18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oscar Lopez broń chciał wyciągnąć

GeorgeHarvey1 • 2023-11-06, 23:35

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Los Angeles, California

willoo

2023-11-07, 00:42
Niezła egezkucja.... Widać że dla psa to nie pierwszyzna w odjebywaniu karaluchów

Cephelion

2023-11-07, 01:36
Ciekawe swoją drogą... Ja sobie akurat cenie moje życie, ale w Ameryce Południowej, oni chyba sądzą, że wkrótce znow urodzą się w miejscu w ktorym zostali zabici - jak wyjaśnić taką nonszalancję w sytuacji zagrożenia czy to, że gdy w Brazylii mordują ludzi obok - oni siedzą i sączą sobie piwko

lacrimal

2023-11-07, 09:51
willoo napisał/a:

Niezła egezkucja.... Widać że dla psa to nie pierwszyzna w odjebywaniu karaluchów



true - gość był wolniejszy niż mucha w smole - już można było tazer wyjąć no ale ... drgnął :-)

kierownikmasarni

2023-11-07, 12:15
Czyli to nie byl ten znany ''szybki Lopez''?

divi

2023-11-07, 13:57
Może da się to jeszcze rozchodzić? Ja bym chłopaka nie skreślał.

NeinNeinNeiN

2023-11-07, 14:55
Samobójstwo przez policjanta. Nie można tego inaczej nazwać jak widzisz, że policjant mierzy ci głowę z strzelby z odległości metra.

eMJay8086

2023-11-07, 19:43
Krótko i treściwie. Shotgun, mało strzelania, nie tak jak kapiszony z Glocka...

kaziolord

2023-11-07, 23:16
Niema ch*ja z takiego bliska z takiej giwery to z minus 270 hp nawet z kevlarem

hitmeme

2023-11-08, 01:12
God demet na szczęście sięgał po broń.

Andrzejas

2023-11-12, 10:42
willoo napisał/a:

Niezła egezkucja.... Widać że dla psa to nie pierwszyzna w odjebywaniu karaluchów



To nie żadna egzekucja, tylko akcja, jak wiele innych każdego dnia w USA. Nic nadzwyczajnego, a wszystko zostało zrobione jak należy.
Jeśli osoba nie umie zastosować się do wydawanych jej przez funkcjonariuszy poleceń mimo jasnych sygnałów o zagrożeniu życia, to oznacza, że taki delikwent ma w dupie swoje życie, a co za tym idzie i jest wielce prawdopodobne, ma w dupie również życie innych. To czyni go z automatu zagrożeniem dla reszty społeczeństwa, a więc strzał padł w obronie, a nie w ataku.

A poza tym... Amerykanie do siebie strzelają od zawsze, a nawet w czasach tego globalnego sp***olenia mają u siebie lepiej, więcej i bardziej, niż reszta świata. Tak zatem trzeba żyć i z nich brać przykład. Posiadanie broni przez każdego to jest doskonałe rozwiązanie, bo do dzisiaj nie ma nigdzie miejsc bezpiecznych i trzeba się przed zagrożeniem bronić. Dobrze, że latino, który nie ma żadnych zasad został odj***ny. W każdej chwili mógł przecież sam zabić i to kogoś wartościowego!