18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ośli fiut

Intergal • 2013-01-18, 17:20
Dwóch kolesi spaceruje sobie po lesie. Wyraźnie im się nudzi. W końcu jeden z nich (dajmy na to Mietek) pyta:
- Grałeś kiedyś w 20 pytań?
- Nie - odpowiada drugi (niech pozostanie incognito).
- To bardzo prosta gra. Ja coś pomyślę i zapiszę to na kartce papieru. Ty zadajesz mi 20 pytań, a potem zgadujesz co to takiego. Chcesz spróbować?
- No dobra.
Mietek bierze więc kartkę i po krótkim namyśle wpisuje "ośli fiut". Chowa kartkę do kieszeni i mówi:
- No, to zaczynaj.
- Czy można to zjeść?
- Hmm, właściwie, czemu nie, jeśli ktoś lubi.... Tak, można.
- Czy to ośli fiut?

Intergal

2013-01-19, 13:12
Chciałem przeprosić wszystkich urażonych tym, że widzieli już kiedyś ten kawał w wersji "ku*as kozła"
Zrobiłem plagiat nieświadomie i nigdy się coś takiego nie powtórzy. Następnym razem spędze pół roku na przeglądaniu historii zanim coś dodam!



----
a teraz serio: walcie sie, do zobaczenia za kilka lat w wersji "penis świni" -ZŁOO

Sajgonski

2013-01-19, 13:35
@Up
Nie pogrążaj się.

skyfall

2013-01-19, 14:44
Salami z oślego fiuta. MNIAM.

sc33

2013-01-20, 02:28
Kawal faktycznie z dupy, ale na pewno nie jak kobiety z Tajlandii @Admix... Nie wiem skad ci sie to wzielo bo mam dwoch znajomych jeden ma zaje*ista zone wlasnie tajlandke, a drugi za 2 miesiace sie bedzie zenil i tez jest zdrowa tajlandka. No to do rzeczy jak ktos ma sporo siana to jezdzi glownie do Tajlandii na dupy bo sa tanie i masz taki wybor, ze nawet sobie sprawy nie zdajesz!!! Nie chce cie oceniac, ale w dupie byles gowno widziales i sie nie znasz ;)

Sajgonski

2013-01-20, 07:20
sc33 napisał/a:

jeden ma zaje*ista zone wlasnie tajlandke, a drugi za 2 miesiace sie bedzie zenil i tez jest zdrowa tajlandka.


Nie tajlandki tylko Tajki :homer:

GangBang

2013-01-20, 10:48
Sajgonski napisał/a:


Nie tajlandki tylko Tajki :homer:


Ale zdrowe. :mrgreen: Sadistic nauczył mnie tyle, iż śmiem twierdzić, że ch*je też mają zdrowe. :samoboj:

masterpablo

2013-01-23, 14:49
Nie wiedzieć czemu, za każdym razem jak przeglądam kawały na sadolu to jak rzuca mi się w oczy ten prymitywny kawał " ośli fiut" to mnie chce rozj***ć ze śmiechu ;D, więc leci piwo !