18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ra...........or

2012-08-21, 13:21
Up


Żartujesz? Nawet w połowie nie tak zajebisty jak oglaf. A na dodatek manga.

darkh999

2012-08-21, 14:23
Raynor jeśli czytałeś SL i nie spodobał ci się ten typ humoru to rozumiem, lecz jeśli przed przeczytaniem zraziła cię tylko mangowa kreska to nie wiesz o czym piszesz. Osobiście podobają mi się oba te komiksy. Jeden w stylu ero fantasy, drugi sytuacyjny z czarną dawką humoru, tak więc ciężko jest je porównywać.

boocheno

2012-08-21, 14:56
ile raz jeszcze ktoś to tu wrzuci?

Ra...........or

2012-08-21, 16:54
Cytat:

Raynor jeśli czytałeś SL i nie spodobał ci się ten typ humoru to rozumiem, lecz jeśli przed przeczytaniem zraziła cię tylko mangowa kreska to nie wiesz o czym piszesz. Osobiście podobają mi się oba te komiksy. Jeden w stylu ero fantasy, drugi sytuacyjny z czarną dawką humoru, tak więc ciężko jest je porównywać.



Nie mówię ,że się nie spodobał. Ale po pierwsze, do pięt nie dorasta oglafowi. W oglafie seks jest dodatkiem do humoru, tutaj na odwrót, a humor znacznie gorszy. Po drugie, nie lubię mangi.

Poza tym to chyba nie jest komiks ze strony którą podałeś - jakoś nie mogłem znaleźć tego odcinka a i kreska coś inna.

PawełGM

2012-08-21, 17:07
Mnie tylko zastanawia jedno: Kto trzyma piłkę do koszykówki na półce z książkami?

darkh999

2012-08-21, 17:21
2up Gościu skończył swoją działalność na tej stronie. Później stworzył drugą gdzie jest kontynuacja niektórych historyjek (o czym zresztą pisze na stonce którą wcześniej podałem). http://thinhline.tumblr.com/

vniveri25

2012-08-22, 18:34
Vasqezzzz napisał/a:

@vniveri25
ot tak sobie generalnie galopowałem radośnie po różnych stronach z poj***nymi płodami



Zapewne każdy użytkownik błądzi czasem po różnych stronach sięgając do najciemniejszych czeluści internetu :lol: