18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnia noc na wycieraczce

~Sunday • 2019-10-12, 11:46

Pies z kotem :ciasteczkowy:

ProVVe

2019-10-12, 14:08
k***a od 4 minuty bo będziecie czekać jak poj***ni
lewanmich1 napisał/a:

Ten piesek na wycieraczce to labrador. Cielę jakich mało. Gdyby trafiło na amstaffa albo innego pitbulla to "kotecek" mógłby mieć przerąbane.



Są potwory, ale wtedy kotek by na nie się nie rzucał :D

lepsOOn

2019-10-12, 14:42
gdzie takie rzeczy sie odpie**alaja??? Co to moze byc za kraj?

a dobra juz wiem napisane jest przeciez xDD

silwerbalk

2019-10-12, 15:24
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

a Mietek z Kazkiem gorzałę walili



Ty a pies jest od obrony domowników przed niebezpieczeństwem czy domownicy psa.... Jezu w erze kamienia łupanego po żelazo było by to nie do pomyślenia że pies dał się tak podejść

L_Etranger

2019-10-12, 15:37
ProVVe napisał/a:

k***a od 4 minuty bo będziecie czekać jak poj***ni
Są potwory, ale wtedy kotek by na nie się nie rzucał



Wy tak serio teraz? Porównujecie psa do Lamparta...? Do dzikiego zwierzecia o najwiekszej sile nacisku i pazurach jak brzytwa do k***a jakiegos amstaffa? jprdl zejdzcie na ziemie

PapierowyUmysł

2019-10-12, 15:55
lewanmich1 napisał/a:

Ten piesek na wycieraczce to labrador. Cielę jakich mało. Gdyby trafiło na amstaffa albo innego pitbulla to "kotecek" mógłby mieć przerąbane.



O k***a większej bzdury nie słyszałem, ten kot to maszyna do zabijania, tutaj nawet mastif tybetański gówno by zrobił, przypominam, i proszę sobie sprawdzić, że owczarek niemiecki ma uścisk szczęki silniejszy niż pitbull... Także twierdzenie że ten kociak obsralby zbroje przed jakimś cielakiem rzekomo fight elo gangsta to po prostu debilizm.

bakus1233

2019-10-12, 15:58
ProVVe napisał/a:

k***a od 4 minuty bo będziecie czekać jak poj***ni
Są potwory, ale wtedy kotek by na nie się nie rzucał



Zawsze najlepiej atakować słabszych od siebie.

Dżizas_kurde

2019-10-12, 16:04
Nic mnie tak nie cieszy jak krzywda kundla albo jakiegoś innego sierściucha.

saves

2019-10-12, 16:19
Ciekawe skąd znał kod do domofonu?

tomus79

2019-10-12, 16:22
Ten filmik tylko potwierdza wyzszosc kota nad psem ;) Ci co maja koty wiedza o czym mowie ;)

bakus1233

2019-10-12, 18:11
Dżizas_kurde napisał/a:

Nic mnie tak nie cieszy jak krzywda kundla albo jakiegoś innego sierściucha.



Pisanie takich rzeczy na internecie nie jest zbyt mądre, tak samo jak jeden debil wstawił filmik do internetu jak przejechał psa :-/

Rasael

2019-10-12, 20:09
j***ć koty i liżących im jaka kotofili! Sierście nadają się jedynie do pasów na korzonki dla starych bab, a i z tego pożytek niewielki. :/

Bedejot

2019-10-12, 20:21
Słyszałem ostatnio hałasy na klatce

ePeeL

2019-10-12, 20:33
Piwko dla kocura mimo wszystko. Sprawe załatwił szybko i zawodowo.

AnalAcrobat

2019-10-12, 21:02
PapierowyUmysł napisał/a:

O k***a większej bzdury nie słyszałem, ten kot to maszyna do zabijania, tutaj nawet mastif tybetański gówno by zrobił, przypominam, i proszę sobie sprawdzić, że owczarek niemiecki ma uścisk szczęki silniejszy niż pitbull... Także twierdzenie że ten kociak obsralby zbroje przed jakimś cielakiem rzekomo fight elo gangsta to po prostu debilizm.



Posłuchaj przyjacielu. Po pierwsze to żółw może mieć mocniejszy uścisk od owczarka, ale czego to dowodzi? Po drugie gdyby pitbull SPAŁ na tej wycieraczce to faktycznie mogłoby skończyć się tak samo jak na filmiku. Ten kot podchodzi całe życie praktycznie bezszelestnie więc żaden pies by się pewnie nie obudził. Różnica natomiast jest wtedy gdyby ten koteczek spotkalby się w biały dzień oko w oko z pitbullem. Wtedy stawiam każde pieniądze ze z resztek futra tego kota maszyny do zabijania nie zrobiłbys nawet skarpetek.
A co do sytuacji to jak zwykle zawiódł człowiek. Ten pies, Labrador (rasa która nigdy nie ochraniala domów) równie dobrze mógłby spać na wycieraczce po drugiej stronie drzwi.

lilmuzynio

2019-10-12, 23:38
Ten kotecek zarznal by twojego pitbulka a amstaff by spierniczal widzac ta rzeznie a pozniej sam by byl zarzniety. Psy to p*zdeczki przy kotach. Zaden pies nie ma szansy z lampartem/tygrysem. Zrozumcie to debilne osilki z lancuchem na ryju.