18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ostatni skok parkourowca

marna • 2013-04-16, 21:08
21-letni Wang Zidzhan, mieszkaniec chińskiej prowincji Syczuan, wciąż marzył by przedostać się w parkourowym stylu do rzeki T'o nad którą stoi 40-metrowy most. Szkolił się ciężko przez długi czas, a w wyznaczonym dniu, poprosił przyjaciół by nakręcili ten skok. Niestety nie mógł przypuszczać, że będą to ostatnie chwile jego życia (być może był za głupi na to). Podczas skoku za mocno uderzył w wodę. Znajomi nawet nie zorientowali się, że ich przyjaciel właśnie zginął. Zrozumieli to dopiero, gdy martwe ciało Wanga wypłynęło na powierzchnię.










Kivas

2013-04-16, 22:53
@kobziarz i autor tematu

Zajebisty przykład jak działa dobór naturalny :D
Więcej proszę!

ko...........rz

2013-04-16, 22:57
Kivas napisał/a:

@kobziarz i autor tematu

Zajebisty przykład jak działa dobór naturalny :D
Więcej proszę!



To wpisz sobie na google "guy splits face" i masz kolejnego oszołoma. Ja tego ni ch*ja drugi raz nie obejrzę, a już na pewno nie mogę tutaj wstawić. ;)

pyskatyyy

2013-04-16, 22:58
@kobziarz

Hahhahahahahhaha, dawno sie tak nie uśmiałem :D D no i w p*zdu wylądował, cały misterny plan też w p*zdu : D

co...........da

2013-04-16, 23:04
Ciało wypływa na powierzchnię najwcześniej po pięciu dniach, więc trochę późno się skapnęli. FAKE

iMarcos

2013-04-16, 23:11
Up@ No ja też tego już na pewno drugi raz oglądać nie będę. Co więcej, k***a przysięgam nie skocze już nigdy do wody z dużej wysokości jeśli nie będę musiał. Dzięki takim filmom uświadamiam sobie jak łatwo można doj***ć przez głupotę.

astmuus

2013-04-16, 23:26
marna napisał/a:

21-letni Wang Zidzhan, mieszkaniec chińskiej prowincji Syczuan, wciąż marzył by przedostać się w parkourowym stylu do rzeki T'o nad którą stoi 40-metrowy most. Szkolił się ciężko przez długi czas...



Szkolić się długi czas do tego, by popełnić samobójstwo... DOBRE :D .

NieWiemZeWiem

2013-04-17, 00:26
@minetek
wlasnie tego szukalem! pamietam jak kiedys mi to pokazali a potem nie moglem tego znalezc! najlepsze jest to ze koles jeszcze żył jak mu składali czaszke...jak sie przyjzycie to widac tylko jedno oko "ocalale" i jezyk jak sie rusza...no i jeszcze po plucach widac oddychanie.... teraz j***ny arab ma pewnie glupi ryj :D

ma...........19

2013-04-17, 01:00
NieWiemZeWiem napisał/a:

@minetek
.... teraz j***ny arab ma pewnie glupi ryj :D



ten koleś zmarł dwa dni później

ASAKKU

2013-04-17, 08:58
majk19 napisał/a:



ten koleś zmarł dwa dni później



W sumie też dobrze :mrgreen:

Cyryl90

2013-04-17, 12:02
Ciekawe jak trenował skok do wody z 40m

Gienek2

2013-04-17, 12:57
ogłaszam konkurs na wymyślenie nazwy dla tego oto tricku. moja propozycja: jump of death

ASAKKU

2013-04-17, 14:24
Gienek2 napisał/a:

ogłaszam konkurs na wymyślenie nazwy dla tego oto tricku. moja propozycja: jump of death




"Fly of Gienek2" - wygrałem :?: :?: :?:

minetek

2013-04-17, 18:38
NieWiemZeWiem napisał/a:

@minetek
wlasnie tego szukalem! pamietam jak kiedys mi to pokazali a potem nie moglem tego znalezc! najlepsze jest to ze koles jeszcze żył jak mu składali czaszke...jak sie przyjzycie to widac tylko jedno oko "ocalale" i jezyk jak sie rusza...no i jeszcze po plucach widac oddychanie.... teraz j***ny arab ma pewnie glupi ryj :D


:cry: wywalone :( za motzne chyba

majk19 napisał/a:



ten koleś zmarł dwa dni później


to się nazywa naturalna selekcja
gdyby siedział w domu przed kompem :wali: pewnikiem by jeszcze żył