18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ormiańska świńska dieta

T3RMINATOR • 2020-11-28, 17:03
Takie oto skutki wojny Armenii i Azerbejdżanu.


Halman

2020-11-28, 17:09
coś w tym jest że żydki nie jedzą świń...

shoe5maker

2020-11-28, 17:30
ch*ja widać, to znaczy że to facet.

Asuritta

2020-11-28, 17:34
ciekawe czy np kozo-muzułmanin trafił do allha , rypie dziewice , i zjada go świnia to nagle wypie**olą go stamtąd ? :D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-28, 19:03
A mówią, że człowiek nie świnia, zje wszystko...

Asuritta napisał/a:

ciekawe czy np kozo-muzułmanin trafił do allaha , rypie dziewice , i zjada go świnia to nagle wypie**olą go stamtąd ?



Nie....
Dziewice zakładają dildo i walą go w dupę...

zbyszko1986

2020-11-28, 19:36
Chyba smakuje bo ogonkami machają :lol:

Lololoney

2020-11-28, 20:23
Halman napisał/a:

coś w tym jest że żydki nie jedzą świń...


Zawsze było...
Podobnie z obrzezaniem i kilkoma innymi tradycjami, miało to sensowne uzasadnienie jeszcze może ze 100 lat temu... We współczesnych czasach to się mija z celem i jest tylko reliktem przeszłości...
Bo zasadniczo dziś wszyscy pilnują czym karmią swoje zwierzęta hodowlane, a nie jak "iks" lat temu, jak na załączonym filmie - co się nawinie...
Tak samo to nie czasy kiedy ma się ograniczony dostęp do wody by przynajmniej 1 dziennie nie umyć pindola... etc.

Rebeliant

2020-11-28, 21:12
Halman napisał/a:

coś w tym jest że żydki nie jedzą świń...



To proste. U arabów to samo. Brak odpowiedniej higieny + pasożyty przenoszone przez świnię na człowieka, zwłaszcza włosień i tasiemce. Systemowo, czyli w doktrynie politycznej danej nacji, czyli w tamtych czasach przez religię, uregulowali tę kwestię aby tępy lud, którego trawiły tasiemce i włośnica był zdrowszy mimo braku możliwości zrozumienia o jakie pasożyty chodzi.

I tutaj szacunek za wysoki rozwój cywilizacyjny w tamtych czasach w tamtym rejonie. Średniowieczne ludy Europy nie były zdolne aby to zrozumieć i minęło kilkaset lat zanim pasożyty od świń przestały trawić Europejczyków.


Nie żebym chwalił za innowacyjność, wiedza zaj***na najprawdopodobniej arabskim medykom, najlepszym na świecie jeśli chodzi o pierwsze tysiąclecie naszej ery. Szkoda, że j***ne muslimy zrobiły z tamtym rejonem jeszcze gorzej niż wczesne średniowiecze zrobiło z wiedzą po Starożytnym Rzymie i rozwojem cywilizacyjnym.

Pralpunkt

2020-11-29, 02:39
Up do wszystkich powyżej
To są zwłoki poległego zolnirza - ma mundur
Nie h*ja z Kolumbii
Nie Motop*zdeczki z Chin
Nie złodzieja z Manus

On o coś walczył
Za coś oddał zycie
Brak szacunku dla jego zwłok świadczy o tych co wygrali
Ja wiem my nie kochamy ani Szkopa ani Ruska
Ale nigdy nie szmaciy jego zwłok więc h*j w dupę tym którzy do tego dopuścili
I słowo na dobranoc
Chwala pokonanym

remi1982

2020-11-29, 04:20
Pralpunkt napisał/a:

Up do wszystkich powyżej
To są zwłoki poległego zolnirza - ma mundur
Nie h*ja z Kolumbii
Nie Motop*zdeczki z Chin
Nie złodzieja z Manus
On o coś walczył
Za coś oddał zycie
Brak szacunku dla jego zwłok świadczy o tych co wygrali
Ja wiem my nie kochamy ani Szkopa ani Ruska
Ale nigdy nie szmaciy jego zwłok więc h*j w dupę tym którzy do tego dopuścili
I słowo na dobranoc
Chwala pokonanym



Kiedyś w pewnym wojsku, nauczono mnie, że pokonanego wroga trzeba szanowac. I tego zawsze sie trzymałem chocbym nie wiadomo jak był wk***iony na przeciwnika, nigdy bym nie dopuscil do czegoś takiego a bywalo różnie i ch*jowo . Pozdrawiam 2REP.

svenio

2020-11-29, 05:15
Legionisto zgadzam się z tobą ale Azerowie rozwalają groby i eycisgajom z trupów na cmentarzach obrączki na nic więcej nie zasługują te świnie to wojna religijna na śmierć nie na niewolę

SupremeLeader

2020-11-29, 10:09
svenio napisał/a:

rozwalają groby i eycisgajom z ...



Że co robiom???

batlle1

2020-12-01, 20:15
Jakaś małpa

Flynn

2022-02-28, 15:44
Przynajmniej nie pastwili się :roll: