18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatni Odcinek Top Gear

plam11 • 2015-03-26, 17:35
Najnowszy i ostatni odcinek Top Gear.


Keijiro

2015-03-26, 17:44
Nie oglądałem ale afera wokół niego przypomina że słynnym i bogatym to chyba wszystko można ...

McMenel

2015-03-26, 18:00
Keijiro napisał/a:

Nie oglądałem ale afera wokół niego przypomina że słynnym i bogatym to chyba wszystko można ...


Problem w tym iż BBC w imię poprawności politycznej od dawna próbowało "odstrzelić" Clarksona. Teraz drobny incydent ( za który zresztą przeprosił ) stał się pretekstem do wywalenia go. Zaś na incydenty takiego Jimmego Savile'a BBC przymykało oczy.

lobominator

2015-03-26, 18:02
Zobaczymy. Jak oglądalność spadnie bez Clarksona, to producent w podskokach, z flaszeczką i przeprosinami sam pobiegnie do niego, żeby wrócił. Biznes is biznes. A wtedy Clarkson wycedzi mu soczyste, prosto z głebin serca, szczere "wypie**alaj".

~Beny

2015-03-26, 18:13
lobominator napisał/a:

Zobaczymy. Jak oglądalność spadnie bez Clarksona, to producent w podskokach, z flaszeczką i przeprosinami sam pobiegnie do niego, żeby wrócił. Biznes is biznes. A wtedy Clarkson wycedzi mu soczyste, prosto z głebin serca, szczere "wypie**alaj".



Już spadła :-D
"W niedzielę BBC 2 zamiast nowego odcinka „Top Gear” wyemitowało powtórkę dokumentu „Red Arrows: Inside the Bubble”. Efekt? Przed telewizorami zasiadło zaledwie 1,3 mln widzów, czyli o 4 mln mniej niż podczas emisji ostatniego odcinka „Top Gear” tydzień wcześniej"

A mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych :szydera:

Wykalaczek

2015-03-26, 18:18
ja pie**ole nie rozumiem fenomenu tego dziada nie dobrze mi sie robi jak na niego patrze jakis k***a celebryta zasrany

DmNQ

2015-03-26, 18:20
Co to tutaj robi?

Szczam_na_Zakrystii

2015-03-26, 18:28
Wykalaczek napisał/a:

ja pie**ole nie rozumiem fenomenu tego dziada nie dobrze mi sie robi jak na niego patrze jakis k***a celebryta zasrany



A ja nie rozumiem jak takie sp***oliny twojego pokroju trafiają w klawisze? :wtf:
Nie k***a celebryta a prezenter który swoją marke tworzył latami i nie musiał przy tym świecić dupą.
Z resztą z kim ja k***a dyskutuję... :homer:

lobominator

2015-03-26, 18:30
Wykalaczek napisał/a:

ja pie**ole nie rozumiem fenomenu tego dziada nie dobrze mi sie robi jak na niego patrze jakis k***a celebryta zasrany



Boś młody.
Top Gear to już klasyka.
Pokaż mi drugi taki program motoryzacyjny, prowadzony przez takich jajcarskich prowadzących. Top Gear bez Clarksona i Hammonda to jak 'Koło Fortuny' bez Pijanowskiego i Magdy, jak "Czar Par" bez Ibisza i jak "1 z dziesięciu" bez Sznuka. Więc przestań pyskować i wypij domestos na ból dupy.

Moby_Dick

2015-03-26, 19:15
Nie bedzie nam ch*jec wiecej poloneza obrazal :szydera:

maxximal

2015-03-26, 19:38
I tak oto już zupełnie nic nie trzyma mnie przy posiadaniu telewizora w domu

toto92

2015-03-26, 19:39
no i ch*j , można wypie**olić telewizor w p*zdu

Suspens

2015-03-26, 19:40
Tak w krzywym zwierciadle:

Clarkson- BBC- kilkadziesiąt milionów widzów- "Wyppie**alaj"

Durczok- TVN- kilkaset lemingów- "Wróć Duroo, wróć!"


:(

Polska kilka er przed mudzinami :(

he...........01

2015-03-26, 19:43
Też pie**olę, nigdy w życiu nie włączę BBC :) Top Gear bez tego "dziada" to nie to samo. Tyle lat spędzonych razem, że aż smutno się robi jak człowiek pomyśli. :D

Gieniu

2015-03-26, 19:50
Dla mnie to Clarkson może napie**alać innych i niech go jeszcze przepraszają że sobie ręce potłukł :D Top Gear to najlepszy niefabularny program jaki kiedykolwiek powstał.