buzz

jessjess

2021-07-18, 15:28
spodnie osobno, dupa osobno gówno osobno.

Czerstwy

2021-07-18, 15:52
Ty podkładasz muzykę pod te filmy?

Halman

2021-07-18, 16:00
Czerstwy napisał/a:

Ty podkładasz muzykę pod te filmy?



zwracanie sie do kogoś na "ty" świadczy o niskim poziomie kultury, po pouczeniu masz okazję się zreflektować w przyszłości...

Nindza

2021-07-18, 17:24
Halman napisał/a:

zwracanie sie do kogoś na "ty" świadczy o niskim poziomie kultury, po pouczeniu masz okazję się zreflektować w przyszłości...



A Ty się już tak k***a nie madruj. Jesteś na sadolu. Tu nie ma kultury tylko flaki, wypadki, ucinanie głowy itp itd

ruddie

2021-07-18, 17:30
Tam dale maja ulicę Lenina - niech ich k***a wszystkich trafi

Halman

2021-07-18, 17:42
Nindza napisał/a:

A Ty się już tak k***a nie madruj. Jesteś na sadolu. Tu nie ma kultury tylko flaki, wypadki, ucinanie głowy itp itd



zatem podsumuję tradycyjnym staropolskim pozdrowieniem; murzyński ch*j ci w dupę....